نوش آباد وطنم

دانلود فایل صوتی مصاحبه با رادیو صدای آشنا

جهت شنیدن و دانلود فایل های صوتی گفتگوی کاشف شهر زیر زمینی که روز گذشته در برنامه زنده رادیو اینترنتی و ماهواره ای صدای آشنا در مدت 1ساعت به طول انجامید می توانید از لینک های ذیل استفاده نمایید.

جهت دانلود روی تصاویر زیر کلیک و پس از وارد شدن به صفحه بعدی گزینه دانلود رایگان را کلیک کنید.

  

           فایل یک                  فایل 2                     فایل 3

کل زمان 3 فایل صوتی 20 دقیقه می باشد که فایل 2 مصاحبه ناقص ضبط گردیده است.در جمع مدت زمان مصاحبه 30 دقیقه به طول انجامید.و  1ساعت کل زمان برنامه به طول انجامید.

نویسنده : : ۸:۳٦ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/۳/۳٠
Comments نظرات () لینک دائم

مصاحبه زنده با کاشف شهر زیر زمینی در برنامه زنده رادیویی صدای آشنا

امروز چهارشنبه 29 خردادگفتگوی زنده با رادیو اینترنتی صدای آشنا باکاشف شهر زیر زمینی نوش آباد را می توانید در سایت اینترنتی صدای آشنا و در بخش کانال یک شبکه اروپایی راس ساعت 13:10 تا ساعت 14
http://www.sedayeashna.ir/
و همزمان در ماهواره به آدرس ذیل قابل شنیدن است
 
(ماهواره اکسپرس AM22) فرکانس : 12584/5 (EXPRESS AM22) Frequency : 12582
سیمبل ریت : 30 مگا سمبل بر ثانیه Sr : 24 MS/S
پلاریته :   عمودی pol : V
برای شنیدن برنامه مصاحبه زنده با کاشف شهر زیر زمینی نوش آباد در شبکه جهانی رادیو اینترنتی صدای آشنا  روی کادر ذیل کلیک فرمایید.
 
بفرمایید بشنوید ...
 

 


نویسنده : : ٩:٤٠ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/۳/٢٩
Comments نظرات () لینک دائم

یادمان باشد گذشته خود را فراموش نکنیم

ادعایش با ماست و عملش با دیگران  بارها در مستندها دیده ام انسان دوستی را کسانی عمل می کنند که تصویری دیگر از آنها در ذهن ما درست کرده اند.

مطلب زیبای ذیل در سایت استاد عزیز نورآقایی درج شده که در همین موضوع پرداخته است:

همسفرم بود

شخصی که در تصویر زیر می بینید، نامش “علی” و رییس انجمن تجار استان “سیواس” (در ترکیه) و همچنین رییس شورای شهر استانبول است. یکی دو منصب دیگر هم دارد.

نویسنده : : ۸:٥٧ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/۳/٢۸
Comments نظرات () لینک دائم

نتایج آراء شورای شهر نوش آباد

 نتایج انتخابات شورای اسلامی نوش آباد

پس از شمارش آرای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر نوش آباد در شعب مختلف اخذ رأی از مجموع 6293 رأی مأخوذه، به ترتیب بیشترین رأی به نامزدهای انتخاباتی زیر تعلق گرفته است:

1.جواد نیک سرشت  2750 رأی

2.قاسم کوهی نوش آبادی2463 رأی

3.سیدحسین یدالهی نوش آبادی  2376 رأی

4.علی اکبر شبانی نوش آبادی  2237 رأی

5.ناصر محرابی مقدم  2098 رأی

اعضاء علی البدل:

6.مهرداد حسن مقدم نوش آبادی  1647 رأی


7.ابوالفضل رافعی نوش آبادی 1474 رأی

اعضای اصلی شورای این شهر 5 نفر و تعداد اعضای علی البدل آن 2 نفر می‌باشد.

همچنین تعداد آراء ماخوذه دیگر نامزدها به ترتیب تعداد به شرح ذیل می باشد:

8.اکبرسادات الحسینی: ۱۴۰۲ رای

9.علی هوشمند: ۱۳۹۴ رای

10.سیدجعفرفاطمی: ۱۳۶۳ رای

11.محمود منصوری: ۱۳۰۴ رای

12.اسماعیل اخباری: ۹۲۶ رای

 13.مجید رئیسی: ۸۰۰ رای

14.احسان ایماندوست: ۵۲۷ رای

15.حمیده نعمت اللهی: ۴۴۸ رای

نویسنده : : ٧:۱۸ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/۳/٢٧
Comments نظرات () لینک دائم

کلید

یا حجت ابن الحسن 

کلید را بگیر از حسنخنده

شهر کاشان دارالمومنین پیشتاز جشن و پایکوبی و شادی پیروزی حسن روحانی بود.

در مقابل سینمای کاشان و در نقاط مختلف شهر هواداران حسن روحانی،مردمان اولین شهری بودند که در سطح ملی اقدام به برگزاری جشن خیابانی نمودند و این موج ادامه آن دیگر شهرها را نیز در برگرفت.

نویسنده : : ۱۱:٠٠ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/۳/٢٧
Comments نظرات () لینک دائم

چرا اینبار تقلب نشد؟؟

یکی از مهمترین درس هایی که آموختیم این بود که حزب چپ گرا و اصلاح طلب که درون آن منافقین از بارزترین و شاخص ترین آنها هستند در دوره قبل چون رای نیاوردند کشور را به آشوب و شورش و التهاب کشاندند همین که رای آوردند به جشن و پایکوبی پرداختند.

همین هایی که شورای نگهبان را قبول نداشتند و به قانون تمکین نکردند.

اگر گروه مقابل آنها این پیروزی را بر کامشان تلخ می کرد و انتخابات را فرمایشی و مهندسی و تقلب و باطل اعلام می کرد چه می کردند.

آری اینها منافق صفتانی هستند که حلقه دورتادور این جماعت را گرفته اند اگر احساس قدرت کنند شاخ بر عالم و آدم می زنند.

خدا را بنده نیستند.

به قول غرضی هر دو جناح جز رنج و مشقت و سختی هیچ دستاورد موثری را در بر نداشتید.

یک گروه فساد و ترویج بی بند و باری و آزادی های غربی و توهم و گروه مقابل خشک مقدس ماب بازی و بگیر و ببند و ترس و وحشت و دیکتاتوری

تمامی این اتقاقات جز بقا و ثبات حزبی و گروهی میسر نمی شود همین است که هر کدام بر سر قدرت آمدند اتفاق خاصی در مشکلات و بدبختی های مردم رخ نمی دهد.

چاکران و نوکران و چاپلوسان و حلقه اطراف این گروه به نان و نوایی می رسند و تنها یک انگشت رنگی به دهان مانده و بهت زده چندین میلیون مردم  ایران تا 4سال بعد باقی می ماند.

