نوش آباد وطنم

شیوه های نوین ماندگاری

چشم ها کور و گوشها بسته و دلها روی گردانده شده تا دست به دست هم داده تا فاجعه ای غیرقابل جبرانی در در حوزه فرهنگی و گردشگری شهرمان رقم بزنند.

اینبار افرادی سکوی این کشتی طوفان زده را در دست گرفته اند که در توسعه و روند ساخت و ساز و پیشرفت امامزاده محمد شهرمان از هیچ کوششی فروگذار نکردند.

کسانی که خود را فرهنگی و باسواد و ساکنین مجموعه های تاریخی را افراد بی سواد خطاب می کنند.

کسانی که جز نوروز و درآمد گردشگری اش برایشان چیز دیگری مهم نیست.

دوستدار هستند اما چه دوست دارند کاری است در خور تامل و طبق بیانات مقام معظم رهبری که در ابتدای سال تحویل فرمودند سال تحول سیاسی است بر این دیدکه مردم به هوش باشید افرادی با تفکرات و سیاست های تفرقه افکنانه فرصت طلب که در سالیان گذشته افکار و مواضعشان بر رجال سیاسی منطقه پر واضح است که اینان به دنبال چه هستند.

حتی درآمد گردشگری جز ناچیزی است که به آن دل بسته اند. ورود به صحنه سیاسی کشور که با مواضع و رفتارهای خلاف رهبری و مردم و نظام از صحنه ترد شده و به هر شیوه ممکن اقدام به ورود و حضور و تخریب و نفوذ و ایجاد تغییر و به اصطلاح اصلاحات هستند.

قبلا شعارشان اصلاحات بود که از نطفه خفه شد حال ترمیم بافت های پوسیده در فضایی که هم مردم هم مسئولین ماهیت فکری این روشن فکران غرب زده را شناسایی و از هر دری تلاش می کنند خود را وارد بدنه نظامی کنند که با ترویج رفتارها و سیاست هایی که بتواند اثبات کنند که کار آنها درست بود و هر گروه دیگری خارج از تفکر آنها مردود است.

البته با شیوه های حساب شده در جلساتی که می گویند ما به مجموعه مان گفتیم که هیچ صحبت سیاسی با گردشگران نداشته باشند این یعنی قبلا داشتند و از نطفه خفه شد و تاکتیکی جدید اتخاذ کرده اند که بدانند مردم بیدارند از فتنه گری بیزارند.

یا علی ما اماده ایم  روز حماسی حضور میلیونی مردم را در خراسان رضوی در حضور رهبر و مولایشان دیده باشید میروید و گوشه دنجی خود را به تاریخ می سپارید.

نویسنده : : ۱۱:٤۸ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳٩٢/۱/٢
Comments نظرات () لینک دائم