گلی به گوشه جمالت

روزهای پایانی سال را سپری می کردیم در یک برنامه ای رئیس شورای شهر با بنده روبرو شد و درباره بازگشایی شهر زیر زمینی سوال کرد و بنده مواردی که مسئولین گذشته انجام داده بودند اشاره کردم و ایشان گفت من حاضرم شفاف جواب بدهم قبلی ها هم خوردند و بردند و دیگر نمی شود دست در حلقومشان کرد و کشید بیرون گفتم شما هم رفتید بعدی ها درباره شما همین حرفها را خواهند زد صداقت و خدمت به مردم اصولی دارد.حالا که شهر زیر زمینی منبع درآمد خوبی برای شهر شده هر کسی که روی کار می آید برای دسیازی به این سرمایه با عوام فریبی که درآمد حاصلش را خرج امورات شهر خواهیم کرد مسئولین و مردم را مجاب می کنند تا برای بهره برداری از این اثر باستانی وارد شوند. ایام عید سپری می شود و مبالغی سرمایه حاصل ورود گردشکر عاید می شود و دیگر حاجی را کجا دیدی مکه

اینبار رئیس شورای شهر در جلسه ستاد گردشگری قبل از سال در جمع انجمن های شهر به دنبال راهکار بود

بنده هم اعلام کردم تمام نیروهای مردمی در قالب اعضای انجمن ها را فرا خوان می کنیم در طول ایام گردشگری از آنها به عنوان نیروهای اجرایی و راهنما بهره می بریم و از درآمد حاصله بخشی را به عنوان حق الزحمه تیم اجرایی و اضافه بر ان را با نظارت چند نماینده به صورت شفاف هزینه ها و مباحث مالی را روشن و اضافه بر ان را برای توسعه و پیشرفت و رفع خطر مجموعه استفاده کنیم.

انگار ایشان هم دنبال موضوع دیگری بود و راهکاری را اتخاذ کرد به این شکل که هر 3 انجمن فعال در سطح شهر در یک مزایده شرکت می کنید مبالغی را تعیین و در جلسه روز یکشنبه به شورا واصل می کنید.

از این شیوه کهنه فریب کاری که تمامی جوانبش خلاف مقررات و قوانین جاری میراث بود شورا بهره برد و با یکی از انجمن ها زد و بندی انجام داد بدون رعایت حقوق و جایگاهی که دیگر افراد در توسعه گردشگری شهر زیر زمینی فعال بودند.

حال چند نکته مهم باید برای مردم روشن شود:

گفته می شود انجمنی با پرداخت 2 فقره چک به مبلغ کل 21 میلیون تومان تا خرداد ماه شهر زیر زمینی را بهره برداری کند و ورودی هر نفر هم 2000 تومان

2. رئیس شورای شهر به این تصور که با بیست میلیون دریافتی هم درگیر کار اجرایی نمی شود هم مشکل روشنایی بلوار ورودی شهر به سمت کاشان را حل خواهد کرد و قطعا درآمدی کمتر یا در حدود 20 میلیون تومان عاید انجمن خواهد شد

3.حال واقعیت چیز دیگری است بنده هم قبلا گفته بودم اگر حقیقت امر این است که پول حاصله قرار است خرج شهر شود حالا که تا هفتم عید گذشته بیش از 15میلیون تومان وجه نقد از بابت فروش بلیط عاید این گروه شده تا پایان نوروز بالغ بر 25 میلیون تومان و در مدت 3 ماه بیش از 40 میلیون  تومان درآمد گردشگری شهر می شود که

اولا 20 میلیون تومان آن اگر خرج روشنایی شهر شود تکلیف 20 میلیون تومان چه می شود آقای رئیس شورای شهر کلاه گشادی سرت رفت که سرمایه ای که حاصل خون دل خوردن های ما بود را به باد دادی

شیوه درستی برای جلب اعتماد مردم برای کسب رای برای انتخابات شورای بعد پیش نگرفتی

ناگفته نماند بنده مصوبه ای از شورای شهر دارم که در صورتی که شورای شهر و شهرداری قصد واگذاری شهر زیر زمینی را به فرد و یا گروه دیگری دارد اولویت به کاشف شهر زیر زمینی بود بنده محض آبروی شهر سکوت کردم و چندین مصوبه دیگری که نادیده گرفتید به قوانین خودتان هم پایبند نیستید .

فقط از یک مسئله ناراحتم که با جهل مردم نان می خورید. مایه شرمساری و سرافکندگی است.

