شهر مدیر می خواهد

با شروع تبلیغات شوراهای شهر در همان ابتدا نامزد شورای شهر نوش آباد اقدام به تخلف فاحش انتخاباتی نموده و جو را به سمت سوء استفاده و قانون شکنی کشاندند.

نصب بنر تا ابعاد 70*100در محلهای تعیین شده و با هماهنگی شهرداری مجاز به نصب بنر هستند.

اما این افراد با این تخلف و قانون شکنی سیر سالم انتخاباتی را به چالش  روبرو می کنند.

همین است که می گویم مردم باید سطح آگاهیشان بالا رود تا اینگونه افراد با این اقدامات توهین به شعور مردم نکنند.

این افراد با اختلافات محلی و موج سازی بهره کافی را می برند و تنها راه رای آوردن را در عوام فریبی و جو سازی و تحریک احساسات مردم می دانند.

محل نصب بنر در محلی است که هئیت ابوالفضل(ع) در ایام شعبانیه اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی نموده و موجبات تحریک دیگر نامزدها را برانگیخته تا دیگران اقدام به نصب داربست و بنر در معابر خیابان کم عرض اصلی شهر نمایند.

این شخص در عملکرد دور قبل شورا به اسم یکی از بستگان نزدیکش اقدام به خروج یک پلاک زمین با مصوبه غیر قانونی شورا نیم بها نموده و قیمت کارشناسی زمین 6500000 تومان در قرارداد تنظیمی بین خریدار و شهرداری 3250000قید شده و به صورت نقدی اما قرارداد دی ماه سال 86 تنظیم شده ولی مبلغ پرداختی اردیبهشت سال 87 به حساب شهرداری واریز گردیده و مجددا این عضو شورا زمین را به مبلغ 8500000تومان به یکی از شهروندان می فروشد.

پیگیری های قانونی با ارائه مستندات به استانداری نهایتا استانداری اظهار داشتند که تخلف آشکار ولی باید از طریق مراجع قضایی پیگیری شود.

حتی فردی که زمین به نامش نیم بها خریداری شده اظهار می داشت بنده اصلا در جریان زمین نبودم و فقط قرارداد را توسط عضو شورا که از بستگان ایشان است امضا نموده

خروج زمین و اموال بیت المال با سوء استفاده از جایگاه قانونی

چند نکته حائز اهمیت است که:

1.در آن زمان طی مکاتباتی که بین استانداری و شورای شهر انجام شد شورای شهر اظهار داشته بود که ما برای کمک به بی بضاعتان شهر و حمایت از کسانی که فاقد مسکن هستند چنین اقدایم انجام دادیم

این در حالی بود که فردی که زمین نیم بها به اسمش از اموال بیت المال خارج می گردد دارای مسکن و نیازی به بذل و بخشش شورا نبوده

2.اسناد و مدارک و قرارداد فیمابین فرزند شهید ک فرزند همسر این عضو شورای شهر با شهرداری و تاریخ واریزی مبلغ و نحوه پرداخت نیم بها به صورت نقدی در پرونده موجود در دبیرخانه شهرداری موجود است.

3.بهانه قراردادن زمین نیم بها برای فرزندان شهدا و دراختیار گرفتن این زمین توسط عضو قانون شکن  امری بدیهی است که ما فرزندان شهدا نیازی به بخشش و حل مشکل زمین از حساب شهرداری نداریم و از طرف بنیاد شهید تسهیلات مکسن در اختیار ما قرار می گیرد.

4.در شهر ما یک فرزند شهید نبود که اینها این مسئاله را بهانه کردند.ایشان هیچ مشکلی برای مسکن نداشته و روحش از چنین معامله ای خبر نداشته و تمام این واگذاری ها و پرداختها توسط عضو شورای شهری که در دور دوم به دلیل نداشتن مدرک کافی نتوانست در انتخابات شرکت کند اینبار از قانون جدید اعضائی که در دوره های قبل حضور داشتند نیازی به مدرک نیست مجددا طمع برداشته و پا در عرصه انتخابات شورا گذشته و بعضا بذل و بخششهایی را از بیت المال برای شهروندان انجام می دهد تا بتواند از حمایت و پشتوانه مردمی کافی برخوردار شود.

این عضو در انتشار گزارش عملکرد تصویری اش در کنار لودر و بولدوزر و گریدر و بیل مکانیکی عکس گرفته و جزءعملکردهایش آورده است.

این در حالی است  که اعضا شورای شهر حق دخالت در امورات اجرایی شهر ندارند اما این آقا هر کاری می کند و در دوره قبل کرد جز وظیفه قانونی خودش

گویا ایشان مدیریت شهری و شورا را با پیمانکاری شهرداری اشتباه گرفته است. در بروشورهای تبلیغاتی اش وعده ساخت پارک به یکی از محلات داده تا بتواند نظرشان را جلب کند تا رای بیاورد و 4سال شهر به بدبختی کشیده شود.

شهر ما نیازمند مدیران توانمند است.با سواد و تخصص کافی و برنامه ریز نه افراد فرصت طلب و سوء استفاده گر و اختلاف افکن و قانون شکن

 

/ 0 نظر / 4 بازدید