نوش آباد وطنم

آن روی سکه

تا قبل از برپایی نماز جمعه شهر نوش آباد به نمایندگی ولی فقیه حجت الاسلام علوی به خاطر رفتار منافقانه عده معدودی در شهر و مواضع سیاسی و ایستادن در مقابل نظام و رهبری چهره نوش آباد را بد جلوه داده و به خاطر رفتار منافقانه این عده از افراد فریب خورده  تاوانش را آحاد مردم نوش آباد می دادند.

اما جور دیگر شد مردم با حضور پر


شور و خیل عظیم انها در مراسم با شکوه نماز جمعه شهر اثبات کردند مخالفان نظام و رهبری عده معدودی هستند که خود را نماینده همه مردم قلمداد می کرند اما صف آرایی مردم ولایی و غیور شهر در پشت سر نماینده محترم ولی فقیه همه نقشه هایشان را بر آب کرد و آبی بر آتش دشمنان ریخته شد و این ورشکستگان سیاسی در انزوای سیاسی و اجتماعی اقدام به چاپ نشریه و حضور در برنامه های گردشگری و عضویت در شورا و غیره قصد دارند جایگاه بی ثبات و فرو ریخته خود را ترمیم کنند.

بدانید در هر عرصه ای باشید ولایت را نداشته باشید منفور مردم هستید پس بروید آن ور آب در کنار دادا علیرضا نقشه هایتان را برای براندازی طراحی کنید.

ما که اعلام حضور می کنیم بدانید سربازی ترسو و فرصت طلب و بی عرضه نیستیم می ایستیم تا ریشه کنی نفاق و ظلم و جهل تا فدای جان پشت رهبر می ایستیم .

حماسه ای را اجرا می کنیم که پدرانمان در مقابل بعثی ها به نمایش گذاشتند شناختی که از شما دارم جز تفرقه و فتنه کار دیگری بلد نیستید.

روحیات درونی ما حزب الله است در هر لباسی باشیم زمان حضور لباس سربازی برتن ماست دوخته اتو شده آماده است.

شما هم لباس های گردشگران غرب زده  که برایشان می میرید را هدیه بگیرید مثل بنی صدر برای فرار آماده داشته باشیدبپوشید و بگریزید.

لاک و سرخاب ماتیکش را ما بهتان می دهیم.

نویسنده : : ۸:۳۳ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/۱/٢٠
Comments نظرات () لینک دائم