نوش آباد وطنم

من که باورم نمی شود اصرار نکن دروغ است.

این اس ام اس نیمه های دیشب به دستم رسید مثل شب نامه می ماند.

سواد محاسبه ارقام نجومی اش را نداشتم و به همین خاطر زیاد جدی نگرفتم.چون نه فرصت محاسبه درست یا نادرستی آن را داشتم نه سوادش را

ماشین حساب هم از اینهمه رقم باقی می آورد.

لذا تا چیزی برایم ثابت نشود


قبول نمی کنم و شماره ای که برایم ارسال کرده هم نا آشناست 0913396آخرش 34 به هر حال در لیست مای فرندم نیست یه جورایی محتوای اس ام اس قابل تامل است.

البته در کوچه و بازار صحبتهایی از اختلاس 3میلیاردی یکی می گوید تومان یکی می گوید دلار توسط... از بانک... از خزانه ملت فلک زده غارت شده است.

تلویزیون هم که نمی بینم  از دیدنش... داخل سایتهای داخلی هم راست نمی نویسند.سایتهای معاند هم که فیلتره به همین خاطر بی خیال این خبر شدم گفتم شاید دروغ باشد مثل خبرهای تلویزیون مثل خبرنگارهایی که برای 2زار 3شاهی دارند هر چی چرت و پرت هست خورد مردم می دهند.چند تایی اش را هم خودمان در شهرمان به عنوان خبرنگار تازه ظهور پیدا کردیم.قلم بدستهای مزدور برای ترمیم اعتبار از دست رفته شان خودشان را به عنوان خبرنگار در جامعه غالب کرده اند و دروغ است که خورد ملت می دهند بلکه شهردار ازشان خوششان بیاید.

و این اس ام اس :(قابل ذکر است بنده صحت و سقم اش را تایید یا رد نمی کنم) گناه راست و دروغش با اونی که فرستاده من بعید می دانم در این دولتی که تمام قدرتش را بر نظارت بر دستگاههای خود و آمار ریز هزینه ها را در اختیار دارد بشود چنین کارهایی کرد.

هر که بوده می خواسته اسم کوروش را زنده کند با این کار در حالی که نام کوروش همیشه در دل هر ایرانی و وطن دوستی ذاتا زنده است و خواهد بود.

 و این هم اس ام اس مشکوک

(آیا می دانید اگر کوروش کبیر ماهیانه 100میلیون تومان (واحد پول آن روز زرتشت بوده نه توماننیشخند)پس انداز می کرد؛الان پس از 2500سال صاحب 3000میلیارد تومان می شد؟!!!!!!تعجب

پی نوشت:

من به چند مورد ایراد این اس ام اس اشاره می کنم که این حدیث جعلی بودنش قطعی است(ببخشید اس ام اس)

1.تا سندی معتبر و قانونی ارائه نشود و نبینم حداقل من یکی زیر بار این زور چپانی و این رقم نجومی که توی هیچ دروازه ای نمی رود قبول نمی کنم.

2.در این دولت خدمتگزار غیر ممکن است چنین اختلاسی با این سیستم پیچیده و نطارت دقیق و محاسبات بروز بشود چنین کاری کرد.

3.در حالی که برای فیلتر کردن وبلاگها اینقدر نظارت دارند چطور سیستم بانکی به این دقت از چشمشان دور مانده باشد. نه اصلا من باورم نمی شود.

4.کوروش اگر قصد پس انداز پول داشت کتیبه منشور اخلاقی را به جا نمی گذاشت.

یک کتیبه سنگی برای ما به جا گذاشته اگر پایبندش باشیم نه دزدی می شود نه اختلاس نه این تهمتها به مسولین خدمتگزار زده می شود.مگر اینهمه پول, سیب زمینی است که بشود با لودر از زمین کشاورزی بار کامیون کرد و کسی هم نفهمد.من که باورم نمی شود.

5.فرض کوروش زنده بود  تا الان و هر سال ماهی 100میلیون پس انداز می کرد قطعا در صورت زنده بودنش نه نیازی به پس انداز داشت نه مشکلات مالی

دوره ای که حکومت کرد با سیاست و درایت هر جا را هم که در سیطره حکومتش قرار داد قانون را حاکم کرد و اجازه نداد بر کسی ظلمی و تبعیضی روا شود.

البته شاید سودهای این 2500سال را هم حساب نکرده باشند.

6.این کار منحرفین و منافقین است که وضع داخلی کشور را آشفته نشان دهند.

به هر حال ما برای این زنده ایم که در بدترین شرایط زنده باشیم و سختی ها را تحمل می کنیم تا دیگران خوش باشند.

ما که از حفمان گذشتیم این پول هم هر چه از آن سهم من بود حلالش باشد هر کس بالا کشیده نوش جانش از شیر مادر حلالتر

ما بند پول نیستیم.ما نیاز به شغل و کار نداریم.ما با گرسنگی و محرومیت و سختی عادت کردیم تا اینکه این نظام مقدس پا برجا باشد.

هنوز که مثل جوانان سومالی پوست بر استخوان نچسبیده که بخواهیم نگران این اختلاس ها باشیم.به ما آسیبی نمی رسد اگر 10برابرش را جابجا کنند.

 تا زنده ایم رزمنده ایم.

ما از اون بادها نیستیم که با این بیدها بلرزیممژه

نویسنده : : ٩:٢٠ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٠/٧/٤
Comments نظرات () لینک دائم