نوش آباد وطنم

آب را ول نکنیم شاید یک آدم بیکار از کنار شما می گذرد

اگر پسر ناخلف افتد پدر زند چوبی

وای به روزی که پدر ناخلف افتد

اگر این روزها با آب طلا هم بشورنت حق داری با ارزشی در قلب ها جای داری پراید تخم طلا

شاید این تصویر به لحاظ محتوایی و زاویه های مختلف خبری بتواند در راس اخبار ایران و جهان قرار بگیرد و بازتابی وسیع داشته باشد بازندههر چند از تاریخ ثبت این عکس دو یا سه سالی می گذرد و هنوز اقدام به انتشار آن نکرده بودم چون قصد تخریب و بی اعتبار کردن و تضعیف یک مجموعه را به دلیل اشتباه یک نفر نداشتم و ما در ایرانی زندگی می کنیم که برای حل مساله اقدام به پاک کردن صورت مساله می کنیم.شاید ان روزها یه جورایی در امور این محل با توجه به شغلی که داشتم جرات انتشارش را نداشتم و در صورت انتشار این عکس مجوز بهره برداری ام را باطل می کردند. اینجا ایران است.

ولی همه ما می دانیم که منطقه کاشان در شرایط بد و بحرانی کم آبی به سر می برد تا جایی که برداشت آبها و سفره های زیر زمینی منطقه هم به سرعت سرسام اوری رو به کاهش و از لحاظ آب شرب و کشاورزی و صنعتی در مرز بحران قرار داریم.

به اعتقاد بنده این حرکت نوعی ارتکاب به قتل است قتل با ارزشترین مایه حیاتی جهان و روزانه چقدر از این دست قتل ها اتفاق می افتد و هیچ اقدامی برای شناسایی و برخورد با عاملین قتل و مشاورین و معاونین در این جنایت نمی شود.

و اما چرا بر روی نوشته های عکس فیلتر گذاشتم!!

خواستم با این کار هدفم را فقط احترام به حیاتی ترین عنصر زندگی جانوران بر روی زمین معطوف کنم و پیامم این باشد آقا هر کی و هر کجا هستی مدیونی  قدر آب را بدان و این آب مایه زندگی و حیات همه موجودات است که به دست ما انسانها در حال نابودی است.

نخواستم فردا بر علیهم اقدامی قضایی و قانونی شود تهدید شوم و در راه آب کشته شوم. مورد اتهام قرار نگیرم و مرا به تشویش اذهان عمومی متهم نکنند.

در شرایط بحرانی نوسانات ارز و خودرو تبلیغی برای شرکت خودروساز نکرده باشم.و ایجاد بحران در بازار خودرو نکرده باشم.

به خاطر کوتاهی و اشتباهات عده ای، مجموعه ای زیر سوال نرود.

کار فتوشاپه  طرف صحنه سازی کرده پراید خودشه و سر شلنگ تو حیات خونه همسایه است و اصلا از شیلنگ آبی در نمی آید اینها همش ساختگیه

نگویند دست نشانده اجانب است و حرف بی بی سی را می زند.

من دلم برای کشورم و آب و خاکش می تپد.

وقتی قبض آب را تصاعدی محاسبه می کنند و اصرار بر صرفه جویی دارند این قبیل حرکات کراهت دارد اشکال شرعی دارد. توهین به 76 میلیون ملتی می شود که در خیلی مواقع به صورت جیره بندی در روستاها با این مایه حیات زندگی می گذرانند.

پس آب را ول نکنیم شاید عکاسی از کنار شما می گذرد

نویسنده : : ٧:۳٧ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩۱/۱٢/۱٦
Comments نظرات () لینک دائم