نوش آباد وطنم

خانه نقلی

یکی از مکان های اسکان به شیوه سنتی در بافت تاریخی کاشان که به عنوان مجموعه هتل نقلی معروف است این فرصت را به میهمانان می دهد تا در خانه ای تاریخی با چیدمان و فضای کاملا سنتی در سکوت و ارامش به دور از هیاهوهای شهری و دکوراسیون و چیدمان و مبلمان شهری اقامت داشته و تجربه شب نشینی و اقامت و پذیزایی با غذاهای بومی را داشته باشید.

مدتی را که بنده در این فضا رفت و امد دارم این تجربه را بنده بدست آوردم میهمانان خارجی بیش تر از ما ایرانی ها به این فضاها اهمیت داده و با اینکه این مکان در کوچه پس کوچه های بافت تاریخی کاشان واقع گردیده بهتر از ما ایرانی ها به ان شناخت دارند.

البته در کنار همه برنامه ریزی هایی که مدیریت این مجموعه برای رفاه حال میهمانان تدارک دیده، قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای است که این امکان را به مسافرانی که قصد بازدید از جاذبه های کاشان را دارند این مجموعه را برای اسکان انتخاب کنند.

حضور در این مکان می تواند برای مسافران تجارب زیادی را به همراه داشته باشد.

شب نشینی،پذیرایی با غذاهاو نوشیدینی های محلی،اجرای موسیقی های سنتی در حیاط خانه و نشستن بر روی تخت های چوبی در کنار حوض پراز اب در شب پر ستاره این شهر کویری لذت اقامت را دوچندان می کند.

وجود شبکه بیسیم اینترنت در کنار امکانات سنتی به مسافران این امکان را می دهد تا در مجموعه با لپ تاب به شبکه جهانی به صورت رایگان اتصال برقرار کنند.

در حالی که شاهد افزایش قیمت هتل هستیم؛این اقامتگاه سنتی با قیمت مناسب ولی با امکانات قابل قبول موجب شده است تا هر مسافری که برای بازدید به کاشان می اید و هتل اقامتی خانه نقلی را آشنا باشد برای اسکان انتخاب کند.

به عنوان نمونه 4روز قبل میزبان زوجی از اسپانیا بودیم که از طریق دوستانشان که سال قبل در این مکان اسکان داشتند از تهران عازم کاشان و به مدت 4شب را دراین مجموعه اقامت داشتند.

روزها را برنامه ریزی می کردند و 1روز برای بادید از جاذبه های داخل شهر کاشان(بازار برزگ و تاریخی؛خانه های تاریخی؛باغ فین،حمام سلطان امیر احمد،تپه های سیلک،مدرسه و مسجد آقابزرگ)

روز دوم به شهر کوهستانی و سرسبز نیاسر و برزک سفر کردند

روز سوم بازدید از روستای تاریخی ابیانه

و روز چهارم بازدید از منطقه کویر مرنجاب(شب را هم برای تماشای شب پر ستاره کویر ماندند.از دریاچه،جزیره سرگردان،پیاده روی در تپه های شنی،بازدید از روستای پرورش شتر در دل کویر،بازدید از کاروانسرای مرنجاب،بازدید از برکه آب  در دل کویر)با خودروی رنجرور با راننده مجرب را برایشان برنامه ریزی کردیم.

 امروز بعد از ظهر هم با کلی خاطره،عکس و لحظات شیرین کاشان را به سمت اصفهان ترک کردند.و سپس یزد و بعد شیراز

این زوج اسپانیایی از برخورد مردم بسیار خوشحال بودند.در بدو ورودشان می گفتند برنامه ا روز اقامت در کاشان را داریم وقتی که جاذبه های منطقه را بوسیله عکس و فیلم از طریق کامپیوتر  به همراه مترجم و استفاده از امکانان گوگل ترنسلیت با ایشان ارتباط برقرار کردم تصمیمشان عوض شد و قصد کردند تا با یک برنامه اقامت 4روزه بتوانند از این جاذبه ها دیدن کنند.

