نوش آباد وطنم

بنگاههای خبر پراکنی و همسویی همپیمانان آنور آبی

اگر در گوگل عبارت شهر زیر زمینی نوش آباد تعطیل گردید را سرچ کنید متوجه می شوید که این خبر خوراک چه سایتها و وبلاگهایی شده و با انتشار این خبر در یکی از سایتهای داخلی شهر کاشان به اهداف پشت پرده برای دست یابی به اهدافی که دل مخالفان و معاندین به نظام را شاد می کند اقدام نمودند.

نظراتی همراه با کنایه و توهین را در ذیل اخبارشان برای به چالش گذاشتن اعتقادات دینی و مذهبی مردم منتشر کردند و خواست قانونی مردم و پیگیری آن توسط دستگاه قضایی نیازمند مجوز و حکم خواستند و به ضابط قضایی خورده گرفتند که بدون روئیت حکم اقدام به بستن شهر زیر زمینی نمودند.

حال اینکه در مدتی که همپیمانان این افراد در نوش آباد در زمینه گردشگری موقعیت را در دست گرفته و برای مردم بروز مشکلات نموده و بنای تاریخی و شهر زیر زمینی به لحاظ ورود غیر اصولی و حجم بالای گردشگر مشکلاتی را برای بنا و مردم محلی فراهم نموده بودند اقدام به خبرسازی ننمودند اما بستن دو روزه شهر زیر زمینی برای جلوگیری از اقدامات خلاف قانون عده ای و ساماندهی آن اقدام به جو سازی و خبر پراکنی نمودند و برای شهر و مردم شهر دایه عزیز تر از مادر شدند.

آنها با این اقداماتشان چند هدف را دنبال می کردند که بر هیچ فرد آشنا برمسائل اجتماعی رسانه ای و فرهنگی پوشیده نیست.

مردم نوش آباد بیدارند از فتنه گر بیزارند

برای نمونه بازتاب خبر انتشار این سایت مغرض که دستمایه وبلاگهای معاند و ضد انقلابی شد

مرگ بر جمهوری اسلامی: شهر زیرزمینی نوش آباد تعطیل شد

mohammadsadeghnajafi.blogspot.com/2013/05/blog-post_5.htmlذخیره شده
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. – شهر زیرزمینی نوش آباد تعطیل شد شهر زیرزمینی نوش آباد، اثری تاریخی که به "اویی " معروف و بزرگ‌ترین شهر زیرزمینی جهان نام گرفته است، بر ...
نویسنده : : ۱٠:۳٧ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/٢/۳٠
Comments نظرات () لینک دائم