نوش آباد وطنم

تشنگان خدمت

مردم تشنه خدمتند، از شیفتگان قدرت بیزار

آنچه که در دو دوره انتخابات پشت سر گذاشته شده شورای اسلامی شهر مشخص گردید نحوه مدیریتی و عملکرد اعضا شورا مطلوب ارزیابی نگردیده و چنانکه انتظار می رفت رضایتمندی خوبی را در مصوبات و مدیریت شهری به جا نگذاشتند هر چند کارهای خوبی در سطح شهر انجام شد.ولی در اطلاع رسانی ضعیف عمل کردند و در دروه اول خیلی از فرصتها و سرمایه ها به کارهای عمرانی غیر ضرور صرف گردید که با گذشت زمان فشارهای این گونه سیاست اداره امور شهر بر مردم و شوراهای بعدی بروز می کند.

شورای دوم هم به دلایلی نتوانست کارنامه موفقی را پشت سر بگذارد و تمامی اعضا از شرکت در انتخابات سومین برای شهر (نوش آباد)انتخابات شورای شهر اجتناب کردند تا 6سال دوره پر فراز و نشیبی را بر تاریخ شهر بر جای بگذارند.

جابجایی 3مرحله ریاست شورا استعفای 2عضو شورا و برکناری 3شهردار در طول 6سال از مهمترین اتفاقاتی بود که در دوره دوم صورت گرفت و نشان داد بیشترین وقت شورا به جای پیگیر مطالبات مردم بر اختلافات درونی صرف شد و این یکی از عوامل دلسردی مردم در این دوره گردید.

رکود در اجرای پروژه های عمرانی و شهری و عدم موفقیت در تکمیل و راه اندازی پمپ بنزین و توسعه و زیر ساختهای گردشگری و بروز مشکلات در اداره امور شهری و تلاش برای حذف و بر اندازی تشکلهای مردمی و میدان داری و دادن امتیاز به تشکل هایی که با دیدگاه و خط فکری آنها سازگاری داشت و قرار دادن فرصت های درآمدی آن برای جلب اعتمادی که در ورودشان از آنها حمایت شده بود.

عدم موفقیت در ادامه روند کمیسیونهای فرهنگی و ورزشی و عمرانی و عدم تمایل نیروهای متخصص و کارآمد در کنار اعضا شورای شهر و ناتوانی در انسجام و ایجاد وحدت یک پارچه بین اقشار و گروهای فعال و سازنده در سطح شهر.

در یک کلام در طول 6سال عمر شورای شهر در کنار کارهایی که انجام شد و در اطلاع رسانی ضعیف عمل شد آنچه که بیشتر به چشم آمد وقت و زمان بیشتر صرف حذف و برکناری و استعفا و اختلافات درون شورای شهر سپری شد.

امید است مردم  شهر نوش آباد با توجه به تجربه 2دوره انتخابات در دوره گذشته بتوانند افراد واجد شرایطی را انتخاب کنند که بدور از هر مسائل قومی و محلی و اختلافات درونی تمام وقت و توانشان را در آبادانی شهری بردارند که شایسته خدمت است و مردم هم جز این از نمایندگانشان انتظاری ندارند.

نویسنده : : ٧:٠۳ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/٢/٥
Comments نظرات () لینک دائم