تا تورا داریم غم نداریم

آقا باور بفرما وقتی می بینم افرادی منافق در لباس معلم و فرهنگی و نفوذی امورات شهرمان را به دست گرفته و نان نظام را می خورند و بر ارزشها لگد می زنند شب عید تبریک ویزه ات را به جان و دل دریافت کردم و همه این ناملایمات مانند آبی بر آتش شد خنده ات را و تبسم زیبایت را در وبلاگم قرار دادم تا به جای همه توهین ها و بددهنی هایی که این منافقین فقط به خاطر دلبستگی که به رهبرم نشان دادم بر من روا می دارند خواستم زیبا ترین هدیه تصویری باشد زیبا و خندان مولایم را زمان ورود این افراد منافق ببینند و از عصبانیت بمیرند.

بسم الله همان قدر برای جن تاثیر دارد که نام زیبا و تصویر دلنشین شما برای منافقین و دشمنان خانواده شهدا

ما که بهترین هستی مان را برای انقلاب هدیه دادیم این جان ناقابل هم فدای تار موی سید علی

ایستاده ایم تا آخرین نفس یک لحظه هم از ارزشها و آرمانهایمان دست بر نخواهیم داشت.

آقا از این به بعد حرفهایی که با شما دارم اینجا خواهم نوشت تا همه بخوانند انهایی که در شورای شهرمان و نوچه هایشان در صدد بی رنگ کردن ارزشها هستند و تصدی قدرت به دست گرفته اند و کمر بر تخریب فرهنگ اسلامی مردم بسته اند جایی که چندین سال هزینه در اقتصاد شهرم را زیر پا گذاشتند

دستور ویزه حضرتعالی مبنی بر اشتغال فرزندان شاهد در حالی که به قول بدخواهان زمین گیر شده بودم وبه خاطر ابراز ارادت به رهبر و نصب تمثال مبارک بر وردی شهر زیر زمینی در سال90تاوان سنگینی را خواهم پرداخت به پرونده سازی پرداختند .دست غیبی در کار بود تا بتوانم با گوشه چشم شما بهترین فرصت شغلی فراهم شد.

اخیرا حکم استخدامی ام ابلاغ و عهد می بندم تا زمانی که در این لباس مقدس باشم از هیچ کوششی برای خدمت به مردم و توسعه فرهنگ با ارزش اسلامی انقلابی ایران عزیر فروگذار ننمایم.

آرزویی که بود بر دلم است

همان دیدار رخشاره زیبای رهبرم است

پدرم قبل از شهادت در نامه ای برایم نوشته بود پشتیبان و گوش به فرمان رهبر باشید

سراپا گوش به فرمانیم یا علی

آقا نوشتن در باره شما زمانی است که مشکلاتم مرتفع شده نه در پی نانم نه در پی امتیاز زمانی از عشقم به رهبر می نویسم که هیچ نیازی به توجه و کمک دیگران ندارم عده ای بگویند از رهبری مایه می گذارد.روزی می گفتند که از سردار ولایی راحمی مایه می گذارد.

زمانی از رهبرم می نویسم که کار گزینش و تحقیقاتم تمام شده.

پس بدخواهان و یاوگویانی که هر نوشته ای را منافقانه تحلیل می کنید بدانید این عشق یک فرزند به پدرش است پس خواهشا ذرت پرت نکنید در امورات شخصی ما دخالت نکنید کمی ادب  کسب کنید.

خودتان را به زحمت می اندازید.

این را عرض کنم عشق من به رهبری محبت پدر و فرزندی است نه برای کسب مقام و کسب و کار و درآمد اگر این بود الان عده ای که ذره ای محبت رهبر بر دلشان نیست بهترین فرصت درآمدیی شهر در اختیارشان نبود.

ما این فرصت را به مردم شهر هدیه دادیم اما نگران از دست دادنش نیستم آقایی که بددهنی می کنی ناراحت این هستم کسانی امورات را در دست گرفته اید که با نظام و انقلاب مشکل دارید و مسئولین سیاسی شهر را فریب داده اید.

همینجا عهد می بندم با حقوق کارمندی ام که در میراث می گیرم اموراتم را خواهم گذراند و ریالی از درآمد شهر زیر زمینی نیاز ندارم ولی مدیریت و نظارت و اشراف کاملی بر امور خواهم داشت پس این را برآن تحلیلی نفرمایید که نگران درآمدش هستم .نیاز به زمان دارد اگر زنده بودید خواهید دید که خدمت کردن به مردم این مسیری نیست که شما انتخاب کرده اید.

سال حماسه سیاسی و اقتصادی است گوارای وجودمان

زمینه اش را به دستور رهبری فراهم کردیم و حلاوتش را بر کام مردم شیرین خواهیم کرد.

/ 0 نظر / 3 بازدید