لازم به ذکر است اقامت در خانه نقلی برای هر مسافر با یک وعده صبحانه هر شب 200000تومان بیست هزار تومان هزینه دارد که با مقایسه قیمت نسبت به اقامت در هتل انتخاب و اسکان برای مسافران در چنین مجموعه هایی مقرون به صرفه می باشد.

این هتل سنتی امکان پذیزش همزمان تا 40نفر در قالب اطاقهای 2تخته،3تخته،4تخته،5تخته می باشد.دارای سرویس های بهداشتی مشترک و یکی از اطاقهای 3تخته به صورت سویت کامل و مجزا می باشد.

در این مجموعه ما از تجارب و شناختمان نسبت به منطقه و با توجه به امکانات روز به صورت مشاوره در خدمت مسافران هستیم تا با شناخت و برنامه ریزی بهتری بتوانیداز جاذبه های دیدنی این منطقه بازدید نمایید.

برنامه های وی‍‍‍‍‍‍ژه کویر گردی با راهنمای مجرب و خودروهای مجهز در این مجموعه برنامه ریزی می شود.

شتر سواری و سافاری ریگ نوردی سعود به عمق دریاچه و جزیره سرگردان و برنامه های جذاب شب نشینی و لذت بردن از سکوت کویر از برنامه های قابل اجرا می باشد.

برای اقامت درشهر کوهستانی و سرسبز برزک نیز خانه ای تاریخی رامدیریت مجموعه تملک و مرمت و چیدمان نموده اند که امکان اسکان و پذیزایی در برزک از جمله برنامه ای این مجموعه می باشد.

به کاشان آمدید بازدید از باغ پرندگان و شهر زیر زمینی نوش آباد را نیز فراموش نکنید.

در صورت قصد سفر به کاشان و اسکان در هتل خانه نقلی را داشتید می توانید با این شماره تماس گرفته تا برنامه اسکان را برایتان فراهم نمایم.

_09356705313-09132632351 حسین میرزاجانی نوش آبادی راهنما و مشاور در برنامه های گردشگری مستقر در مجموعه هتل خانه نقلی

پایدار باشید و به امید دیدار

 urban layout and furniture, and stay and stay and experience Pzyzayy soiree with native foods have.

I have to know.


In this place can be for travelers to experience a lot.


I would plan a day for the city of Kashan Badyd attractions (historic market volume, historic houses, gardens, Fin Bath, Sultan Amir Ahmad, Silk hills, Agha Bozorg Mosque and school)

The second day went to the city, mountains and lush Niasar and Brzk

Three days visiting the historic village of Abyaneh

And fourth day visit to the desert Maranjab (I also stayed to watch the desert night full of stars. From the lake, wandering the island, hiking the dunes, visit the camel breeding in the desert village, visit the Caravanserai Maranjab, visit the pond water in the desert) with Rnjrvr car with driver Planning've experienced them.

 
The whole afternoon with memories, photographs and sweet moments of Kashan in Isfahan to the left. And then, Yazd and Shiraz.

decision was reversed and they're going to stay with a 4-day program to be able to see these attractions.Equipped vehicles and experienced desert guides with the help of special programs in this series are planned.

Safari camel rides and dune climbing Saud deep lake and wander the island and attractive programs soiree and enjoy the silence of the desert is applicable programs.

Mountain city is also home to stay and green Brzk acquisition and restoration of historic Ramdyryt collection and arrangement of accommodation and have the possibility of such a program Brzk Pzyzayy in this collection.

Welcome to Kashan to visit the Garden City and birds also do not forget Nooshabd underground.

_09356705313-09132632351 Hussein Myrzajany Nooshabd tourism advisors in the perfect house located in the hotel

نویسنده : : ۸:٥٤ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٠/٥/۱٠
Comments نظرات () لینک دائم