پیکر پاک شهید 'محمد محرابی پناه' در آران وبیدگل تشییع و به خاک سپرده شد

در این مراسم که با حضور بسیار پرشور اقشار مختلف مردم و مسوولین و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد، تشییع کنندگان با شعارهای 'خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست'، 'برادر شهیدم راهت ادامه دارد' و 'مرگ بر آمریکا '، پیکر شهید را از میدان شهداء تا آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) تشییع کرده و در گلزار شهدای این آستان مقدس به خاک سپردند.
پدر این شهید گرانقدر میهن اسلامی در این مراسم گفت: افتخار من این است که فرزندم در راه حفظ و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و میهن عزیز جان خود را تقدیم کرد.
' احمد محرابی پناه' که خود از پاسداران رشید اسلام و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است، افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه خون جوانان وطن پایه گذاری شده است و چشمه جوشان شهادت هیچ گاه خاموش نخواهد شد.
شهید 'محمد محرابی پناه'، در سال 1363 در شهر آران و بیدگل متولد شد.
وی تحصیلات خود را تا مقطع دیپلم در این شهرستان ادامه داد و پس از آن با ورود به دانشگاه افسری امام حسین (ع) درجه سردوشی خود را از این دانشگاه دریافت کرد.
شهید محرابی پناه، پس از پیوستن به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و گذراندن دوره های مختلف تکاوری و آموزش های نظامی، به جمع نیروهای رزمنده عملیاتی سپاه اسلام پیوست.
این شهید بزرگوار در آخرین عملیات خود در مرزهای شمال غرب کشور و در درگیری با گروهک منحط و تروریست پژاک به جمع شاهدان گلگون کفن ایران اسلامی و شهیدان شهرستان آران وبیدگل پیوست.
شهرستان آران وبیدگل با تقدیم 840 لاله سرخ به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، رتبه نخست ایثار گری در کشور را به خود اختصاص داده و به عنوان 'دارالشهداء' لقب گرفته است.

 عرض سلام.بنده یکی از رفقا و همرزمان محمد هستم اولا محمد متولد سال 64 بود دوما در غرب کشور(منطقه ی سردشت )به شهادت رسید.لطف کنید خبر را اصلاح کنید تا مدیون محمد نشویم

نویسنده: بیدگلی

سلام آقای بیدگلی چون خبر نقل قول از ایرنا می باشد امکان دست کاری در متن وجود ندارد برای همین عین نظرتان را در بالا قرار دادم.

/ 0 نظر / 4 بازدید