مصادف با سفرهای استانی رییس جمهوری

روز گذشته در پی سفرهای استانی رئیس جمهوری به استان اصفهان نمایندگانی از طرف هیئت دولت به شهرهای استان اعزام تا پیگیر و تهیه گزارشات مراحل پیشرفت مصوبات قبلی باشند و در این میان نمایندگانی را هم برای حل مشکلات مردم به نقاط مختلف اعزام نمودندد

در این میان در بخش ایثارگری نماینده نهاد ریاست جمهوری به همراه مسئولین شهرستان از جمله فرماندار محترم فرمانده سپاه پاسداران شهرستان ریاست بنیاد شهید شهرستان از جمله هیئتی بودند که برای تجلیل از مقام شامخ شهدا در شهر نوش آباد به دیدار خانواده شهید میرزاجانی به منزل این شهید بزرگوار آمده و برای حل مشکلات این خانواده قول پیگیری نمودند و با اهدا لوح یادبود از خانواده شهید دلجویی نمودند.

در پایان از حضور فرزند کوچک شهید که در سال 81 اقدام به کشف و شناسایی و پایه گذاری گردشگری در شهر شده بود و برای خلق حماسه سیاسی و اقتصادی در این مرحله از انتخابات شوراهای شهر نوش آباد اعلام نامزدی کرده و پا در عرصه رقابت گذاشته ابراز خرسندی و آرزوی موفقیت نمودند.

همچنین در ادامه برای ادای احترام از خانواده های ایثارگر شهرستان از جمله بخش سفید شهر و آران و بیدگل و ابوزید آباد  بازدیدهایی را انجام دادند.

صبح دیروز هم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به هیئت همراه برای ادای احترام به مقام شامخ شهدا وارد گلزار شهدای شهر نوش آباد شده و مورد استقبال مردمی و خانواده شهدا گردیدند.

/ 0 نظر / 2 بازدید