نوش آباد وطنم

اعلام برنامه تور بهاره

مدتی است در نقش راهنمای محلی کویر تورهای مختلفی را همراهی می نمایم تلاش کرده ام در هر سفر تجارب جدیدی را به اندوخته های اضافه کنم و با دوستان جدیدی آشنا شوم.و هر بار سفر به کویر چشم انداز جدید و زیبایی را نسبت به فصل و شرایط آب و هوایی به نظاره بنشینم و بهانه ای شود تا از آلودگی صوتی و زندگی پر التهاب شهری فاصله بگیرم و با اجرای برنامه های متنوع برای گروهها بتوانم منطقه کویری زادگاهم را به مشتاقان و تشنگان طبیعت کویر بیشتر معرفی کنم.

همراهی راهنمای محلی خصوصیات خاص خودش را دارد.

از تمام ظرفیتهای موجود در منطقه برای هر چه بهتر اجرا شدن برنامه ها استفاده می کنم.

هر بار ایده نویی را در برنامه هایم اجرا می کنم.

به فرا خور شرایط سنی و علمی و دیدگاه گروهها و با معرفی برنامه ها به گردشگران این فرصت را می دهم تا در طول زمان و فرصتی که برای این سفر وقت می گذارند بهترین لحظات برایشان به یادگار ثبت شود.

با همین رویکرد گروهها را در رده های مختلف دسته بندی و برای هر گروه برنامه خاص خودش را تعریف می کنم.

شناخت ما با وضعیت تاریخی و جغرافیایی و آب و هوایی و دسترسی به امکانات و افراد محلی در صورت نیاز کمک زیادی برای بهتر اجرا شدن برنامه ها می کند که یک راهنمای غریبه نمی تواند برای گروه محیا کند.

در صورت ارتباط متقاضیان برای اجرای یک سفر 1یا دو یا 3روزه از منطقه کویری کاشان در ابتدا با معرفی برنامه هایی که اجرای آن در منطقه امکان پذیر است به متقاضی ارائه و با توجه به انتخاب گروه و مدت زمان سفر و توانایی گروه برای تقبل هزینه ها اقدام به یک برنامه زمان بندی دقیق نموده و در پایان با هماهنگی برنامه ای را تنظیم و به اجرای آن می پردازیم.

هزینه های برنامه ها هم با توجه به مدت زمان و تعداد افراد و نوع خدمات و سرویس دهی ها متفاوت می باشد.

در ذیل به شرحی از برنامه هایی که اجرای آن امکان پذیر است را ذکر می کنم و گروهها و شرکتهای خدمات گردشگری و متقاضیان سفر با تماس با بنده و هماهنگی قبلی سفر خوشی را برایشان اجرا خواهم نمود.

کلیات برنامه ها

1.اسکان

2.پذیرایی

3.بازدید از اماکن تاریخی و طبیعی در طول سفر

4.اجرای برنامه های متنوع ورزشی و تفریحی

5.اجرای برنامه های علمی و تخصصی نجوم و زیست محیطی و طبیعت گردی و گونه های جانوری و پوشش گیاهی منطقه

6.خدمات بیمه ای و امدادی

نویسنده : : ۱٢:٠٦ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳۸٩/۱٢/٢٠
Comments نظرات () لینک دائم