نوش آباد وطنم

تهدیدی جدی در بیخ گوش گردشگران

با توجه به اخطارها و هشدارهایی که به بهره بردار شهر زیر زمینی در خصوص رفع خطرات داده شده بود متاسفانه نه تنها اقدامی صورت نگرفت در ورودی یک شهر زیر زمینی فاضلاب شهری نفوذ کرده و احتمال شکستگی دیواره های چاه های مجاور و بروز گاز و خفگی آن هم در زمانی که در این ایام در ساعات مختلف روز همزمان بیش از 30 نفر در آن به بازدید مشغول هستند.

این بی تدبیری و بی درایتی شورا و شهرداری و واگذاری آن به گروهی که برای کسب درآمدو منافع مالی قدم در این حوزه گذاشته و به دخالت در اموراتی می کنند که نه جان مردم مهم است و نه ملزم به رعایت دستورات و قوانین جاری که از طرف دادستانی و مجریان قانون به انها ابلاغ شده.

خیلی تلاش و کوشش کنند 40 میلیون تومان عایدشان شود اگر جانی به خطر افتاد و کشته ای در حوادث ناشی از بی توجهی و سهل انگاری پیش آمد را با چه مبلغی می خواهید جبران کنید؟

متاسفانه وقتی تعطیلات می شود و از هر گوشه و اداره ای افرادی بی کار می شوند و در لباس میراث ظاهر می شوند و به خود اجازه می دهند در امورات گردشگری دخالت کنند از این بهتر نمی شود.

زمانی که رفاه حال مردم و دغدغه مسئولین و مسائل ایمنی و امنیتی گردشگر و آسایش اهالی محل نادیده گرفته شود ببینید آخر کار چه شود.

هر چند بنده خود را موظف کرده ام دست افراد فرصت طلب را از این حوزه کوتاه کنم و به سرو سامان دادن ائضاع بپردازم و به حول و قوه الهی چنین خواهد شد.

ما گردشگری که اصول و مبانی ان با قوانین حاکم بر کشور باشد و منافع عمومی را در بر داشته باشد پیاده خواهیم کرد.

صنعتی که با عقاید و فرهنگ عمومی مردم منافات داشته باشد و جز دردسر و ضرر و مشکلات برای جامعه چیز دیگری را در بر نداشته باشد

نویسنده : : ٩:٠٦ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٢/۱/٤
Comments نظرات () لینک دائم