خدایا به پهلوی شکسته حضرت زهرا(س) قسمت می دهیم چشم این ملت رنج کشیده و داغدار را به جمال نورانی حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرج الشریف)روشن و منور بگردان

آمین یا رب العالمین

نظرات این پست:

 

سلام. دوره قبل هنوز شمردن ارا تمام نشده بود، حتی همسر رفسنجانی-کسی که هیچ وقت در انظار عمومی صحبتی نکرده بود- از روی بغض و کینه گفت:تقلب شده و همه تیر و تبارش تقلب رو جار زدند، حالا رفسنجانی گفته: اگر دشمنان جمهوری اسلامی ایران ذره ای انصاف داشته باشند ، باید بپذیرند که ایران ،‌دموکرات ترین انتخابات دنیا را برگزار کرد و هیچ شبهه ای نمی توانند به آن وارد کنند.

 

نویسنده: گل بانو

 

نویسنده : : ٧:۱٤ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/۳/٢٧
Comments نظرات () لینک دائم

مجاهدت های جانبازان و شهدا ، ملت ایران را تاریخ ساز کرده است

دکتر ملک زاده در مراسم تجلیل از خانواده معظم و معزز شهدا و ایثارگران سازمان میراث فرهنگی:

مجاهدت های جانبازان و شهدا ، ملت ایران را تاریخ ساز کرده است
معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با بیان اینکه امروز هر آنچه داریم مرهون خون شهداء و مجاهدت های ایثارگران و جانبازان است گفت: مجاهدات های ایثارگران، جانبازان و شهدا، ایران را در دنیا سربلند و ملت ایران را تاریخ ساز کرده است.
به گزارش میراث آریا(chtn)، «دکتر محمد شریف ملک زاده» پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از خانواده معظم و معزز شهدا و ایثارگران سازمان میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی،
ادامه مطلب
نویسنده : : ٧:٤۳ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٢/۳/٢٦
Comments نظرات () لینک دائم

بدون شرح

نویسنده : : ۳:٥٢ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳٩٢/۳/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

بدون شرح

نویسنده : : ۳:٥٢ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳٩٢/۳/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

پیام تبریک

پایگاه خبری نوش آباد ضمن تبریک به نامزدهای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر نوش آباد که با حضور خود نشان دادند قلبشان برای شهرشان می طبد و جسارت حضور را در این حماسه نشان دادند و مردمی که همپای دیگر مردم ایران با حضور پرشور برای یک دوره 4ساله امورات شهر را برای توسعه و آبادانی و پیشرفت شهر در اختیارنمایندگانشان قرار دادند.

امید است عزیزانی که در این رقابتهای انتخاباتی توانستند اعتماد مردم را جلب و به شورای شهر راه پیدا کنند بتوانند خواسته های قانونی مردم این شهر را برآورده و بدور از هر نگرش محلی و حزبی تمام توان خود را برای پیشرفت و آبادانی این خطه تاریخی صرف کنند.

و تبریک به آقایان جواد نیک سرشت، قاسم کوهی، حاج سید حسین یدالهی، علی اکبر شبانی ،ناصر محرابی مقدم  که برای 4سال توانستند با حائز اکثریت آراء ردای خدمتگزاری را بر تن بپوشند و امید است در این مدت 4سال بتوانند به عهد و پیمانی که با مردم بستند پایبند باشند و کاری نکنند که زمینه بی اعتمادی و دلسردی مردم فراهم گردد.

نویسنده : : ٢:۳٦ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳٩٢/۳/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

سرمنشا دروغ

اگر به افرادی که در اطرافتان هستند خوب توجه کنید، درخواهید یافت که بسیاری از آنها در طول روز دروغهای فراوانی می گویند. در واقع این مسئله گویای این است که تقریبا همه افراد به شیوه های متفاوتی در زندگی دروغ می گویند. پرواضح است که دروغ از بدترین معایب، زشت ترین گناهان و منشأ بسیاری از مفاسد است و مهمترین علت اصلی دروغ، عقده حقارت و خود کم بینی انسان دروغگوست.
سرچشمه دروغ گاهی

ادامه مطلب
نویسنده : : ۱٢:۱٤ ‎ق.ظ ; شنبه ۱۳٩٢/۳/۱۸
Comments نظرات () لینک دائم

شورای شهر نگو وزارت کشور بگو

یکی از نامزدها در وعده های انتخاباتی اش اینگونه نوشته:

((بازگشایی ، لایروبی ، توسعه و ایجاد خروجی برای شهر زیرزمینی به عنوان یک مجموعه شاخص ملی و جهانی))

یکی نیست به این بنده خدا بگه بلانسبت یه همکاری یا پیگیری اول جمله ات می گذاشتی آخه تو این وسط چکاره ای لایروبی باستان شناسی، پیمانکاری، قصدت دخالت است یا پیگیری یا همکاری یا ؟؟؟؟؟!!!!

به شما اینقدر رو دادند تا حتی در گفته هایتان دقت کلام نمی کنید و اجازه به خودتان می دهید در عرصه گردشگری وارد شوید و هر انچه خواستید وعده بدهید و دخالت کنید.

نویسنده : : ۳:٢٦ ‎ب.ظ ; جمعه ۱۳٩٢/۳/۱٧
Comments نظرات () لینک دائم

حال و هوایی دارد انتخابات

یکی از نامزدهای شورای شهر نوشته:

بی شعار باشیم اما با شعور

درک داریم یا فقط مدرک

واقعا این دو جمله بدلم نشست  عده ای خود را به این و ان وصل کردن و هزاران ترفند تبلیغاتی درصدد تصاحب کرسی شورا هستند تا بتوانند به دنبال منافع شخصی خودشان باشند

برادر آزاده عزیز احسان ایماندوست سالها برای این آب و خاک در اسارت و بند عراقی ها بوده خوب می داند چه می گوید کسی که جسمش چندین سال در اسارت دشمن باشد از طرفی فکرش رها و رشد می کند این عزیزان شرایط موجود حاکم بر جو انتخاباتی شهرمان را خوب توصیف کردند

عده ای پول و سرمایه شان را به رخ می کشند عده ای مدارکشان را که اگر همه سوابق و مدارکش را روی هم بریزی پشیزی برای پیشرفت و ارتقا شهر مفید نبوده

در یک کلام کاندیدایی که شعار می دهد ولی شعور ندارد.مدرک دارد ولی درک ندارد.به درد مدیریت شهری با این پیشینه تاریخی و تمدن کهن نمی خورد.

کسانی که عده ای از مردم را به خاطر امضا کردن نامه ای برای رفع مشکلاتی که این آقایان پیش رویشان گذاشته افرادی بی سواد خظاب و خودش را فرهنگی و با سواد خطاب می کند.

مانده ام با اینهمه سواد و شعور چطور جسارت حضور به خودش داده و از این مردم بی سواد تمنای رای و انتظار حمایت دارد.

در جای دیگر خانمی که به خاطر مشکلات امامزاده شهر در مقابل مسئولین فریاد برآورده بود این آقای با شعور و با مدارک و سواد بالا گفت که مرد در این شهر نیست که این زن جزع وزع می زند؟؟؟!!!

