نوش آباد وطنم

پنجاه و هشتمین دشت گشت در کاشان برگزار می شود

  به مناسبت اربعین حسینی؛
پنجاه و هشتمین دشت گشت در کاشان برگزار می شود

پورتال خبری کاشان : به مناسبت اربعین حسینی برنامه دشت گشت خانوادگی به همت اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری برگزار می شود.

 
به گزارش پورتال خبری کاشان  ، مدیر روابط عمومی سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان ،  اشاعه معنویت در برنامه های ورزشی و ارتقای سطح سلامت و توسعه ورزش همگانی را از اهداف این برنامه ذکر کرد.
حمیدرضا دهقانی گفت: پنجاه و هشتمین دشت گشت خانوادگی سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان روز شنبه 24 دی ماه مصادف با اربعین حسینی برگزار می شود.
وی افزود: این برنامه ورزشی معنوی که با مرثیه سرایی و مداحی در رثای سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) همراه است شرکت کنندگان مسافت سه کیلومتری تا امامزاده سلمیان فیض آباد(ع) را می پیمایند.
دهقانی با اشاره به همکاری سازمان اتوبراسی کاشان و شهرداری نوش آباد در برگزار این مراسم یادآور شد:  این مراسم با برگزاری نماز جماعت در مکان امامزاده و صرف ناهار به پایان می رسد.

پی نوشت:

ناگفته نماند بعد ازظهر روز اربعین  ساعت:14:30 مراسم با شکوه  شبیه ورود قافله اسرا به کربلا در علقمه نوش آباد واقع در بلوار محرم توسط هیئت حضرت ابوالفضل(ع) طی سنوات گذشته با حضور خیل عظیم عزاداران حسینی برگزار می گردد.

نویسنده : : ٤:۳۱ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٠/۱٠/۱۱
Comments نظرات () لینک دائم