نوش آباد وطنم

شهرستان آران و بیدگل صاحب یک نماینده شد

عضو کمیسیون امنیت داخلی و امور شوراها گفت:لایحه افزایش نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کمیسیون شوراها و سیاست داخلی تصویب و چگونگی اختصاص آن‌ها به شهرستان‌های مختلف مشخص شد.
 

به گزارش ایسنا،‌ حسن نوروزی خاطرنشان کرد:طی این لایحه یک نماینده به شهرستان مشهد، یک نماینده به هرمزگان، یک نماینده به کرمانشاه اضافه شد.

وی افزود: در حوزه انتخابیه کاشان، کاشان و نیاسر صاحب یک نماینده و آران و بیدگل صاحب یک نماینده شدند. هم‌چنین در چابهار نیز یک نماینده برای نیک شهر و یک نماینده نیز برای شهرستان سرباز از این پس در مجلس حضور خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: در استان آذربایجان غربی نیز شهرستان‌های میاندوآب و شاهین‌دژ از هم تفکیک شدند و به استان خراسان شمالی هم یک نماینده اضافه شد و شهرستان‌های، جاجرم، مانه و سمنگان از حوزه انتخابیه بجنورد تفکیک و صاحب یک نماینده جداگانه شدند.

عضو کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراهای مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از مهمترین بخش‌های این لایحه جدا شدن چهار نماینده از حوزه انتخابیه تهران به شکلی است که از این چهار نماینده به طور جداگانه دو نماینده به ری یک نماینده به رباط کریم و بهارستان و اختصاص داده شد و یک نماینده به اسلامشهر اضافه شد.

لینک خبر

نویسنده : : ۱۱:۳٦ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٠/٦/٧
Comments نظرات () لینک دائم