نوش آباد وطنم

هفغته ای که گذشت

در یک هفته گذشته در شهر نوش آباد همراه بود با چندین حادثه و اتفاق ناکوار

تصادف خودروی سمند با موتورسیکلتی که یک راکب و یک سرنشین داشت.شدت برخورد به حدی بود که یکی از مصدومین در حالت کما و به تهران منتقل و دیگری در چندین ناحیه حساس بدن دچار شکستگی شدید شده است.

تصادف دو موتورسیکلت که منجر به فوت راکب تک چرخ زن و شکسته شدن پای کارگر شهرداری آران و بیدگل که نوش آبادی است منجر شد.این حادثه در بیدگل رخ داد.

ناگفته نماند راننده خودرو سابقه چندین تصادف در پرونده خود دارد و از لحاظ وحشی گیری در رانندگی زبانزد شهر است و از معدود جوانانی است که در رانندگی اصلا به حقوق اجتماعی مردم توجه نمی کند و در سطح شهر با حرکات خطرساز و سرعت بالا در حال تردد است.

روز گذشته هم همزمان با پایان تعطیلات تابستانی و گذران خانواده نوش آبادی در کنار دریای پر تلاطم خزر دو فرزند دختر و پسر نوجوان 16 و 13ساله این خانواده گرفتار موج های سهمگین دریا شده و جان سپردند.

شهر زیر زمینی نوش آباد هم شاهد حضور گردشگرانی بود که بعد از مدتی بسته بودن باز بهره بردار که شهرداری شهر است با دنیایی از کمی و کاستی و بی توجهی به امر گردشگری و مسائل پیرامون آن با دریافت ورودی نفری هزار تومان به صورت نامنظم و نیمه باز بدون اعلام ساعات بازدید و زمان مشخصی  تعطیلات تابستانی را پشت سر می گذراند.

نویسنده : : ۱۱:٠۱ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳٩۱/٦/٢٤
Comments نظرات () لینک دائم