نوش آباد وطنم

حال و هوایی دارد انتخابات

یکی از نامزدهای شورای شهر نوشته:

بی شعار باشیم اما با شعور

درک داریم یا فقط مدرک

واقعا این دو جمله بدلم نشست  عده ای خود را به این و ان وصل کردن و هزاران ترفند تبلیغاتی درصدد تصاحب کرسی شورا هستند تا بتوانند به دنبال منافع شخصی خودشان باشند

برادر آزاده عزیز احسان ایماندوست سالها برای این آب و خاک در اسارت و بند عراقی ها بوده خوب می داند چه می گوید کسی که جسمش چندین سال در اسارت دشمن باشد از طرفی فکرش رها و رشد می کند این عزیزان شرایط موجود حاکم بر جو انتخاباتی شهرمان را خوب توصیف کردند

عده ای پول و سرمایه شان را به رخ می کشند عده ای مدارکشان را که اگر همه سوابق و مدارکش را روی هم بریزی پشیزی برای پیشرفت و ارتقا شهر مفید نبوده

در یک کلام کاندیدایی که شعار می دهد ولی شعور ندارد.مدرک دارد ولی درک ندارد.به درد مدیریت شهری با این پیشینه تاریخی و تمدن کهن نمی خورد.

کسانی که عده ای از مردم را به خاطر امضا کردن نامه ای برای رفع مشکلاتی که این آقایان پیش رویشان گذاشته افرادی بی سواد خظاب و خودش را فرهنگی و با سواد خطاب می کند.

مانده ام با اینهمه سواد و شعور چطور جسارت حضور به خودش داده و از این مردم بی سواد تمنای رای و انتظار حمایت دارد.

در جای دیگر خانمی که به خاطر مشکلات امامزاده شهر در مقابل مسئولین فریاد برآورده بود این آقای با شعور و با مدارک و سواد بالا گفت که مرد در این شهر نیست که این زن جزع وزع می زند؟؟؟!!!

خودتان قضاوت کنید اگر این افراد به قدرت برسند مردم را چگونه خطاب می کنند؟

امروز امام جمعه محترم شهرمان در نماز جمعه در حال و هوای انتخابات خطاب به مردم فرمودند:

کسی که می خواهد از راه غبر شرعی و گناه به جایی برسدبدانید از اون چیزی که می ترسد سرش می آیدو بیشتر خودش را به آن نکبت نزدیک می کند.

از راه خدعه،از راه گناه؛از راه معصیت الهی انسان بخواهد به جایی برسد نمی تواند.اگر برسد هلاک می شود.

درابطه با مسئله شوراهای شهر بگردید همه آنهایی که ثبت نام کرده اند خوبند.بگردید ببینیدکدام از عزیزان آمادگی بیشتری از دفاع از دین و ولایت و منویات مقام معظم رهبری را دارند.ولایت پذیر تر است.

در پوستر ها،گفتگوها؛نرم افزارها  ببینید اگر کسی ،ریبه یا شکی دارد درباره مقام معظم رهبری اصلا قابلیت رای دادن نخواهد داشت.به این نکته حتما توجه فرمایید.

نویسنده : : ٢:۳٢ ‎ب.ظ ; جمعه ۱۳٩٢/۳/۱٧
Comments نظرات () لینک دائم