نوش آباد وطنم

روشی نوین در تامین کسری بودجه در شهرداری

چند روزی است که داستان تابلوهای سطح شهر نوش آباد حکایت سرقت و گم شدن مجسمه های سطح شهر تهران را به خود گرفته است.

تابلویی را با هزینه


شخصی درست کرده بودم و برای مسیر راهنمای گردشگران ورودی کوچه نصب کردم تا کمکی بشود برای رفاه حال گردشگر و آبروی شهر یک ماهی بود که خبری از تابلو نبود تا دیروز تابلو را در مغازه جوشکاری توی خیابان دیدم.

ازمامور اجرائیات شهرداری پرسیدم کندن تابلو کار شماست گفت بلهههههههههههه

می گفت شهردار دستور داده هر چی تابلودر معابر عمومی هست بکنید و در ابنار تل انبار کنید.پیگیری کردم متوجه شدم تابلوی مطب دکترو صنعت گر و هر کسی که دم دستشان رسیده کنده اند و با خود بردند.

دوستی که در جاده کاشان چند سالی است با سرمایه و توان و علاقه اقدام به راه اندازی شرکت بافندگی کرده و جوانان شهر را مشغول به کار کرده و دکتر بومی که با همه کمبودها و مشکلات در این شهر کوچک مانده و به طبابت مردم میپردازد و خیلی ها هم توان مالی ندارند را به صورت رایگان ویزیت می کند در شان و مقام و منزلت جامعه با فرهنگ شهر ما نیست که چنین رفتارهایی را با مردم داشته باشند.

ابتدا شهرداری به صاحبان تابلو در معابر کتبا اعلام می کند برای باقی ماندن تابلو در سطح شهر باید برای یک سال 10هزار تومان به حساب شهرداری واریز کنند وقتی مورد اقبال و استقبال مردم واقع نشد شهردار هم در اقدامی  به کندن تابلو ها ترجیح داد.

حالا که تابلو ها را جمع می کنید چرا مال غیر را و بدون رضایت مالکش می فروشید؟

مگر این تابلوها چقدر از کسری بودجه شما را جبران خواهد کرد؟

به جای اینکه دست دکتر و صنعت گری که حاضر شده برای رفاه حال مردم در این شهر بماند این کار بسیار زشت و دور از شان انسانیت است که با اینها چنین برخوردی شود.

پیشنهادی می کنم روراست باشید با مردم پول جمع کردنش با من

باور بفرمایید من توانایی جبران کسر بودجه را دارم بدون اینکه به مردم توهین شود خودشان خودجوش پول به حساب شهرداری بریزند.

 سر هر کوچه هم صندوقهایی نصب می کنیم و از مردم به صورت افتخاری درخواست می کنیم هر ماه برای خدمات و اداره شهر مبلغ در توانشان به صندوق بریزند ببینید می شود یا نمی شود.و با پول آن برای حقوق خدماتی و نظافتچی ها صرف می کنیم.. اینقدر هم بر سر نظافتچی نکوبید بودجه نداریم و 4ماه حقوق این بدبختها را نمی دهید و می گوید بودجه نیست وقتی نیست برای همه نباید باشد نه برای کارگر و نظافت چی

اداره شهر توانمندی و تخصص می خواهد و گر نه نشستن پشت میز که هر کسی بلد است.

نویسنده : : ۳:٠٩ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٠/۱٠/۱۳
Comments نظرات () لینک دائم