چرا اینبار تقلب نشد؟؟

یکی از مهمترین درس هایی که آموختیم این بود که حزب چپ گرا و اصلاح طلب که درون آن منافقین از بارزترین و شاخص ترین آنها هستند در دوره قبل چون رای نیاوردند کشور را به آشوب و شورش و التهاب کشاندند همین که رای آوردند به جشن و پایکوبی پرداختند.

همین هایی که شورای نگهبان را قبول نداشتند و به قانون تمکین نکردند.

اگر گروه مقابل آنها این پیروزی را بر کامشان تلخ می کرد و انتخابات را فرمایشی و مهندسی و تقلب و باطل اعلام می کرد چه می کردند.

آری اینها منافق صفتانی هستند که حلقه دورتادور این جماعت را گرفته اند اگر احساس قدرت کنند شاخ بر عالم و آدم می زنند.

خدا را بنده نیستند.

به قول غرضی هر دو جناح جز رنج و مشقت و سختی هیچ دستاورد موثری را در بر نداشتید.

یک گروه فساد و ترویج بی بند و باری و آزادی های غربی و توهم و گروه مقابل خشک مقدس ماب بازی و بگیر و ببند و ترس و وحشت و دیکتاتوری

تمامی این اتقاقات جز بقا و ثبات حزبی و گروهی میسر نمی شود همین است که هر کدام بر سر قدرت آمدند اتفاق خاصی در مشکلات و بدبختی های مردم رخ نمی دهد.

چاکران و نوکران و چاپلوسان و حلقه اطراف این گروه به نان و نوایی می رسند و تنها یک انگشت رنگی به دهان مانده و بهت زده چندین میلیون مردم  ایران تا 4سال بعد باقی می ماند.

خدایا به پهلوی شکسته حضرت زهرا(س) قسمت می دهیم چشم این ملت رنج کشیده و داغدار را به جمال نورانی حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرج الشریف)روشن و منور بگردان

آمین یا رب العالمین

نظرات این پست:

 

سلام. دوره قبل هنوز شمردن ارا تمام نشده بود، حتی همسر رفسنجانی-کسی که هیچ وقت در انظار عمومی صحبتی نکرده بود- از روی بغض و کینه گفت:تقلب شده و همه تیر و تبارش تقلب رو جار زدند، حالا رفسنجانی گفته: اگر دشمنان جمهوری اسلامی ایران ذره ای انصاف داشته باشند ، باید بپذیرند که ایران ،‌دموکرات ترین انتخابات دنیا را برگزار کرد و هیچ شبهه ای نمی توانند به آن وارد کنند.

 

نویسنده: گل بانو

 

/ 0 نظر / 3 بازدید