نوش آباد وطنم

رستم امانی پور نوش آبادی به دیار باقی شتافت

مرحوم فقید سعید رستم امانی پور از چهره های مدیریتی خوش نام و کارآمد که کار خود را در شهرداری نوش آباد شروع و سپس معاونت خدمات شهری آران و بیدگل  و بعد از آن وارد حوزه مدریت شهری سفید شهر شد و بیش از 9سال خدمات شایان به این منطقه ارائه نمود.سال گذشته در شهر وزوان پست شهرداری این شهر را در اختیار گرفت امروز  صبح که از نوش آباد رهسپار شهر وزوان محل خدمتی خود بود در مسیر جاده کوهستانی برزک سر پیچ سعد آباد از مسیر خارج و به گارد ریل پل برخورد و گارد شکسته و خودرو به دره سقوط می کند.

در این حادثه سه نفرسرنشین خودرو سمند جواد جازک ، ستوان سوم امیرجسین مهدی آرانی و رستم امانی پور شهردار سابق سفید شهر و شهردار فعلی وزوان از توابع ‹‹ شاهین شهر و میمه ›› در دم جان باختند .

فردا 5بعد از ظهر مراسم تشیع جنازه این فقید سعید از درب منزلش واقع در منطفه شهید بهشتی نوش آباد به سمت گلزار شهر نوش آباد تشییع خواهد شد.

مدیریت پایگاه خبری نوش آباد این ضایعه دردناک را به خانواده و بستگان و بازماندگان مرحوم امانی پور تسلیت عرض نموده و تسلی خاطر بازماندگان و علو درجات را برای آن مرحوم مغفور از خداوند بزرگ خواستاریم.

نویسنده : : ۱٠:٤٧ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/۳/۸
Comments نظرات () لینک دائم