نوش آباد وطنم

توصیه های نوروزی

هموطنانی که قصد بازدید از شهر زیر زمینی نوش آباد را دارند و فکر می کنند بازدید از این اثر باستانی جز افتخارات ما ایرانیان محسوب می شود.

به دلیل نبود زیر ساخت های مناسب عدم وجود امکانات رفاهی و بهداشتی و گردشگری و امنیتی،چه در سطح شهر نوش آبادچه در داخل شهر زیر زمینی،عدم مدیریت بادرایت و حضور افراد سودجو و بی کفایت،وجود ترافیک های سنگین و دردسر ساز برای اهالی و شهروندان و بروز مشکلات و برهم زدن آسایش عمومی به خاطر حجوم بی حد و حساب در ایام نوروز برای بازدید در کوچه های تنگ و باریک که فاقد کمترین ظرفیت ورود را دارد.

خواهشا برنامه بازدید را در غیر از تعطیلات نوروز هماهنگ کنید تا شرمنده شما هموطنان نگردیم.

این مجموعه توسط میراث فرهنگی از دست و تصرف نیروهای مردمی خارج و به نیروهای بی کفایت شهرداری سپرده است که خود در آتش بحران های مالی و اقتصادی و اداری می سوزد.

از ما گفتن بود.

نا گفته نماند سال 81تا 85 ورودی یک برای بازدید و کارهای علمی و تحقیقاتی و مطالعاتی بازگشایی و در سال 85 ورودی 2 در محلی دیگر در سطح شهر به آن اضافه شد و در سال 89 ورودی 3 قرار بود که به این دو ورودی اضافه شود تا در حجم و کنترل ورود و ترافیک کمک کند متاسفانه زمانی که شهرداری مدیریت این مجموعه را به دست گرفت و علی پیراینده خود برای آینده اش که جوانی خام و کم سن و سال بود و از کاشان راهی نوش آباد شده بود و دنبال موقعیت و ارتقا می گشت با فریب شورای شهر و شهردار مدیریت بهره برداری و توسعه و ساماندهی شهر زیر زمینی را به عهده گرفت که 6ماه نکشید میراثی که 9سال با خون و دل برایش زحمت کشیده بودیم به لجن کشید.

ورودی یک را با دخالت و تصمیمات غیر کارشناسی تخریب کرد.آب آب انبار چاله سی که گندکاری اش در راس رسانه های خبری داخلی و خارجی قرار گرفت.و الان هم به همین دلیل اجرا و تهیه طرح اشتباه ایشان کار نیمه کاره رها شده است.

و ورودی 3را هم همه آنهیی که در جریانند می دانند با خودخواهی و بی سوادی اش چندین نفر را داشت در زیر آوار مدفون می کرد.

پروژه بازگشایی ورودی 3 که با اخبار دروغ به خورد مردم داده بود با آبروریزی و تحمل خسارات مالی فراوان  هم درش گل گرفته شد.

در عرض 9سال بستر 3ورودی فراهم شد.در عرض 3ماه توسط این مهندس کیلویی درش تخته شد.

با عملکرد و خودخواهی اش هر چه نیروی دلسوز و فعال بود از  عرصه خارج شد و دور وبرش را افرادی پاچه خوار و فرصت طلب گرفتند.

به هر حال تاریخ راوی خوبی است همیشه برای کارهای ما

گذشته را برای ما روایت می کند و کارهای ما را برای نسل آینده

ناگفته نماند مهندس پیراینده که راهی جز خروج از شهرداری نوش آباد نداشت به بهانه پیشنهاد پست بالاتر به شهر مشکات رفت که بر هیچ کس پوشیده نیست این پست توسط افراد نفوذی و با زد و بند معاون شهردار مشکات شد که در حال حاضر هم استانداری به دلایل مختلف از جمله اینکه ایشان نیروی رسمی نیست و پست معاونت شهرداری در حد و اندازه ایشان نیست و چند مورد قانونی دیگر از شورای شهر و شهردار خواسته تا ایشان را اخراج کنند.

 ایشان در دوسال گذشته اقدام به تهیه طرح بوستان محلی در ورودی شهر زیر زمینی نوش آباد نموده بود که هزینه هنگفتی را هم بابت این کار بر دوش مردم شهر گذاشت که متاسفانه وجود آبنما و حوض و چمن کاری در طرحی که بر روی سقف یک اثر باستانی دیده بود و خود را میراثی تمام عیار فرض می کرد با حجوم و سیل انتقادهای کارشناسانه توسط خبرنگاران و گردشگران و انتشار اخبار و تصاویر این افتضاح؛میراث فرهنگی برای حفظ اعتبار این آقا به گزارشهای دروغ روی آورد ولی خبرگزاری مهر وقتی آب پاکی را بر روی دست این آقایان ریخت که نقشه و طرح تهیه شده توسط مهندس پیراینده بر روی خبرگزاری مهر منتشر شد و بقیه اش را هم در لینک زیر بخوانید

ناگفته ها درباره میراث و گردشگری نوش آباد زیاد است.مجالی بود عرض خواهد شد.

جدیدا هم در نشریه بهشت پنهان کاری هم دیدم مطالبی سراسر کذب توسط ایادی این شخص منتشر کرده اند و از عملکردش تعرف و تمجید

از این نشریه انتظاری بش از این نمیرود.که تحلیلی بر مطالب این نشریه هم خواهم پرداخت.

نویسنده : : ۸:٠٦ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٠/۱٢/٩
Comments نظرات () لینک دائم