نوش آباد وطنم

دومین مرحله پیاده روی زائران کربلا در مرنجاب اجرا شد

به حول و قوه الهی دومین مرحله پیاده روی زائران کربلا هیئت عهد آدینه تهران در قالب 120نفر به مدت 2روز از روز 5شنبه تا جمعه هفته گذشته با شکوه خاصی برگزار شد.

خدمت در دستگاه امام حسین (ع)لیاقت می خواهد که عده ای نه تنها توفیق نداشتند حتی برای کمرنگ کردن و برهم زدن ورود این عزیزان شیطنتهایی هم کردند.و عده ای هم از این قافله جا ماندند.

فضا به شکلی است که اگر اقدام به تورگردانی و راهنمایی تورهای خلاف انجام شود نه تنها مانعی در پیش رویت نیست بلکه به صورتهای مختلف به این کار تشویق می شوی.

حضور 400نفری زائران کربلایی در کویر مرنجاب که در اربعین حسینی از نجف تا کربلا را پباده می روند جلوه ای از زیبایی و ایثار و صلابت را به رخ کوردلان کشیده بود.این حرکت با ارزش فرهنگی به مذاق عده ای خوش نیامد و خود را در ردیف و خط یزیدیان زمانه قرار دادند.

در این بین هم بودند عزیزانی که با همه تلاشهای عده ای که حضور این کاروان را در کویر مرنجاب بر نمی تابیدند و احساس ضرر می کردند و منافع مالیشان به خطر افتاده بود حمایتها و کمک های زیادی کردند تا بتوانیم این جمعیت را پشتیبانی کنیم و میهمانان عزیز زائرین کربلایی را خدمت رسانی کنیم.

با این وجود این کاروان هیچ چشم داشتی از حمایت و کمک از میزبانان نداشته و از حضورشان در کویر مرنجاب را تمرین پیاده روی و امتحان و سنجش زائرین در روز اربعین بوده و اینکه مرنجاب را انتخاب کردند به اعتقاد بنده نظر امام حسین(ع) و رسوایی عده ای بود که در این منطقه به ورود تورهای فساد و جرم و گناه در ماه محرم کمک می کردند و با سکوت و کارشکنی و خیانت در مقابل اجرای قانون و بی توجهی به آن عملا راه را بر گروههای فساد باز گداشته بودند و خیلی ها هم خبر از این پشت پرده فساد آشکار در این سرزمین پاک و مذهبی نداشتند.

خدا را سپاسگزارم که این امتحان الهی بود که توفیق شد تا به عنوان راهنمای محلی در خدمت این عزیزان باشم .

هنوز عرفهایم خشک نشده تیرهای تهمت و تخریب و دورویی به سویم روانه شده تا با این روش بتوانند برای برنامه های بعدی بنده را از سر راه بردارند.

دشمنان نادانی که برای همه مثل روز روشن است این انفعالات و این جوسازی ها جز در راستای نگرانی از ادامه روند حضور تیم های حزب الهی و مذهبی و دلسوز نظام در این منطقه پر از فسق و جور نیست.

کاش صبر می کردید چند روزی از اجرای این مراسم عظیم در این کویر بگذرد بعد دست به توطئه چینی می زدید.

به هر حال ای رهبر آزاده آماده ایم آماده

جانم فدایی تار موی سید علی

به قول حجت الاسلام شاه آبادی در سخنرانی که بعد از نماز مغرب و عشاء روز پنج شنبه هفته گذشته در حیاط کاروانسرای مرنجاب  فرمودند :

خط مقدم جبهه در حال حاضر مرنجاب است.

دوستانی که قصد حضور هر هفته در کویر مرنجاب را برای پاکسازی هرزگی و لودگی و فساد دارند و برای تداوم اجرای مراسم دعای عهد حضور پیدا کنند به شماره بنده تماس یا در قسمت نظرات به صورت خصوصی شماره تلفن خود را قرار دهند.

دوستان هیئتی و انجمنهای اسلامی دانشجویی و دانش آموزی  تهران  اعلام قطعی برای حضور هر هفته ای در کویر مرنجاب را داده اند.

دلسوزان و هیئتی ها و انقلابی های شهرستان آران و بیدگل حضرت حجت الاسلام موسوی امام جمعه آران و بیدگل فرمودند: هر کجا جندالله باشد جند شیطان فراری است.

اطلاع رسانی کنید تا قبل از پایان هفته جلسه ای توجیهی برای هماهنگی و برنامه های پیشرو داشته باشیم با حضور همه داوطلبین

عده ای دنبال حذف بنده هستند پرچمداری مقتدر بیاید پشت مرا بگیرد من مهم نیستم این پرچمی که به دست دوستان هیئت عهد آدینه به دست حقیر داده شد و بر بلند ترین ارتفاعات تپه های شنی جهان با نام مقدس یا صاحب الزمان ادرکنی بر افراشته شد را نگذارید بر زمین بنشیند.

نویسنده : : ٦:٢٧ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳٩۱/٩/٢٦
Comments نظرات () لینک دائم