اگر روزی شما سوال شود که بعضا توسط گردشگران سوال می شود که در قبال زحمات فردی که این حرکت را پایه گذاری کرد چه کردید؟ چه دارید بگویید؟

این اقدامات خیانت به حقوق شهروندی و بی عدالتی است که به آن پایبند نیستید.

این حرکت اگر برای شما و افرادی که زمینه چینی حضور این افراد را فراهم کردند نفع نداشت و اگر مطمئن بودید من هم شخص باج سبیل بده ای بودم همین زمینه را برای بنده فراهم می کردید.

خوشحالم که حاصل دسترنجم را عده ای می خورند که عرضه اداره یک نانوایی راهم ندارند.

اگر این فرصت را برایتان فراهم نمی کردم چه خاکی به سرتان می ریختید.

مسئولین شهر نوش آباد این مطالب بنده حاوی درد های فراوانی است که دملهایش شماید و زخمهایش مردم و بنده هم با کرم و لطف خداوند از این مرض و دمل چرکین جدا و دست کرامت شهدا بر بنده کشبده و شفا پیدا کردم این حرفها را نه از روی ناچاری از روی فراق بال و آسودگی خاطر می زنم .

این روسیاهی تا ابد بر پیشانی شما خواهد ماند.

این لکه ننگین هیچ وقت پاک نخواهد شد و ملت شریف ایران و ایران دوستان می دانند شما با دروغ پردازی از فرصت و تلاشهای بنده نان می خورید.

نانی که می خورید نکبت و بدبختی اش را گریبانتان را می گیرد همانطور که قبل از شما را گرفت بروید درس بگیرید و از این فریب کاری ها دست بردارید.

بنده با همه تجارب و موفقیت هایی که بدست آوردم با افشاگری دست شما را در این دنیای مجازی رو خواهم کرد حتی با چندین زبان به مجامع بین المللی منتشر خواهم کرد.

 رسوایی سزاوار شماست.

اینجا ایرانی است که کارآفرینش را بی کار و حاصل زحماتش را به یقما می برند.

اینجا سرزمینی است که با ریا و تزویر و دروغ شکم پر می کنند و سرمایه اندوخته و مردم را در فقر و بدبختی نگه می دارند

اینجا ایران است.

اینجا ایران  خانه مردمش ویران

چندین سال حضور در عرصه اقتصادی و شکوفایی شهرم بر هیچ کس پوشیده نیست کسی که از چاه توالت توانست اقتصاد شهرش را شکوفا کند حال عده ای از داخل ان چاه نان می خورند.

مطمئن باشید اراده و ایمان ایستادگی در مقابل تزویر را هم خدا به وی عنایت کرده است.

در سینه پر اسرارم کارهای شما ثبت شده که مثل پازل شده وقتی درست کنار هم قرار داده شود و به مردم بازگو شود ماهیت وجودیتان رو خواهد شد.

شما که در صورتجلساتتان گفته بودید بهره برداری شهر زیر زمینی را به انجمنی نمی دهیم در خبرهای رسمی چیز دیگری گفتید.

باشد روزی حرفهایم را در جمع  پر شور مردم شهرم بیان خواهم کرد زمانی که مردم طالب و تشنه حقیقت باشند.

روزی را یادم می آید که در سال83 رئیس شورای شهر قبلی می گفت از این کارهایت خسته نمی شوی؟

گفتم شما از اینهمه دروغی که به مردم می گویید شرم نمی کنید؟ از گفتن حقیقت و دفاع از حقوق خودم و مردم شهرم خسته شوم زهی خیال باطل

یادتان هست چقدر جنگ روانی و تهمت و دروغ به بنده در شهر و بین مردم بستید تا کسی به حرفهایم گوش نکند از اقدامم برای تخریب سوله ورزشی و خرابکاری و هزاران تهمت دیگر حالا می دانید مردم چه می گویند شورای نالایق شهرداری که توانایی اداره شهر را ندارد.

موج نارضایتی مردم از عملکرد شما به وضوح قابل مشاهده است.

ولی دیدید که من چیزی از دست ندادم.دیدید با این تهمت ها نان و روزی ام بریده نشد.

از خداوند خواستار رهایی مردم شهرم از تبعض و دروغ و حسادت و تفرقه افکنی و ریا و بی عدالتی هستم.

به خدمتگزاران توفیق خدمتگذاری و سربلندی عطا نماید.

امید است مردم در این سال حماسه سیاسی انتخابی درست و شایسته را برای اعضا شورای شهر داشته باشند با بینشی درست تا شاهد اینهمه مشکلات در سطح شهر نباشیم.

 

/ 0 نظر / 4 بازدید