حضور در هفتمین جشن جهانی راهنمایان گردشگری در کرمان

برای 4سال متوالی به عنوان راهنمای فعال و منتخب شهرستان به دعوت کانون راهنمایان گردشگری کشور در جشن راهنمایان گردشگری 2 اسفند هر سال برگزار می گردد دعوت و شرکت می کنیم.

در مدت 3روز حضور در جشن در کنار 700نفر از فعالان و راهنمایان و صاحب منصبان عرصه گردشگری کشور برنامه های متنوعی اجرا می گردد.

حضور چهره های مطرح و شاخص کشوری،جلسات هم اندیشی و معرفی جاذبه های گردشگری هر منطقه،برگزاری دوره کلاسهای آموزشی و تخصصی و ارائه گواهینامه در طول این 3روز،بازدید از مناطق گردشگری استان هدف بازدید،که امسال استان کرمان در نظر گرفته شده است،هر سال یک شعار از طرف فعالان عرصه گردشگری انتخاب و در سطح مرکز شهرستان برگزاری جشن  نصب می شود.

شعار امسال راهنمایان گردشگری : راهنمای گردشگری،راوی آب و حافظ خاک

سال 88 در برای اولین بار در جشن راهنمایان در شهر تبریز حضور پیدا کرده و به پاس تلاشهای انجام گرفته در کشف و شناسایی شهر زیر زمینی و فعالیت مستمر در حوزه گردشگری و به عنوان راهنمای گردشگری لوح تقدیر و جوایز نفیسی از طرف مدیر کل آذربایجان غربی به بنده اعطا و به دعوت مدیر انجمن صنفی راهنمایان گردشگری کشور به روی جایگاه دعوت و اسم پر آوازه نوش آباد را برای چند بار تکرار و به عنوان حسین نوش آبادی کاشف شهر زیر زمینی نوش آباد معرفی و حضار با شنیدن نام زیبای انوش آباد تشویق های مکرری را انجام دادند.

همین موجب شد که بعد از جشن فعالان و صاحب نظران زیادی درباره نوش آباد و شهر زیر زمینی سوالاتی بپرسند و انها را برای بازدید از شهر نوش آباد دعوت کردم و حضورشان تاثیرات فراوانی را به دنبال داشت.

مستنداتی که الان در شبکه های سراسری پخش می شودو مورد توجه رسانه ملی قرار گرفته است یکی از ان دستاوردهاست.

امید است امسال هم بتوانم پیام مردم خطه سبزدل شهرستان آران و بیدگل را به شرکت کنندگان جشن برسانم.

سی دی مستندی از جاذبه های شهرستان و بروشورهای شهر آران و بیدگل را برای توزیع بین حاضرین در سالن غرفه های جشن خواهم برد.

/ 0 نظر / 15 بازدید