نوش آباد وطنم

سالی که گذشت

در مدت یک سالی که گذشت فعالیت ها و برنامه هایی را با توجه به موقعیت و توانم انجام دادم که با مروری بر آنها از این بابت خوشحالم که توانستم خدمتی هر چند کوچک در بخش کوچکی از کشور پهناور عزیزم ایران انجام داده و به کارهایی که در پیش رویم قرار داده شد به خوبی و با تمام توانم با حس مسئولیت پذیری و اولویت دفاع از بیت المال و حق الناس و تلاشی شبانه روزی بدون چشم داشت مالی با روحیه خدمت رسانی به پایان رسانم امید است مردم و خدا و مسئولین از خطاهایم درگذشته و مرا مورد بخشش خود قرار دهند و برای آینده و سال پر کار جدید برایم دعا کنند تا بتوانیم آنچه که شایسته کشور عزیز و مردم دلیر و این خاک پاک و مقدس و طیب هست انجام دهم.

پی نوشت:

قرار بود به دلیل کشف و شناسایی شهر زیر زمینی و 8سال تلاش شبانه روزی در حوزه گردشگری شهرم و دخالت و مواضع خصمانه شهرداری و نادیده گرفتن حقوقم در 2سال قبل اتفاقاتی افتاد که با ورود مسئولین شهرستان و تلاش دلسوزان توافقاتی مبنی بر همکاری بنده با شهرداری و حل اشتغالم توسط شهردار صورت گرفت که توافق یک طرفه انجام شد و شهردار از تعهدش سر باز زد .سال 90سال روسیاهی به ذغال بود با پیگیری های عزیزان از فروردین سال جاری در میراث مشغول به کار شدم .

یک سال تمام بی وقفه حضور مستمر متاسفانه بدون قرار دادو بیمه و حقوق و پاداش و مزایا ولی با تمام عشق و علاقه ایستادم و کار کردم .

همه حرفها زده شد تا بگویم مشکل اشتغالم را نه شهردار حل کرد نه شورای شهر این سهمیه ای که برایم اختصاص داده شد مدیون پدر بزرگوار شهیدم هستم .

راحت تر بگویم من بابت اشتغالم اول مدیون پدرم هستم.پدرم در بدترین و سخت ترین مراحل سخت زندگی دستم را گرفت از این به بعد در شغلی قرار دارم که با پارتی و نفوذ یک  شهید که  برای فرزندش انجام داد وارد گردیدم.

پس از من انتظاری باید داشته باشید که از یک نماینده شهید دارید.

وظائف سنگین و راهی بس پر افتخار در پیش رو دارم امید وارم و از خدا می خواهم مرا یاری کند تا با کار درست و مفید و خداپسندانه روح شهدا از ما آزرده نگردد.

 و در پایان سال به همه دوستداران توصیه می کنم به شهدا توسل کنید حقیقت مردان زنده ای هستند که بر همه امور آگاهند و تا این شهدا باشند هیچ گزندی بر انقلاب و کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد نخواهد شد.

به پاس تقدیر و تشکر از خدمت بزرگی که پدرم برایم انجام داد و دلهایی را شاد کرد دسته گل و شیرینی را بر سر تربت پاکش در گلزار شهداء نوش آباد در زمان سال تحویل تقدیم خواهم کرد و به ایشان در آن لحظه زیبا تعهد خواهم داد برای آبادانی و سربلندی کشور عزیزم و خدمت به مردم ایران از هیچ کوششی فروگذار نکنم.

 

نویسنده : : ۸:۳۳ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩۱/۱٢/۳٠
Comments نظرات () لینک دائم