راه اندازی باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای هفت تیر

در آستانه ولادت با سعادت حضرت علی(ع) باشگاه فرهنگی ورزشی در رشته باستانی با حضور پهلوانان و پیشکسوتان ورزش زورخانه ای نوش آباد در سالن ورزشی بسیج راه اندازی شد.

برنامه ورزش باستانی هر هفته سه شنبه ها ساعت 22 و جمعه ها ساعت 10:30صبح

خوشبختانه با ایجاد این فضای مناسب حضور نوجوانان و جوانان پر رنگ و با انگیزه را شاهد هستیم.

این حضور پر شور نشان از خلع موجود فضاهای فرهنگی ورزشی است که در سالهای گذشته در نوش آباد احساس می شود.

امید است توسعه فضاهای ورزشی و ساخت استخر شنا که نیاز اساسی برای جوانان این شهر گرمسیر و کویری است در دستور کار مسئولین شهر در آینده ای نزدیک شاهد باشیم.

شایان ذکر است که شهر نوش آباد در حاشیه کویر مرکزی بیش از 6 ماه شرایط بهره برداری و استفاده از ورزش مفرح شنا را به دلیل گرمای بیش از حد  دارد.

از نیمه دوم اردیبهشت تا پایان مهر ماه هوای این شهر از 35تا 55درجه بالای سفر که اوج گرما است می رسد که وجود استخر شنای حداقل سرباز می تواند مورد استقبال سنین مختلف باشد.

البته ظرفیتهای قابل توجهی نیز در این شهر برای ساخت استخر وجود دارد که با تامین اعتبارات لازم و توافقهای بین سرمایه گذار با یکی از دشتهای کشاورزی نزدیک شهر و ساخت استخر در کنار یکی از چاههای آب کشاورزی از جمله دشت غیاث آباد، عبدلله آباد،نورآباد،مستوفی،هم تامین آب کشاورزی بعد از مهار در یک استخر و خروجش از آن و هدایت آن به زمین های کشاورزی و هم به دلیل تخلیه آب به صورت مستمر از لحاظ بهداشتی هیچ تهدیدی برای سلامت ورزشکاران نخواهد داشت و هم هزینه دریافتی بابت فروش بلیط می تواند منبع درامد اقتصادی برای سرمایه گذار و کشاورزان باشد بدون اینکه هیچ تداخل یا مشکلی برای کشاورزان فراهم نماید.

ضمنا با احداث چنین فضایی شاهد استقبال مردم شهرهای همجوار نیز به دلیل نبود چنین فضای مناسبی خواهیم بود.

/ 0 نظر / 17 بازدید