نوش آباد وطنم

حضور در جشن راهنمایان گردشگری

امسال برای بار دومی است که فرصت حضور در جشن بین المللی راهنمایان گردشگری برای بنده فراهم گردیده است.

سال گذشته به عنوان راهنمای محلی کویر و میهمان ویژه؛مسئولین و دستندرکاران جشن مرا مورد لطف خود قرار دادند و در جشنی که در 2اسفند 88در تبریز برگزار گردید شرکت نمودم.

امسال هم که از شنبه تا دوشنبه 2اسفندبا حضور حدود 400نفر از راهنمایان گردشگری سراسر کشور؛و دیگر فعالان در حوزه گردشگری در شهر زیبای رامسر برگزار می گردد در کنار دوستان و اساتید بزرگوارم در این جشن با شکوه شرکت خواهیم نمود.

دراین همایش دو روزه برنامه های متنوعی را دستندرکاران تدارک دیده اند که می تواند کمک زیادی در ارتقاء معلومات و تجارب بنده باشد.

امیدوارم بتوانم امسال هم مثل سال گذشته هم دوستان قدیمی را ملاقات نموده هم با دوستان جدیدی آشنا شوم.

امسال برای حضور در این جشن یک استند 90*200سانتیمتر برای نصب در نمایشگاه همایش تدارک دیده ام و در این استند به معرفی جاذبه های تاریخی و طبیعی شاخص منطقه کاشان همراه با تصاویر پرداخته ام.

حدود 100کارت ویزیت برای توزیع در همایش هم تهیه نموده ام.

برنامه دیگری که در نظر داشتم تهیه کتابچه راهنمای گردشگری منطقه کاشان شامل شهر کاشان,کویر آران و بیدگل,شهر باستانی نوش آباد و روستای تاریخی ابیانه و شهر گل و گلاب نیاسر با توجه به دیدگاه و تجاربی که در مدت فعالیتم در این محدوده کسب نموده بودم را همراه با خاطرات سفر و تصاویر وتوضیحات از زبان یک راهنمای محلی به نگارش و چاپ و در همایش توزیع نمایم.

ولی این کار محقق نشد و در فرصتی مناسب این کار را انجام خواهم داد.

در ضمن از همه دوستان مخصوصا استاد بزرگوار آقای آرش نورآقایی که بنده را مورد محبت خود قرار دادند و زمینه حضور در این همایش را فراهم نمودند کمال تشکر را دارم.

نویسنده : : ۱۱:٢۸ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳۸٩/۱۱/٢۸
Comments نظرات () لینک دائم