نماز با صلابت جمعه در نوش آباد

مدتهای طولانی بود که به هر دلایلی هر کجا که صحبت از رشادت و موفقیتهای مردمان شهر نوش آباد به میان می آمد عده ای مغرض و با منظور خاص با علم کردن مواضع عده ای خاص در شهرمان بر ضد ولایتی بودن مردم شهر سند می کردند.

((عکس تزئینی است))

برای خاکسپاری شهدای گمنام در اقبالیه شهر و تخصیص اعتبارات فرهنگی و عمرانی تا از سطح کشوری پا در این منطقه می گذاشتند افراد فرصت طلب برای اینکه ذهن مسئولین را خراب کنند بیخ گوششان می خواندند این شهر با نظام و ولایت مشکل دارد.

چشمشان را بر رشادتهای 120شهید در 5هزار جمعیت دوران دفاع مقدس می بستند و خیلی از اسنادی که نشان از ولایتمداری  مردمان این خطه داشت تا بتوانند این امتیازات را به سمت خودشان بکشند.

4هفته می شود که نماز جمعه در مصلای شهرمان کنار گلزار و تربت پاک شهدا برگزار می شود در سرمای سوزناک زمستان کویری استقبال هر هفته پر شور تر به حدی که با کمبود فضا و ایجاد فضاهای کاذب در ادامه مصلا اقدام کرده اند باز جوابگو نیست.

خیل عظیم جمعیت به حدی است که با آن تصورات ذهنی که برای مردم این شهر ایجاد کرده بودند نشان داد که افرادی که درصدد تخریب روحیه ولایتمداری و انقلابی این مردم بودند هیچ تاثیری نگذاشته و خروش مردم این سامان در هر شرایطی مثال زدنی و در صف اول برای دفاع از ارزشها و آرمانها و ولایت و رهبری ایستاده اند.

 

/ 0 نظر / 3 بازدید