خودتان قضاوت کنید اگر این افراد به قدرت برسند مردم را چگونه خطاب می کنند؟

امروز امام جمعه محترم شهرمان در نماز جمعه در حال و هوای انتخابات خطاب به مردم فرمودند:

کسی که می خواهد از راه غبر شرعی و گناه به جایی برسدبدانید از اون چیزی که می ترسد سرش می آیدو بیشتر خودش را به آن نکبت نزدیک می کند.

از راه خدعه،از راه گناه؛از راه معصیت الهی انسان بخواهد به جایی برسد نمی تواند.اگر برسد هلاک می شود.

درابطه با مسئله شوراهای شهر بگردید همه آنهایی که ثبت نام کرده اند خوبند.بگردید ببینیدکدام از عزیزان آمادگی بیشتری از دفاع از دین و ولایت و منویات مقام معظم رهبری را دارند.ولایت پذیر تر است.

در پوستر ها،گفتگوها؛نرم افزارها  ببینید اگر کسی ،ریبه یا شکی دارد درباره مقام معظم رهبری اصلا قابلیت رای دادن نخواهد داشت.به این نکته حتما توجه فرمایید.

نویسنده : : ٢:۳٢ ‎ب.ظ ; جمعه ۱۳٩٢/۳/۱٧
Comments نظرات () لینک دائم

حیف و میل بیت المال

اینجا اطراف محلهای برگزاری مراسم های آئینی مذهبی محرم نوش آباد است.چند سال پیش طرحی به عنوان کمپ گردشگری جهت تاسیسات خدماتی و اقامتی برای رفاه خیل عزادارانی که در ایام محرم برای شرکت در مراسم علقمه و خمیه گاه وارد نوش آباد می شوند تصویب گردید.در ان زمان مقرر شد زمینی را شهرداری برای احداث این کمپ آزاد و در اختیار میراث فرهنگی قرار دهد تا این پروزه کار خودش را شروع کند.اما این طرح با 100میلیون تومان از اعتبارات سال 91 در این مکان هزینه شد و 16چشمه توالت زنانه و مردانه با فاصله از مراکز برگزاری مناسبتها ساخته شد.

زمانی کارشناسان از حیف و میل شدن این پروزه با خبر شده بودند که کار از کار گذشته بود و مردم هم از تمامی طیف ها از غیر کاربری این ساختمان در این محل ابراز تاسف کردند.

زمانی بنده به وجود اجرای غیر کارشناسی این طرح در این محل اعتراض کردم که رفته بود به مسئولین گفته بود که بنده قصد دارم بودجه را از ورود به شهر جلوگیری نمایم.

الان هم دستشویی ها دربهایش قفل است و حتی در زمان برگزاری مراسم ها هیچ استفاده ای نمی شود و هیئت های مذهبی هم در کنار جایگاهشان دستشویی موقت ساخته و عزاداران و میهمانان ترجیح می دهند از ان ها استفاده کنند.

اگر بخواهیم کاربرد مفیدی برای آن در این مکان در نظر بگیریم بهترین استفاده در اختیار قرار دادن کشاورزانی است که در این مسیر برای رفتن به مزارعشان در طول روز تردد می کنند و کلید ان را باید در اختیار آنها قرار داد تا در طول سال از ان استفاده شود.

این در حالی است که بهترین گزینه در داخل گلزار شهدا شهر که تمامی سال و برای تمامی مراسم ها اشراف داشت وجود داشت.

نویسنده : : ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳٩٢/۳/۱٧
Comments نظرات () لینک دائم

شهر مدیر می خواهد

با شروع تبلیغات شوراهای شهر در همان ابتدا نامزد شورای شهر نوش آباد اقدام به تخلف فاحش انتخاباتی نموده و جو را به سمت سوء استفاده و قانون شکنی کشاندند.

نصب بنر تا ابعاد 70*100در محلهای تعیین شده و با هماهنگی شهرداری مجاز به نصب بنر هستند.

اما این افراد با این تخلف و قانون شکنی سیر سالم انتخاباتی را به چالش  روبرو می کنند.

همین است که می گویم مردم باید سطح آگاهیشان بالا رود تا اینگونه افراد با این اقدامات توهین به شعور مردم نکنند.

این افراد با اختلافات محلی و موج سازی بهره کافی را می برند و تنها راه رای آوردن را در عوام فریبی و جو سازی و تحریک احساسات مردم می دانند.

محل نصب بنر در محلی است که هئیت ابوالفضل(ع) در ایام شعبانیه اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی نموده و موجبات تحریک دیگر نامزدها را برانگیخته تا دیگران اقدام به نصب داربست و بنر در معابر خیابان کم عرض اصلی شهر نمایند.

این شخص در عملکرد دور قبل شورا به اسم یکی از بستگان نزدیکش اقدام به خروج یک پلاک زمین با مصوبه غیر قانونی شورا نیم بها نموده و قیمت کارشناسی زمین 6500000 تومان در قرارداد تنظیمی بین خریدار و شهرداری 3250000قید شده و به صورت نقدی اما قرارداد دی ماه سال 86 تنظیم شده ولی مبلغ پرداختی اردیبهشت سال 87 به حساب شهرداری واریز گردیده و مجددا این عضو شورا زمین را به مبلغ 8500000تومان به یکی از شهروندان می فروشد.

پیگیری های قانونی با ارائه مستندات به استانداری نهایتا استانداری اظهار داشتند که تخلف آشکار ولی باید از طریق مراجع قضایی پیگیری شود.

حتی فردی که زمین به نامش نیم بها خریداری شده اظهار می داشت بنده اصلا در جریان زمین نبودم و فقط قرارداد را توسط عضو شورا که از بستگان ایشان است امضا نموده

خروج زمین و اموال بیت المال با سوء استفاده از جایگاه قانونی

چند نکته حائز اهمیت است که:

1.در آن زمان طی مکاتباتی که بین استانداری و شورای شهر انجام شد شورای شهر اظهار داشته بود که ما برای کمک به بی بضاعتان شهر و حمایت از کسانی که فاقد مسکن هستند چنین اقدایم انجام دادیم

این در حالی بود که فردی که زمین نیم بها به اسمش از اموال بیت المال خارج می گردد دارای مسکن و نیازی به بذل و بخشش شورا نبوده

2.اسناد و مدارک و قرارداد فیمابین فرزند شهید ک فرزند همسر این عضو شورای شهر با شهرداری و تاریخ واریزی مبلغ و نحوه پرداخت نیم بها به صورت نقدی در پرونده موجود در دبیرخانه شهرداری موجود است.

3.بهانه قراردادن زمین نیم بها برای فرزندان شهدا و دراختیار گرفتن این زمین توسط عضو قانون شکن  امری بدیهی است که ما فرزندان شهدا نیازی به بخشش و حل مشکل زمین از حساب شهرداری نداریم و از طرف بنیاد شهید تسهیلات مکسن در اختیار ما قرار می گیرد.

