نوش آباد وطنم

دو روزی که گذشت

روز یک شنبه و دوشنبه برای انجام اموری به اصقهان رفته بودم شاهد اتفاقاتی بودم بس خوشایند و ناخوشایند البته مربوط به امور شخصی بود که این مسائل بیشتر مردم جامعه هم با آن درگیر هستند .

این نمونه را هنوز به این شدت و ضعف و از هم پاشیدگی ندیده بودم.

رفتم کنار سی و سه پل امواج خورشانی داشت و مردمی که از تلاتم و حرکت آب در زاینده رود شاد بودند ولی در قلبهایشان نوعی خستگی را می شد حس کرد.

تصمیم گرفتم خود را درون زاینده رود بیاندازم که شخصی گفت از بالای سی و سه پل جای مناسبی برای خود کشی نیست آب فراوان دارد ولی عمق ندارد و به خودم فکر کردم که شنا هم بلدم  اگر خود را به آب روان هم بسپارم غرق نخواهم شد.

بعد دیدم که حیفس باید این رودخانه را از پیکرهای نحس نجش ظالمان پر کنیم باید ایستاد و مقاومت کرد تا از دوران جاهلیت عبور کرد.

به هر حال اتفاقات و دیدگاهم را از این سفر دو روزه که واقعیت تلخ جامعه است و سیاست گذاران حاکم بر مردم اعمال می کنند می شود تبعیض ظلم تحقیر اتلاف بیت المال رانت خواری و کارشکنی و قانون گریزی و هزاران موارد و تخلف اداری را در 3دستگاهایی که مراجعه کردم آنهم در سطح استان به عینه دیدم و مدارک و مستندات و دیدگاهم را نمی نویسم و حرفی نمی زنم چون در شرایطی نیستم که واقعیات را بیان کنم و دوستان سفارش کردم که به مسائل گردشگری بپردازم و از هر نوع تحریک اجتناب کنم حتی اگر واقعیت باشد.

به هر حال اتفاقاتی که می نویسم و بازگو می کنم به مواردی است که به خودم بر می گردد و حق خودم می دانم بگویم حتی اگر گردنم را بزنند.از حقوق اجتماعی محرومم کنند و به بند و سلابه ام بکشند.

افتخار می کنم اگر در این راه هم کشته شدم عزیزتر از میرزاکوچک خان جنگلی نیستم من هم میرزایی از کویرم پس می توانم با خون خود انقلابی بر پا کنم .

کمتر از جوان تونسی نیستم که خودش را سوزاند تا جامعه ای بیدار شدند و مردم را از دست ظالمان نجات داد.

هر حرکتی اراده انگیزه و امیان قوی می خواهد.

ما کویری ها تا برایمان ظلمی اثبات نشده در مقابلش موضع نمی گیریم.

الان بر من حجت تمام شده و با حول و قوه الهی تا پای جان برای رسیدن به حقوق اجتماعی ام ایستادگی خواهم کرد.

دل پری ندارم دلم می سوزد در جامعه ای زندگی می کنم که اجرای قوانینش یک سوه و تمام فشارها به سمت مردم مستضعف و مستمند و گرفتار و روز به روز مردم را در تنگی و فقرقارا می دهند که بتوانند به دوام قدرتشان را بیشتر کنند.

حضرت امام(ره) فرمود دوام حکومت به خدمت به مردم مستمند و ضعیف جامعه است.

همیشه گفته ام

نویسنده : : ۸:٠۳ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٠/٩/٢۳
Comments نظرات () لینک دائم