به رتبه بندی جاذبه های گردشگری ایران دقت کنید.

کویر مرنجاب در رتبه 15 از 100 بنای شاخص

شهر زیر زمینی اصلا به حساب نیامده

حالا باید به بی تدبیری و تبلیغات کاذبی که برای جذب گردشگر برای دیدن یک بنای با انهمه شاخصه توریستی هست انجام  می شود پی برد.

شاید از سال 89 تا الان که شهرداری اقدام به اداره شهر زیر زمینی نموده و برای جذب گردشگر تبلیغات فراوان و هزینه های زیادی کرده و بیش از 50 هزار گردشگر در عرض 1 سال گذشته برای دیدن اویی وارد نوش آباد شدند اما نگاه مردم به یک بنای تاریخی توریستی فقط قدمت آن نیست خدمات و زیر ساخت ها و سرویس دهی و خیلی چیزهای دیگر است.

پس به نتیجه می رسیم در مدتی که شهر زیر زمینی به صورت مقطعی از آن بهره برداری مالی شد و بنا را آسیب زدیم و تخریب کردیم حتی مورد اقبال عمومی هم قرار نگرفته است.

متاسفم از اینکه روزی تلاش کردیم این مجموعه  در فهرست 100 بنای شاخص استان قرار دادیم و توانستیم در وب سایت سازمان میراث فرهنگی قسمت های قابل توجهی از این اثر را در بخش سفر مجازی جایگاهی برایش ایجاد کنیم و الان بعد از گذشت چند سال مدیریت با نگاه اقتصادی وا مصیبتا

جایگاه شهر زیر زمینی در سال 87 زمانی که افتخار حضور در آن بر عهده بنده بود

 دروب سایت سازمان میراث فرهنگی استان اصفهان جز 74 اثر برتر استان قرار گرفت و بنده افتخار همراهی مستند ساز این کار زیبا در شهر زیر زمینی را داشتم  و توانستیم به صورت عکس فیلم و توضیخات و تصویر متحرک سه بعدی (پارانوما) شهر زیر زمینی را در بخش سفر مجازی این سایت قرار دهیم.

برای دیدن این بخش به لینک زیر مراجعه نمایید

http://pnnews.persianblog.ir/page/majazi

/ 0 نظر / 2 بازدید