4.در شهر ما یک فرزند شهید نبود که اینها این مسئاله را بهانه کردند.ایشان هیچ مشکلی برای مسکن نداشته و روحش از چنین معامله ای خبر نداشته و تمام این واگذاری ها و پرداختها توسط عضو شورای شهری که در دور دوم به دلیل نداشتن مدرک کافی نتوانست در انتخابات شرکت کند اینبار از قانون جدید اعضائی که در دوره های قبل حضور داشتند نیازی به مدرک نیست مجددا طمع برداشته و پا در عرصه انتخابات شورا گذشته و بعضا بذل و بخششهایی را از بیت المال برای شهروندان انجام می دهد تا بتواند از حمایت و پشتوانه مردمی کافی برخوردار شود.

این عضو در انتشار گزارش عملکرد تصویری اش در کنار لودر و بولدوزر و گریدر و بیل مکانیکی عکس گرفته و جزءعملکردهایش آورده است.

این در حالی است  که اعضا شورای شهر حق دخالت در امورات اجرایی شهر ندارند اما این آقا هر کاری می کند و در دوره قبل کرد جز وظیفه قانونی خودش

گویا ایشان مدیریت شهری و شورا را با پیمانکاری شهرداری اشتباه گرفته است. در بروشورهای تبلیغاتی اش وعده ساخت پارک به یکی از محلات داده تا بتواند نظرشان را جلب کند تا رای بیاورد و 4سال شهر به بدبختی کشیده شود.

شهر ما نیازمند مدیران توانمند است.با سواد و تخصص کافی و برنامه ریز نه افراد فرصت طلب و سوء استفاده گر و اختلاف افکن و قانون شکن

 

نویسنده : : ۱:۱٩ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳٩٢/۳/۱٧
Comments نظرات () لینک دائم

 

نویسنده : : ۸:٤٥ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/۳/۱٦
Comments نظرات () لینک دائم

مستند کشف شهر زیر زمینی نوش آباد

این فیلم تقدیم به همه مردم زحمتکش،محروم و متمدن،آنهایی که سزاوار و شایسته خدمتگزاری هستند نه حرف مفت زن ها و بخیلان و نظر تنگ ها

مستند شهر زیر زمینی کلیک کنید

آنهایی که برای حفظ آبروی خود و خانواده شان شهر و دیارشان را رها کردند تا در آرامش و بدور از بداخلاقی های عده ای حرف مفت زن زندگی کنند ولی هنوز زادگاه و محل زندگی و آب و خاک زادگاه مادریشان را فراموش نکرده و دلبسته آن هستند.

تاریخ و تمدن 1500ساله تقدیم همه شما حاصل 9سال زحمت و تلاش تقدیم شما که از شنیدن نام نوش آباد افتخار می کنید و سکونت و زندگی بیرون از شهر را به دلیل نظر تنگی هایی که دستاورد فرهنگ مغلوب شده ای است که در صده های گذشته به ما از قبایل صحرا گرد و بیابان نشین تحمیل شده را ترجیح داده اید.

مطمئن باشید این خاک مقدس جای شماست و امیدوارم روزی با سرمایه و اعتبار و فرزندانتان به زادگاهتان برمی گردید و ما هم این قوم بیابانگرد را از دیار پاکمان بیرون خواهیم کرد.

به امید روزهای شاد و بدور از بخل و نظر تنگی

به امید روزهای یکرنگی و یکدلی

خیلی ها فقط زمان مرگ ترجیح می دهند وارد نوش آباد شوند و جنازه شان در خاک زادگاهشان دفن شود.

درد بزرگی است که باید علاجش کرد.این عاقبت بی فرهنگی عده ای است که نه توان آبادانی دارند نه می خواهند کسانی برای آبادانی زادگاهشان قدمی بردارند.اصل و نسب اینها نوش آبادی نیست.

میرزا کوچک کویری با تمام توان در مقابل این بی فرهنگی ها ایستادگی خواهد کرد.

شهر را از دست نااهلان پاک خواهیم کرد.به حول و قوه الهی

وطن دوباره می سازمت

نویسنده : : ٤:۳٩ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/۳/۱٥
Comments نظرات () لینک دائم

طرح سوال

در راستای هر چه با شکوه تر شدن و گرم شدن تنور انتخابات در صدد هستیم سوالات و خواسته های شهروندان را در زمان سخنرانی ها در بین مردم و با حضئر نامزد مورد نظر مطرح و جوابیه را از نامزدها خواستار خواهیم شد.

ارائه دیدگاهها و جواب نامزدها در قبال پرسشهای شهروندان نشان از توانایی و جسارت آنها در قبال پاسخگویی شفاف خواهد بود لذا عزیزانی که امکان حضور در محافل و سخنرانی ها را ندارند سوالات و نرات و انتقادهایشان را به هر کدام از نامزدها دارند در بخش نظرات منعکس و ما بر حسب وظیفه خبریمان انها را مطرح و جوابیه را در همین سایت درج خواهیم نمود..

منتظر سوالات و انتقادهای شما شهروندان گرامی هستیم.

ضمنا نامزدهایی که برنامه سخنرانی دارند زمان آن را به ما اطلاع رسانی نمایند.

نویسنده : : ۱:٥٤ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/۳/۱٥
Comments نظرات () لینک دائم

شناخت

اگر ملتی خودش را درک کند به هر قیمتی از شرافتش دفاع خواهد کرد.امام خمینی قدس سره الشریف

14خرداد سالروز رحلت جانگداز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)

زندگی نامه حضرت امام را در قالب فیلمی به نظاره نشستم خیلی درسها آموختم و بر اساس روحیات حضرت امام زندگی ام را پیش خواهم برد.برای نجات یک ملت از جهل و تزویر و ظلم و ستم باید خون دل خوردباید صبر کرد و ایستادگی و مقاومت تحمل سختی ها و مشقتها،

در زندگی مراحلی را خداوند در پیش روی انسانهای انقلابی قرار می دهد تارسیدن به اهداف و آرمانها یک دوره طولانی و پر فراز و نشیب را قرار می دهد.

یتمی و فقدان پدر،فقر و سختی و فشار ظالمان و دیدن دردهای اطرافیان و مشکلات زندگی اجتماعی که حاصل تبعیض و زور و تزویر است.

انسان آزاده خودش را در شرایط سخت جامعه می سازد تا سطح فهم و آگاهی به حدی برسد که برای رهایی از این زندگی نکبت بار خودشان حرکت کنند.

تصمیمات در سرنوشتشان را بر اساس عقل و منطق و خدا و رسول و قران بگیرند نه بر اساس ترس از جور و ریا و چاپلوسی و بردگی ونوکری و احساسات و فریب کاری

انسان آزاده در هیچ شرایطی خودش را آلت دست و ابزار رسیدن جباران به پست و مقام و قدرت نمی کند.

عده ای فرصت های فرهنگی و گنجینه های تاریخی شهرمان را به غارت می برند و هویت شهرمان را نابود در گوشه ای سرمایه ای خرج می کنند و می شوند ناجی ملت

رضا شاه هم کارهای عمرانی زیادی کرد.چرا تاریخ به ما درس نمی دهد.چرا چشممان را بر واقعیات بستیم.

