گوسفندی که مامور کشف جسد گم شده در کویر شد.

چند ماه قبل دوستان عزیزم برادران طباطبایی از مجموعه خوشه سار بوم گردی در بارانداز طباطبایی روستای کویری و گردشگری فرحزاد(از توابع جندق) تماس گرفتند که 2روز است جوانی اصفهانی با خانواده اش اختلاف پیدا کرده و تهدید به خودکشی می کند با مینی بوس تعدادی دانش آموز گردشگر به سمت روستای مصر در شهرستان خور و بیابانک رهسپار می شود. با این مشخصات اگر در کویر شهرستان شما مشاهده شد خبر بدهید.

این جوان در روستای مصر پیاده می شود و شب را برای اسکان به یکی از خانه های محلی که تبدیل به اقامتگاه شده می رود.برای اسکان از وی مدارک می خواهند می گوید مدارک دنبالم نیست می روم تا بیاورم از اقامتگاه خارج می شود و به مغازه روبروی اقامتگاه می رود از وی طلب بطری آب می کند اما پولی ندارد.مغازه دار از دادن بطری آب به وی امتناع می کند.بطری خالی از مغازه دار می گیرد از آب سرد کن کنار مغازه آبی برداشته و به کویر می زند.

فردای آن روز تیم امداد و نجات و با پیگیری های خانواده اش ردش را تا اینجا پیدا می کنند اما خبری از وی نیست.روز دوم و سوم تیمی از هلال احمر با بالگرد به دنبالش می گردند اما خبری از وی نمی شود تا اینکه پایان نجات و جستجو را اعلام می کنند.

تا اینکه پس از چند ماه پسر یکی از اهالی روستا که گوسفندش از حصار فرار می کند در پی آن می رود از روستای مصر روز پنج شنبه در همایش بودیم پیامکی برای بچه های مصر امد که جسد خشک شده فردی در رملها پیدا شده است.

پسر روستایی در 2کیلومتری غربی روستای مصر در پشت رملها به جنازه این جوان که نیمی از بدنش در زیر ماسه ها بود بر می خورد و با اطلاع دادن به نیروی انتظامی و انتقال جسد و تشخیص هویت اعلام می کنند جسد مربوط به همان جوان اصفهانی است که قصد تهدید به خودکشی کرده بود.

 

/ 0 نظر / 12 بازدید