نوش آباد وطنم

صفات منافقین

حدود یک ماه پیش بود شخصی بدون نشان و اسم و رسم نظری داد مبنی بر اینکه اگر دلسوز شهری بیا شورا شرکت کن و فلان و بهمان

این هم نظر:شنبه، ٢۴ فروردین ۱۳٩٢  - ٧:۴٠ ‎ق.ظ

(ببین وبلاگت رو هر روز می خونم .تو که دلسوز شهرتی و می گی خاکش کفنته خوب بیا کاندید شو فرزند شهید هم که هستی یه مدرک بالاتر حسابت می کنن. می گی که مردم هم طرفدارت هستند. ولایتی هم که هستی خوب بیا برو توی شورا راحت کلک بدخواهان شهر را بکن. کنار گود نباش بیا وسط ببینیم چه کاره مردی؟ هیچ نظری هم که تو وبلاگت نیست.)

سفارش دوستان را اجابت کردیم بر حسب وظیفه و تکلیف در شورا هم ثبت نام کردیم هنوز مراحل بررسی صلاحیت ها تایید نشده توی نانوایی حکم رد صلاحیت ما را صادر کردند.

حال که نتیجه بررسی ها انجام شد و تاییدیه ها هم اعلام همین آفایان می گویند با التماس و پارتی قانون را دور زدیم

و این هم نظر این دوستان:

(سلام شنیدم رد صلاحیت شدی؟؟؟؟ و با لاتماس و پارتی قانون رو دور زدی   درسته ؟؟؟ یا نه)
نویسنده: دوستدا تو

حتما وقتی هم رای بیاورم و وارد شورا شوم خواهند گفت که تقلب کردم و باید نوش آباد را به آشوب کشید و تظاهرات راه  اندازی کرد.

چنین رفتاری را سران همین قماش در سال 88 در داخل و خارج از کشور در سطحی وسیع تر انجام دادند و مدتی کشور را به التهاب کشاندند.ته مانده ای هم در نوش آباد دست و پا می زنند.

البته جای بسی خرسندی است که افراد قدری در منطقه رد شوند نتوانند از موقعیت و امتیازات و نفوذشان برای رفع رد صلاحیت شدنشان استفاده کنند اما من توانستم کار بزرگی صورت گرفته پس می توانم وادعای حضور در شورای شهر را هم داشته باشم.

این در حالی است که شرایط اقتصادی و اعتباری شهرداری و شهر نوش آباد چنان وخیم و اوضاع بحرانی است که بارهای زمین مانده و کارهای نیمه تمام و غیر کارشناسانه برای افرادی که وارد شورا شوند جز دردسر و تلاش بی وقفه برای بهبود اوضاع و قرار دادن امورات شهر در روندی متعادل و عادی چیز دیگری در بر ندارد.

نویسنده : : ٩:۱٤ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/٢/٢٤
Comments نظرات () لینک دائم