نمایندگان چاپلوسی که از این غارتگران به عنوان ناجی تشکر می کنند و آنها را پل نجات می خوانند.

آری امام خمینی معلم آزاده ای است که فرزندانش را در راه افکار و اهداف و آرمانها و ارزشها فدا کرد.تبعید شد و شکنجه و حبس تا کشوری آزاده و اسلامی و مردمی داشته باشیم.

خودمان بر سرنوشت خودمان تصمیم بگیریم.

به کجا می رود این انقلاب سرخ خمینی

امروز در پاکترین نقطه شهر قدم می زدم 120لاله خونین بال آرمیده در سالروز رحلت رهبر کبیری که بیش از 300هزار پرنده عاشق به عشق پیر جماران بر پهنه مرزهای کشور پرواز کردند و واقعه ابابیل را بر دشمن سرتا پا مسلح آفریند اما در روز رحلت پیر و مرادشان این سربازان روح الله غباری از فراموشی و تنهایی و گرد و خاک و غریبی بر سنگ مزارشان نشسته و مردم در روز مرگی زندگی دنیای سراپا فریبنده غرق

کاش می شد بیشتر این مکانهای با ارزش را حفظ می کردیم.

همانگونه که امام و انقلاب و یادگارانش غریبند .سربازان در خاک آرمیده روح الله هم غریبند.

می روم با ظرفی از آب این غبار را از روی مزار پاک این سربازان ششتشو دهم  تا احساس تنهایی نکنند هر چند در این شرایط ما هستیم که تنهاییم نیاز به شستشو روح و قلب داریم.

خدایا به برکت خون شهدا این شهر را از گزند و کید مکاران مصون دار

خدایا به ما توفقیق خدمتگزاری سربازان روح الله قرار بده

نویسنده : : ٥:٢٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/۳/۱٤
Comments نظرات () لینک دائم

تداوم انقلاب

تداوم و ماندگاری انقلاب خون دل خوردن خانواده های شهدا و ایثارگران است.

رمز ادامه حیاث طیبه نظام تخریب و

نویسنده : : ٩:٢٤ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/۳/۱٤
Comments نظرات () لینک دائم

عرض تسلیت

همکار محترم و ارجمند جناب آقای صمد مهرآبادی در گذشت ابوی گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و بقای عمر بازماندگان و علو درجات برای آن فقید سعید از درگاه خداوند متعال خواهان و خواستاریم.

نویسنده : : ۱٠:۳٧ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/۳/۱۳
Comments نظرات () لینک دائم

تجلیل از خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران سازمان میراث فرهنگی

با حضور معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برگزار می‌شود؛
تجلیل از خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران سازمان میراث فرهنگی
نویسنده : : ٩:۳۱ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/۳/۱۳
Comments نظرات () لینک دائم

انا لله و انا علیه راجعون

رحلت جانگداز پدر شهید،امام جمعه سابق اصفهان و مردی مبارز و انقلابی حضرت آیت الله طاهری را به خانواده ایشان تسلیت عرض می نمایم.

هنوز خاطره حضور پور شور ایشان را در دهه 70در شهر نوش آباد و سخنرانی باشکوهش در گلزار شهدا شهر را فراموش نکرده ایم.

ما در بحران 88 از خط قرمزها عبور کردیم حرمت پدران شهدا را هم نگه نداشتیم.خدا از سر اشتباهات ما بگذرد.خدا به داد ما بندگان همیشه خطا برسد.افراط و تفریط دامن جامعه را گرفته و دین و آخرتمان را بر ورطه نابودی کشاندیم. 

خداوند روحش را قرین رحمت الهی قرار دهد.

نویسنده : : ٧:٠۳ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٢/۳/۱٢
Comments نظرات () لینک دائم

ورود کاروان زائران خمینی به شهر شهید پرور نوش اباد

صبح امروز کاروان زائران خمینی که از مجتمع امیرالمومنین اصفهان به هدف میثاق با شهدا و انقلاب و امام راحل وارد شهر نوش آباد گردیدند.

این کاروان در تاریخ 9 خرداد از مبدا گلستان شهدا اصفهان آغاز و در مسیر راه به شهرهای خمینی شهر، نجف آباد، شاهین شهر،نطنز،کاشان، آران و بیدگل و نوش آباد و در ادامه به شهر مقدس قم ادامه مسیر خواهند دادو در نهایت روز 14 خرداد در جوار بارگاه ملکوتی بنیانگزار انقلاب اسلامی به خیل عزاداران خمینی خواهند پیوست.

این کاروان به صورت نمادین ورودی شهر را به مسافت 4 کیلومتر و از داخل شهر نوش آباد طی مسیر نمودند و در جوار گلزار شهدا به غبار روبی و عطرافشانی قبور شهدا نوش آباد پرداختند.

 مسئول این کاروان اظهار داشت:مدت 19 سال متوالی است که این حرکت فرهنگی را در 24 سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره)و به هدف تجدید بیعت با رهبری به مناسبت 24 سال انتخاب مقام معظم رهبری به عنوان رهبری جمهوری اسلامی ایران در غالب کاروان عاشقان حسینی زائران خمینی برگزار می نمائیم.

وی اظهار داشت در طول مسیرهایی که برای توقف شبانه در نظر گرفته بودیم در آن شهر با خانواده شهدا دیدار و میلیونها ختم صلوات برای سلامتی رهبر فرزانه انقلاب و تعجیل در ظهور حضرت مهدی(عج الله) قرائت نمودیم.

وی در ادامه گفت:با حضور در نماز جمعه شهر اصفهان،و در ویلاشهر نجف آباد و خمینی شهر با مردم دیدار داشتیم.

وی ادامه برنامه ها را بعد از نوش آباد حضور در مرقد حضرت معصومه (س) اساعه ادب به آن بانوی بزرگوار و دیدار با علما از جمله آیت الله مصباح یزدی عنوان نمودند.

نویسنده : : ۱۱:۱٠ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٢/۳/۱٢
Comments نظرات () لینک دائم

طنز ملس انتخاباتی

مطلبی درحواشی انتخابات شورای شهر نوش آباد را در این صفحه مطالعه نمایید.

اولین جلسه نامزدها در ساختمان شورای شهر

نویسنده : : ۱٢:٥۳ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٢/۳/۱٢
Comments نظرات () لینک دائم

آران وبیدگل از بن بست خارج شد+گزارش تصویری

آران وبیدگل از بن بست خارج شد+گزارش تصویری

نویسنده : : ۱۱:٠٦ ‎ب.ظ ; جمعه ۱۳٩٢/۳/۱٠
Comments نظرات () لینک دائم

مقام معظم رهبری::شما افسران جوان جبهه ی مقابله ی با جنگ نرمید.

مقام معظم رهبری:شما افسران جوان جبهه ی مقابله ی با جنگ نرمید.هدف دفاع از نظام اسلامی و جمهوری اسلامی است.در مقابله ی با یک حرکت همه جانبه ی متکی به زور و تزویر و پول و امکانات عظیم پیشرفته ی علمی رسانه ای باید با این جریان شیطانی خطرناک مقابله شود حالا شما جوانانی که گفتیم افسران جوان مقابله ی با جنگ نرم هستید،خوب،خودتان بگردید نقش را پیدا کنید.

