تکذیبیه

قابل توجه خوانندگان عزیز جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می رساند عده ای معلوم الحال به هدف تخریب و قرار دادن سازمان میراث فرهنگی در مقابل بنده که وبلاگ شخصی ام با نام حسین مطلب می نویسم می رساند مطالبی را بنده با نام حسین در وبلاگم منتشر کردم و هیچ مطلبی در وبلاگ کاشان نیوز با اسم و نام و موقعیت شغلی در بخش نظرات قرار نداده ام و عده ای مریض به هدف تشویش و هوچی گری با نام بنده مطلب را با دست کاری و به هدف شیطنت قرار دادند تا شاید با این کار بتوانند اعتبار از دست رفته شان را برگردانند.

افرادی تفکراتی ضد دینی و مخالف نظام و انقلابند به قولی منافق صفتانی که برای از دست دادن منافع نامشروعی که تصاحب شده بودند و توسط قانون از دست دادند و مسبب آن را بنده حقیر می دانند و در حاشیه ان سایتهاو وبلاگهای همسو با این افراد آنها را همراهی می کنند.

مطلب را به دلیل شائبه ای که برای دوستان ایجاد شده بود اصلاح کردم تا زحمات دوستانمان در نگهداری و حفظ و حراست از مجموعه های با ارزش فرهنگی که بعضا دچار حوادثی طبیعی می شوند دچار خدشه نشود و مطالب بنده و اخبار و دیدگاه های بنده دستمایه افراد منافق صفت نگردد.

آنچه که با فرامین و دستورات مقام معظم رهبری و شرع و قانون و ارزشها مغایرت داشته باشد اصلاح و برای نابودی فتنه و تداوم نظام و انقلاب تمام تلاش و کوششم را خواهم نمود و اجازه نخواهم داد عده ای ورشکسته سیاسی اقدام به هوچی گری نمایند آنهایی که روزیشان را با دروغ و جوسازی بدست می آورند.

آنهایی که خود را در مقابل نظام و رهبری قرار دادند حال با سیاه نمایی درصددند شرایط را به گونه ای جلوه گر نمایند که از یک طرف نظارت بر ورود گردشگر را مانعی بر  توسعه وپیشرفت اقتصاد و فرهنگ می دانند از طرفی طوری وانمود می کنند که معضل بی حجابی و فرهنگ غربی همه گیر شده و کاری از دست کسی هم بر نمی آید.

این افراد درصدد بزرگنمایی ضعفهایی هستند که خود بر بدنه نظام تحمیل و زمانی که در راس قدرت بودند کشور را در بحران این بی فرهنگی ها قرار دادند.

امید است درس عبرتی بگیرند و مردم از دسیسه های این افراد آگاهی پیدا کنند و خود را در دام این تفکرات قرار ندهند.

حسین راهنمای محلی و فعال گردشگری و کاشف شهر زیر زمینی است که اجازه نداده گروهی ورشکسته افرادی که توسعه گردشگری بدور از رعایت فرهنگ بومی و احترام به اعتقادات مذهبی و انقلابی را بر شهرمان تحمیل کنند.

بی شک این افراد دست به هر اقدام بی شرمانه ای خواهند زد.

اینجانب اگر دیدگاهی داشته باشم وبلاگی دارم و نیازی به انتشار آن با نام و اسم و موقعیت شغلی در وبلاگ هایی باشد  که همسو با افرادی است که منافعشان را در این نظام از دست داده اند نخواهم داشت.

کاش مدیر این وبلاگ ها رعایت ادب را به جا می آورند و قبل از انتشار و با بررسی از صحت و سقم نویسنده آن این نظر را منتشر می کرد.

اینگونه بر می آید به هدف به چالش گذاشتن حسین میرزاجانی و قرار دادن آن در مقابل میراث مطلبی از وبلاگ اینجانب با دخل و تصرف و تحریف با عنوان کارمند میراث منتشر کردند و با این کار هدف و ماهیت این حرکت زشتشان بر هیچ کسی پوشیده نیست.

خداوند شفای عاجل شما را عنایت نماید.

ناگفته نماند افرادی در مقابل مواضع مسئولین شهر نوش آباد و هشدارهایی که در جلسات به دستندرکاران گرشگری داده بودند انها باغ فین را بهانه می کردند و بنده با تیتر خدا باغ فین را بست کنایه به کسانی که بی حجابی را امری فراگیر و عادی در جامعه دانسته و با تفکرات غربی در صدد تحمیل فشار و توجیه کردن زمینه بی حجابی را در نوش آباد بودند که نقشه هایشان بر آب شد.

خداوند دشمنان ما را از جاهلین آفرید.

/ 0 نظر / 2 بازدید