نوش آباد وطنم

دکترحسینی مکارم نوش آبادی معاون توسعه‌ی مدیریت سازمان میراث فرهنگی شد.

انتصاب شایسته دکتر حاج سمیع الله حسینی مکارم نوش آبادی به سمت معاونت توسعه و مدیریت سازمان میراث فرهنگی کشور را به مردم نجیب و شهید پرور نوش آباد و جامعه گردشگری کشور تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند توفیق موفقیت روزافزون و سربلندی را برای ایشان مسالت دارم.

با سپاس فراوان حسین میرزاجانی نوش آبادی کاشف شهر زیر زمینی نوش آباد و کارآفرین در عرصه گردشگری.

معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری منصوب شد.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی - معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری - در حکمی، «سمیع‌الله حسینی مکارم» را به‌عنوان معاون توسعه مدیریت این سازمان منصوب کرد.

در حکم رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خطاب به حسینی مکارم آمده است: «نظر به شایستگی، تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون توسعه مدیریت سازمان منصوب می شوید. طراحی ساختار سازمان با رویکرد تحقق سازمانی بهره‌ور، منعطف، چابک و کوچک، اصلاح ساختار بودجه سازمان و ادارات کل استان‌ها، طراحی و اجرای نظام جامع آموزشی برای کارکنان، مهندسی مجدد فرآیند ارایه خدمات، نظارت و اعمال مدیریت برکلیه امور مالی و محاسباتی، ارتقای بهره‌وری، کاهش تصدی‌ها، تهیه و تدوین برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و با توجه به راهبردهای سازمان، بسط دولت الکترونیک، اصلاح نظام پرداخت‌ها و تامین امنیت شغلی برای کارکنان، ساماندهی نیروی انسانی و بهبود رفاه کارکنان و تلاش برای ارتقای فرهنگ سازمانی از جمله وظایفی است که انتظار می‌رود، با برنامه‌ریزی دقیق و سازماندهی مناسب و بهره‌گیری از توان تخصصی کارشناسان و صاحبن‌ظران و تعامل با سایر حوزه‌ها در راستای سیاست‌های تعیین شده برای اعتلای سازمان از همه ظرفیت‌ها بهره‌ی کافی برده شود.

امید است در خدمت به فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.»

از سوابق حسینی مکارم می‌توان به قائم‌مقامی سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری تهران، معاون برنامه‌ریزی پست بانک ایران، مشاور وزیر و مدیرکل بودجه و تسهیلات وزارت آموزش و پرورش و معاون اداری و مالی آموزش و پرورش استان تهران اشاره کرد.

پیش از این «علی عبدالله‌نژاد» معاون توسعه‌ی مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بود.

به گزارش ایسنا، در سی‌ام مردادماه امسال نیز محمدعلی نجفی، در نخستین حکمش «سمیع‌الله حسینی مکارم» را به‌عنوان مشاور اجرایی خود منصوب کرد.

نویسنده : : ۱٠:۳٧ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٢/٦/٢٤
Comments نظرات () لینک دائم