نویسنده : : ۱:٠٦ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/۳/٩
Comments نظرات () لینک دائم

پیام تسلیت مردم شهر وزوان

رستم برای مردم شهر نوش آباد در عرصه های مختلف نوش آباد هم خاطراتی دارد فراموش نشدنی حالا هم مردم شهر وزوان را به خاطر خدماتی که برایشان کرده فراقش عذابشان می دهد

نویسنده : : ۱٠:۱۱ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/۳/٩
Comments نظرات () لینک دائم

رستم امانی پور نوش آبادی به دیار باقی شتافت

مرحوم فقید سعید رستم امانی پور از چهره های مدیریتی خوش نام و کارآمد که کار خود را در شهرداری نوش آباد شروع و سپس معاونت خدمات شهری آران و بیدگل  و بعد از آن وارد حوزه مدریت شهری سفید شهر شد و بیش از 9سال خدمات شایان به این منطقه ارائه نمود.سال گذشته در شهر وزوان پست شهرداری این شهر را در اختیار گرفت امروز  صبح که از نوش آباد رهسپار شهر وزوان محل خدمتی خود بود در مسیر جاده کوهستانی برزک سر پیچ سعد آباد از مسیر خارج و به گارد ریل پل برخورد و گارد شکسته و خودرو به دره سقوط می کند.

در این حادثه سه نفرسرنشین خودرو سمند جواد جازک ، ستوان سوم امیرجسین مهدی آرانی و رستم امانی پور شهردار سابق سفید شهر و شهردار فعلی وزوان از توابع ‹‹ شاهین شهر و میمه ›› در دم جان باختند .

فردا 5بعد از ظهر مراسم تشیع جنازه این فقید سعید از درب منزلش واقع در منطفه شهید بهشتی نوش آباد به سمت گلزار شهر نوش آباد تشییع خواهد شد.

مدیریت پایگاه خبری نوش آباد این ضایعه دردناک را به خانواده و بستگان و بازماندگان مرحوم امانی پور تسلیت عرض نموده و تسلی خاطر بازماندگان و علو درجات را برای آن مرحوم مغفور از خداوند بزرگ خواستاریم.

نویسنده : : ۱٠:٤٧ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/۳/۸
Comments نظرات () لینک دائم

اتمام پروژه ساخت مستند کشف شهر زیر زمینی

چو ایران نباشد تن من مباد

کار مستند سازی،تصویر برداری،تدوین و صداگذاری از چگونگی کشف و شناسایی مجموعه باستانی بزرگترین معماری دست کند زیر زمینی جهان در نوش آباد با حضور کاشف شهر زیر زمینی و همت و تلاش دانشجوی فیلمسازی انجمن سیتمای جوان کاشان برای اولین بار کلید خورد.

ورودی الحاقی به شهر زیر زمینی از راه پله های آب انبار چاله سی روبروی محل کشف شهر زیر زمینی.بعد از 2سال دز سال 83این راه برای دسترسی آسان به راهرو شهر زیر زمینی متصل گردید.

از توجه و محبت دوستانی که ما را مورد لطف خود قرار دادند تا این اقدام با ارزش فرهنگی رقم بخورد صمیمانه تشکر می کنم از جمله مهندس سید مهدی رضوی زاده و دوست ارجمندم محمد سرجه پیما و دیگر دوستان در تهیه این مجموعه ارزشمند یاری رساندند.

دوستانی که قصد دارند این مجموعه 10دقیقه ای مستند فیلم کوتاه ولی پر محتوا و جذاب را خریداری نمایند می توانند شماره تلفن یا درخواست همراه با ایمیل یا مشخصات خود را در بخش نظرات قرار دهند تا جهت ارسال آن از طریق پست اقدام نمایم.

کاشف در حال توضیح نحوه ریزش چاه در محل کشف 

دخیل دیدار(روشن دل)یکی از راویان قدیمی که بچه گی با اینکه نابینا بود وارد این فضاها می شد و برای مردم تعریف می کرد مورد تمسخر مردم قرار می گرفت.

در این مستند از کهنسالان و شاهدین قدیمی و اتفاقاتی که زمان ریزش چاه و پیدایش آن مستند سازی گردیده و کاشف شهر زیر زمینی در محل کشف به تعریف داستان چگونگی کشف این اثر با ارزش پرداخته است.

دراین فیلم دختر خانم دانشجویی را نشان می دهد که اصلاتا نوش آبادی و پسوند نوش آبادی در آخر فامیلی اش دارد و درپی پیدا کردن هویت و اصالت گمشده خود اینترنت اقدام به جستجوی نوش آباد می کند که به  شهر زیر زمینی برخورده و با حضور در نوش آباد و پیدا کردن کاشف اویی و دیدن شهر زیر زمینی، از اینکه نوش آبادی است احساس غرور می کند.

پاینده باد ایران زنده باد ایرانی

نویسنده : : ٢:٤۱ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/۳/٧
Comments نظرات () لینک دائم

عاقبت گردشگری بی ضابطه

گفتنی است در نوروز امسال مسئولین فرهنگی و امنیتی استانی نسبت به حرمت شکنی برخی مسافران نوروزی تذکرات لازم را داده و هشدار دادند که اجازه نخواهند داد  مازندران تبدیل به حیاط خلوت برخی هنجار شکنان شود.

نویسنده : : ٩:٠٤ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/۳/٧
Comments نظرات () لینک دائم

حمایتهای مردمی

ضمن تقدیر و تشکر از دوستانی که اینجانب را در حضور حماسی تشویق و مورد لطف خود قرار دادند.

اینجانب با توکل بر خدا و دستی خالی و قلبی سرشار از انگیزه خدمت در عرصه انتخابات شورا وارد شدم.

لذا از لحاظ مالی دوستانی که توان همراهی دارند می توانند حمایت مالی خود را به شماره 6037991344373232 بانک ملی نوش آباد به نام حسین میرزاجانی نوش آبادی واریز نمایند.

هزینه های دریافتی صرف چاپ تعد اد محدودی تصاویر و بنر و گزارش عملکرد و فعالیتها و برنامه هایم خواهم نمود که  سقف آن را یک میلیون تومان در نظر گرفته ام و بیش از این هم هزینه نخواهم کرد.

حتی معتقد هستم این هزینه هم نباید صورت بگیرد و با سخنرانی و حضور در جمع مردم می شود تبلیغ نمود اما به سفارش دوستان حق مردم است نامزدها را بشناسند و بدون انتشار بیانیه و تصاویر در سطح عمومی محقق نمی شود.

نشست با مردم و اقشار و گروههای مختلف در مدت تعیین شده امکان معرفی را خواهد داشت امید است از این فرصت پیش بینی شده بتوانیم مسیری را برای تشخیص و انتخاب درست پیش روی مردم فراهم نماییم.

