نوش آباد وطنم

به چه قیمتی

چند روز پیش یکی از اعضای شورای شهر را دیدم از اختلافات و مشکلاتی که یکی از آنها در شورا و در جمع اعضا ایجاد کرده شکایت داشت و می گفت اعتبار و حیثیت ما را هم بین مردم از بین برد.

این عضو شورا که از حرکات و سماجت ها و درگیری ها و تنش های یکی از اعضا در جلسات و برنامه های جمعی خسته شده بود می گفت با این روند در طول 4سال نتوانستیم کاری بکنیم.

جای چند سوال باقی است: می توانستید ریاست را برای این 2سال خفت بار به ایشان ندهید؟.

می توانستید بقیه منسجم شده و برای دفاع از حقوق مردم ایشان و رفتارهای تفرقه و منافقانه اش را به مراجع بالا گزارش بدهید.

می توانستید در مقابل پرخاشگری های ایشان گزارشی مفصل در مراجع ارسال کنید.

به خاطر دارم که قبل از عید برای جلب رضایت اعضا در شورا حضور داشتم همه موافق بودند الا یک نفر خود رای و تافته جدا بافته به هر حال بعد از پایان جلسه که رضایت اکثریت را گرفتم فردای آن روز اعضا موافق از بامبول بازی ها و مخالفتهای این عضو همیشه مخالف صحبت کردند و یکی از این اعضا می گفت اگر برای ایشان(یعنی بنده)کاری انجام بدهید فردا می رود و می گوید بر در شورایی ها مالیدم .

البته این عضو از گفتن کلمات با این طرز ادبیات عادت دیرینه دارد.

حتی شهردار می گفت ما تمایل همکاری با شما در عرصه گردشگری داریم ولی یکی هست در بین اعضا که هر روز یا در دفترم می آید یا تماس می گیرد و نمی گذارد زمینه همکاری با شما بوجود آید.

4سال ایجاد بحران و تنش و درگیری برای کسب کرسی ریاست شورا  آخر مگر چقدر منافع دارد.درگیری با بهترین و با ارزش ترین نیرو و سمبل مردمی در شورای شهر"آزاده "برادر شهید"دلسوز"مردمی"نیروی ارزشی"توهین و فحاشی و درگیری با ایشان به منزله مبارزه و ژشت کردن به نظام است.

مخالفت و کارشکنی که پیامدش افت روند کار و خدمت برای مردم شود.

خیلی از مردم از رایی که به ایشان دادند به خاطر اختلافات در شورا و عدم جلب رضایت پشیمان شده اند.

برایش مهم کسب قدرت است نه رضایت و خدمت به مردم

به هر حال ما اگر ناراحتی مان را از عملکرد نماینده هایمان ابراز داریم جای نگرانی نیست نگرانی زمانی است که اکثریت جمع اعضا شورا از این برخوردها ناراحت و صراحتا به مردم بازگو می کنند.

اینکه اعضا از رفتارهای ناشایست یکی از جمعشان در کوچه و بازار و برای مردم بازگو کنند نشانه خوبی نیست و این نشانه آن است که در طول 4سال نتوانستند به هیچ شکلی حتی برای مدت کوتاهی با هم توافق داشته باشند و خدشه دار شدن اعتبارشان را بروز اختلافاتی می دانند که مسببش یکی از اعضای شورای شهر شده است.

به کجا می رویم.یادم است قبل از انتخابات در مساجد وعده های خدمت می دادند.وارد شدند به همه چیز پشت کردند.چه جواب خدا را خواهیم دا با این شیطنتها و لجاجتها و خصومت ها و نظرتنگی ها و کوته فکری هایمان

نویسنده : : ٩:٤٦ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٠/٤/۱٩
Comments نظرات () لینک دائم