حماسه سیاسی

آری این بود یکی از رموز ماندگاری و ایستادگی ام در مقابل جهل و تزویری که در شهرم 3دهه شاید هم بیشتر حاکم است.

هر فردی که برای آبادانی نوش آباد کمر همت بست یا کمر همت بر رسوایی و بی آبرویی یا تهمت و تخریبش گماشتند تا حاصل دسترنج و زحماتی که برای مردم شهر و آبادانی اش می کشد به نفع خود به یغما ببرند.

اما انگار وظیفه ای سنگین و راهی دشوار بر دوشم قرار داده شد نشانه هایی در چند سال قبل احساس می کردم با خدای خود عهد بستم و در شرایط سخت به جای فرار و گریز ایستادم و تجربه اندوختم و ساختم تا در مراحل سخت تر و در این آزمون بس با ارزش توان ایستادگی در مقابل دجاله های شهر را داشته باشم.

این روزها در گوشه کنار از روشن بینی مردمی می بینم که رودرو یا گاه در محافل خصوصی و عمومی صحبت از واقعیاتی می کنند که مدتی است عده ای به دنبال به تحریف کشیدن و مصادره آن به نفع خودشان کرده بودند.

از این که می بینم دشمنانم افراد بی شخصیت و ترسو و بزدل شهرند و به جرات می گویم در کنارم مردمانی بس نجیب فهمیده و با ایمانی را می بینم که برای این دسته و پاک کردن خاک شهرم از لوث  عده ای زالو صفت با تکیه بر قدرت لایزال الهی برای آبادانی و سربلندی شهر و مردم شهرم که لایق خدمتگزاری هستند از هیچ کوششی فروگذار نخواهم کرد.

از همان ابتدای شروع کارم در سال 81 گرایشم را از شغل تجاری به سمت فرهنگی و گردشگری عوض کردم چون یک هدف داشتم آن هم خدمتی برای مردمی که لایقش هستند.

و گرنه در شرایطی وارد این کار شدم که بر اساس شواهد و مستندات نیازی به موقعیت اجتماعی و مالی نداشتم.

در خصوص شغل هم که 10سال پیش خیلی راحت تر از الان زمینه استخدامی  و تحصیل برایم فراهم بود که عده ای با اتهام زنی که با ایجاد فرصت در حوزه گردشگری قصد دست و پا کردن شغل برای خودم دارم اما 10سال تلاش کردم این صنعت نو پا را راه اندازی کردم در مدت 1سال فارغ از هر دغدغه ای به دنبال تحصیل و کار و استفاده از سهمیه شاهد رفتم در هر دو مورد که 10سال پیش زمینه اش فراهم بود برای لوث نشدن کاری که شروع کرده بودم رها کرده بودم  امسال در هر دو زمینه با توکل بر خدا و کمک خیرخواهان موفق شدم و الان هم با کوله باری از تجربه قدم در ادامه مسیری نهادم که در عرض 1سالی که رها شد کفتارها و لاشخورهایی دور این آهوی گرفتار در دام گردشگری را احاطه کرده و به جای خدمت به مردم و آبادانی شهرشان تلاش برای پر کردن جیب هایشان هستند.

این را هم به حول و قوه الهی با پاکسازی فضای آلوده و با همتی مضاعف واستفاده از نیروهای انقلابی حماسه ای سیاسی و  انقلابی اقتصادی را رقم خواهیم زد و با سرعتی بیشتر به ادامه کار خواهیم پرداخت.

ان شاءالله

 

/ 0 نظر / 2 بازدید