نویسنده : : ۱٠:٢٧ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٢/۳/٥
Comments نظرات () لینک دائم

بخشی از فعالیتها و دستاوردها و عملکردهای اینجانب

به نام خالق زیبایی ها

درود بر شما

اینجانب از طبقه محروم و مستضعف درد آشنا،عاشق وطن و تاریخ و تمدن کهن وارث خون شهدا

 

شرایطی را در زندگی اجتماعی پیرامون آن با ان روبرو بودیم که انتظار داشتیم نمایندگان ما با مدیریت و تدبیر و برنامه ریزی درست انتظارات مردم برآورده و فرهنگی را در جامعه نهادینه کنند تا رشد و پیشرفت و بالندگی را در سطوح مختلف شهر شاهد باشیم اما دلایلی دست به دست هم داد تا آن شکوفایی و بالندگی و پیشرفت یا مغفول یا به حاشیه و در انحصار افراد قدرت طلب و فرصت طلبی در شهر قرار گرفت که همه اهداف و چشم اندازها و امیدهای پیشرو را به آن خدشه وارد کرد.

تبعیض ها،وابستگی حذبی و محلی و جناحی و ورود غرایض شخصی، فرصت طلبی،دودستگی و اختلافها،تخریب افراد دلسوز و کارآمد،محدودیت حضور اقشار مختلف در عرصه های اجتماعی، زد و بندهای پشت پرده و حیف و میل بیت المال،تقسیم ناعادلانه فرصت ها و ثروت ها و امکانات،بی توجهی به حقوق قانونی شهروندان،عدم استفاده از نیروهای متخصص بومی در مدیریت شهری، صرف هزینه های سرسام اور بودجه شهری در طرح های غیر ضرور و ناکارآمد و بعضا غیر قابل اجرا و مغایر با قانون،تخریب چهره سیاسی شهر،فرصت سوزی، عدم تدوین یک برنامه راهبردی و موثر مدیریت شهری، تاخیر و یا رکود در پروژه های کلیدی و اقتصادی و فرهنگی و عدم حصول نتیجه و عدم تحقق وعده هایی که به مردم داده شده بود،

و خیلی از مسائلی که با حضور نیروهای دلسوز خالصانه و مخلصانه می شد شهری آباد و سربلند را در پیش رو داشت و مدیران با سابقه از حضور خود برای مدیریت شهر پیشگام می شدند اما حاضر به ورود به این عرصه نشدند.

فضای ملتهب و تخریب و جو سازی هوچی بازی و دروغ پراکنی برای کسانی که قصد خدمت دارند توسط عده ای مغرض دلسوزان برای حفظ آبروی خود حاضر نمی شوند در عرصه سازندگی وارد شوند.

آمدم تا بگویم اگر برای رضای خدا باشد حتی شرکت در انتخابات خود خدمت است پس نباید از تیر و ترکش و تخریب بدخواهان هراسی داشت باید همچون دفاع مقدس پا در عرصه کارزاری گذاشت که یک سمتش مردم مظلوم و قابل احترام و نجیبی هستند که نیاز به خدمت و خدمت برای انها ارزش و عبادت است و رودروی این قشر عظیم عده ای معدود جماعتی که برای کسب فرصت های نامشروع از همه توان خود بهره می برند تا شهر و منافع شهر و فرصت ها را به نفع خود مصادره کنند و از هر شگردی بهره می برند.

آمدیم تا بگوییم رهبرمان و مردم و آرمانهای شهدایمان را تنها نخواهیم گذاشت و بر این عهد و هدف مقدس استواریم.

هر کسی که هدفش مقدس باشد برای رسیدن به هدفی متعالی تمام تلاشش را خواهد کرد.ایمان و اعتقاد و توکل بر خدا بود که مرا وارد این عرصه کرد.عمل صالحی ذخیره قبر و قیامتم کنم و روح پدر شهیدم را از خودم خشنود

امید است حضرت صاحب الزمان از ما خشنود و راضی باشد.

و اما فعالیتهایی که در یک دهه بدون هیچ چشمداشتی و موقعیت و پست و مقامی برای شهر و مردم شهرم به ارمغان اوردم تا شهروندان نوش آبادی در سراسر کشور به وجود شهرشان افتخار و بنازند و با غرور بگویند که اهل نوش آباد هستند.

اهم فعالیتها و دستاوردها و سوابقم را تقدیم می نمایم:

1.نماینده شورای اسلامی شهر نوش آباد در امورات میراث فرهنگی(دوره اول شورا از سال 81 تا 83)

2.عضو هیأت موءسس و سرپرست انجمن دوستداران میراث فرهنگی نوش آباد(81 تا 83)

3.کاشف شهر زیر زمینی (اویی) مهمترین و بزرگترین اثر باستانی معماری زیر زمینی جهان(در سال 81)و پیامدش ایجاد اشتغال و تحول اقتصادی در سطح شهر و شناخت و معرفی نوش آباد در سطح جهانی

4.همکاری و تعامل با شهرداری و میراث فرهنگی در بازسازی، نگهداری، معرفی و توسعه شهر زیر زمینی و آب انبار چاله سی(از سال 81 تا 90)

5.همراهی و ساماندهی و جذب گردشگران داخلی و خارجی به داخل شهر (81 تا92)

6.تأسیس و پایه گذاری انجمن فعالان توسعه گردشگری شهر نوش آباد(سال86)

7.مدیر عامل انجمن فعالان توسعه گردشگری شهر نوش آباد(سال 86 تاکنون)

8. حضور در شبکه یک سیما در برنامه اقتصادی کلید به صورت زنده به عنوان کار آفرین به مدت 30 دقیقه(سال 88)

9. مدیر اجرایی کاروانسرای مرنجاب در منطقه نمونه گردشگری کویر، تحت نظارت شرکت  توسعه کویر شهرستان آران و بیدگل

10.انتخاب راهنمای فعال منطقه کاشان از طرف انجمن های صنفی راهنمایان گردشگری کشور و شرکت در جشن بین المللی راهنمایان گردشگری در تبریز و دریافت لوح تقدیر و جایزه از مدیر کل سازمان میراث استان آذربایجان شرقی (سال89) 

11. حضور در جشن سراسری راهنمایان گردشگری کشور به عنوان راهنمای فعال در منطقه کاشان(از سال 88 تا کنون)

12.اخذ مجوز فعالیت راهنمای گردشگری از سازمان میراث فرهنگی کشور(سال92)

13. نگارش مقاله علمی با موضوع معماری دست کن زیر زمینی(چاپ در هفته نامه تخصصی و پژوهشی هفته نامه تعطیلات نو ) و ارائه آن به دبیرخانه همایش و انتخاب آن و دعوت برای شرکت در همایش ملی با موضوع معماری های دست کن در استان کرمان(سال 91)

14. راه اندازی مرکز خدمات اینترنت محلی با هزینه تلفن شهری برای اولین بار در شهر نوش آباد و مدیریت و خدمات رسانی به همشهریان به مدت 3 سال (82تا85)

