نوش آباد وطنم

ورود کاروان زائران خمینی به شهر شهید پرور نوش اباد

صبح امروز کاروان زائران خمینی که از مجتمع امیرالمومنین اصفهان به هدف میثاق با شهدا و انقلاب و امام راحل وارد شهر نوش آباد گردیدند.

این کاروان در تاریخ 9 خرداد از مبدا گلستان شهدا اصفهان آغاز و در مسیر راه به شهرهای خمینی شهر، نجف آباد، شاهین شهر،نطنز،کاشان، آران و بیدگل و نوش آباد و در ادامه به شهر مقدس قم ادامه مسیر خواهند دادو در نهایت روز 14 خرداد در جوار بارگاه ملکوتی بنیانگزار انقلاب اسلامی به خیل عزاداران خمینی خواهند پیوست.

این کاروان به صورت نمادین ورودی شهر را به مسافت 4 کیلومتر و از داخل شهر نوش آباد طی مسیر نمودند و در جوار گلزار شهدا به غبار روبی و عطرافشانی قبور شهدا نوش آباد پرداختند.

 مسئول این کاروان اظهار داشت:مدت 19 سال متوالی است که این حرکت فرهنگی را در 24 سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره)و به هدف تجدید بیعت با رهبری به مناسبت 24 سال انتخاب مقام معظم رهبری به عنوان رهبری جمهوری اسلامی ایران در غالب کاروان عاشقان حسینی زائران خمینی برگزار می نمائیم.

وی اظهار داشت در طول مسیرهایی که برای توقف شبانه در نظر گرفته بودیم در آن شهر با خانواده شهدا دیدار و میلیونها ختم صلوات برای سلامتی رهبر فرزانه انقلاب و تعجیل در ظهور حضرت مهدی(عج الله) قرائت نمودیم.

وی در ادامه گفت:با حضور در نماز جمعه شهر اصفهان،و در ویلاشهر نجف آباد و خمینی شهر با مردم دیدار داشتیم.

وی ادامه برنامه ها را بعد از نوش آباد حضور در مرقد حضرت معصومه (س) اساعه ادب به آن بانوی بزرگوار و دیدار با علما از جمله آیت الله مصباح یزدی عنوان نمودند.

نویسنده : : ۱۱:۱٠ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٢/۳/۱٢
Comments نظرات () لینک دائم