دریافت پیام تبریک

یکی از روشهای مقابله با جنگهای روانی تبلیغاتی دشمن در خصوص ایران هراسی تعامل و ارتباط دوستانه با جامعه بین المللی است که نقش مهمی در خنثی سازی این جنگ دارد و افکار جهانی را در خصوص صلح دوستی و تعامل با جهان سوق می دهد.

چند ماه قبل یکی از مدیران دفتر جهانگردی ایتالیا را توسط یکی از آژانسهای داخلی برای حضور در کویر مرنجاب و بازدید از جاذبه های گردشگری آران و بیدگل همراهی نمودم.از مهمانوازی و امنیتی که در ایران بود بسیار راضی و ابراز داشت واقعیت در ایران ان چیزی نیست که در رسانه های ما به خورد مردم می دهند.ما به عینه می بینیم که صلح و آرامش در ایران برقرار است و مردم از خشونت بیزارند.

نهایتا ایشان با تصاویر و گزارشات و دستاوردهایی که از سفر در ایران داشت به مسئولین گردشگری ایتالیا انعکاس داد و بعد از ان معاون سازمان جهانگردی و کارشناسانش را وارد ایران کرد و در نوش آباد و مرنجاب سفر یک روزه برایشان تدارک دیدیم مجددا در مدت کوتاهی مدیران آزانسهای گردشگری ایتالیا را تشویق به سفر به ایران کرد و در حال حاضر هم بر روی تورهای ایران گردی متمرکز و هر ماه تور ایرانگردی را در برنامه های دفترش قرار داده است.

امروز پیامی به این مزمون برایم ارسال کرد

good luck for the nuclear agreement. we are all happy  for persian peopel

موفق باشید در رابطه با توافق هسته ای.ما هم همه خوشحالیم برای مردم ایران

این پیام تبریک و ادامه روند تعامل و نزدیکی با جهان  می تواند نقش مهمی برای صلح و دوستی را به همراه داشته باشد.و همین روند اگر ادامه داشته و بتوانیم  جامعه جهانی را برای ورود به ایران تشویق کنیم قطعا شرایط به نفع ایران عوض خواهد شد و به ناگزیر مسئولین کشورهای ابرقدرت در یک تنگنایی قرار خواهند گرفت که تبلیغات منفی انها بر مردم و جامعه بین الملل بی اثر خواهد شد.

برای خانم اوجینیا و تمامی مدیران و مسئولین گردشگری کشور ایتالیا آرزوی موفقیت آرزو می کنم.

ما ایرانیان در طول تاریخ ثابت کردیم مردمی صلح طلب و به دنبال آرامش و دوستی هستیم.و از جنگ و خونریزی و کشتار متنفریم.

ما در هشت سال جنگ تحمیلی عراق عیله ایران آثار زیانبار جنگ را دیدیم و برای دفاع از کشورمان جوانان مان را از دست دادیم.

هدف ما دنیایی بدون جنگ است و برای تحققش تلاش خواهیم کرد.

Ms. Avjynya and all managers and tourism officials in Italy I wish good luck.

Iranians have historically proved peaceful people and we are looking for peace and friendship. Of hate, war and bloodshed.

We have eight years of war in Iraq, Iran Ylh devastating consequences of war and to defend our country, we have lost our youth.

Our goal is a world without war and we will try to Peace in the world.

Thank you for sending the greeting. Hope to meet again

Thanks a lot Hussein Mirzajani Nooshabdi

/ 1 نظر / 33 بازدید
نیلوفر

خوشبخت ترين مخلوق خواهی بود اگر امروزت را آنچنان زندگی کنی که گویی نه فردایی وجود داردبرای دلهره و نه گذشته ای برای حسرت.. اگر برای شاد بودن در پی دلیل نباشی…