15.راه اندازی وب سایت اینترنتی نوش آباد در خصوص اطلاع رسانی و معرفی ظرفیتهای شهر برای اولین بار (سال 83)

16.تنظیم،تدوین،نگارش و انتشار نشریه فرهنگی  گردشگری و اجتماعی چاله سی در سه نوبت به صورت فصلی با موضوع عملکرد انجمن فعالان توسعه گردشگری در سالهای (86تا89)

17.پیگیری و همکاری با اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان در خصوص ثبت 8 بنای تاریخی و نصب تابلوهای معرفی اثر در سطح شهر(سال 83)

18.همکاری با مستندسازان و مستندنگاران رادیو و تلویزیونی و تهیه برنامه های مستند جاذبه های گردشگری مذهبی تاریخی فرهنگی شاهد و پخش مکرر آن از شبکه های مختلف از جمله رادیو اصفهان رادیو اینترنتی ایران صدا شبکه 1 سیما شبکه 2 سیما شیکه 4 سیما شبکه الجزیره شبکه سحر شبکه جام جم شبکه استانی اصفهان

از جمله برنامه های ویژه محرم مستند گردش مستند ماه رمضان و مناسبتهای آیینی و سنتی مستند جاذبه های گردشگری مستند گردش،سفرنامه،سیمای خانواده،رایحه عشق،

19. نماینده بنیاد شهید شهرستان در امور ورزش ایثارگران در شهر نوش آباد     (سال 92)

20. بازرس ویژه فرمانداری در نظارت و کنترل بازار و بحران سیمان(درسال 86)

21.پیگیری و همکاری در راه اندازی بخش سفر مجازی و معرفی شهر زیر زمینی نوش آباد به هفت زبان زنده دنیا در سایت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان  و انتشار آن در سی دی نرم افزاری فیروزه 4 در سطح جهانی

22.نویسنده و منتقد،وبلاگ نویس و خبرنگار و ایده پرداز در عرصه های مختلف

23.مدیر ناظر گردشگری نوش آباد در نوروز 89

24.مدیر کارگاه تولیدی آجر در جاده قدیم آران و بیدگل (سال 77تا82)

25.مدیر و بهره بردار معدن خاک رس و تامین نیاز مصرفی صنف تولیدی آجر در شهرستان آران و بیدگل (از سال 82تا 86)

26.پیمانکار امور آب منطقه ای کاشان در مهم ترین رودخانه فصلی گازرگاه شهرستان و رفع خطر و ساماندهی آن (سال 86)

27.پیمانکار شهرداری در ساماندهی لایروبی و توسعه شهر زیر زمینی و مجموعه تاریخی چاله سی درسال 83تا88 به مبلغ 15000میلیون تومان

28.مدیریت و اداره غرفه نوش آباد شناسی در نوروز 87 در باغ فین کاشان

29.فیلمبردار و عکاس در عرصه های مختلف در سطح شهرستان(از سال 77 تا 88)

30.تصویر بردرای از محل کشف شهر زیر زمینی و ارسال آن به شبکه های مختلف رسانه ای برای اولین بار در سال 82 و انعکاس و بازتاب و پخش آن در سطح جهانی

۳۱.همکاری با انجمن سینمای جوان کاشان در ساخت مستند کشف شهر زیر زمینی و ارسال آن به جشنواره سال۹۲

32.همراهی خانم کلودیا بورجا اسلام شناس و خبرنگار تبعه ایتالیا در برنامه های آیینی و عاشورایی محرم سال91

نویسنده : : ۱۱:٠۱ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳٩٢/۳/٤
Comments نظرات () لینک دائم

شیوه ای جدید برای بستن و برکناری

مدتی است در شهر ما مد شده که گروهی هر جا و در هر عرصه و با هر شخصیتی که وارد شدند یا ملاقات داشتند در آن مجموعه پلمپ یا آن شخص بعد از دو روز از سمتش بر کنار می شود.

آری اینهمه قابلیت و ظرفیت و استعداد که نادیده گرفته شده و ما از ان غافلیم.

عجب حکایتی داریم.

خدایا به شرف و آبروی حضرت زهرا(س) امامزادگان جلیل القدر و مقابر متبرکه شان را از لوث افراد فتنه گر پاک و انها را به خاری هر چه تمام و نهایت زاری قرار بده

آمین یا رب العالمین

نویسنده : : ۱٢:٠٩ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳٩٢/۳/٤
Comments نظرات () لینک دائم

راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی چهارمین انتخابات شواری اسلامی شهر نوش آباد

با عرض ادب و احترام و ارادت به تمامی دوستان و خوانندگان محترمی که به هدف خیر و دوستی پیگیر مسائل  و مطالعه دستنوشته های بنده هستند عرض نمایم از ابتدای راه اندازی این وبلاگ قصدم اطلاع رسانی و نوشتاری حول برنامه های گردشگری و فرهنگی نوش اباد و دستوشته هایی که در حد توان و سوادم در اینجا قرار می دادم لذا اتفاقاتی افتاد تا برای حضور در انتخابات شورای شهر شرکت نمایم و نخواستم این وبلاگ از مسیر خودش خارج شود بر آن شدم تا تارنمایی با موضوع انتخابات به آدرس www.mirzajani92.blogfa.com راه اندازی نمودم تا دوستانی که قصد پیگیری نوشتار و اخبار و دیدگاهها و برنامه ها و سوابق بنده را در زمینه نامزدی شورای شهر دارند به این ادرس مراجعه نمایند.

با تشکر فراوان دوستدار همیشگی شما حسین میرزاجانی نوش آبادی

نویسنده : : ٢:٢۸ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳٩٢/۳/۳
Comments نظرات () لینک دائم

اسامی نامزدها بر اساس حروف الفبا نه محله بازی

 

نام

شغل

مدرک تحصیلی


1
 اسماعیل اخباری   فرهنگی   فوق دیپلم
2
 
 مصطفی اسماعیل زاده  فرهنگی کارشناسی

3
احسان ایمان دوست  بازنشسته  دیپلم افتخاری

4
سید اکبر سادات الحسینی  بازنشسته  زیردیپلم

5
 علی اکبر شبانی  بازنشسته بانک ملی  
6
 
 مجید رئیسی  آزاد لیسانس
7
 
 ابوالفضل رافعی  فرهنگی  

8
میثم حسان  فرهنگی  کارشناسی
9  ابوالقاسم کوهی فرهنگی کارشناسی
10
 
 جعفر فاطمی   مدرسه ابتدایی ؟؟؟؟
11
 
حسن مقدم آزاد  فوق دیپلم
12
 
 ناصر محرابی  فرهنگی  کارشناسی
13
 
 حسین میرزاجانی نوش آبادی  کارمند اداره میراث فرهنگی،شهرستان آران و بیدگل  دیپلم-دانشجوی رشته روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل
14
 
محمدتقی منصوری فرهنگی کارشناسی
15
 
علی هوشمند مدیر شرکت تعاونی شهید چاپی کارشناسی
16
 
خانم نعمت الهی  نمایندگی بیمه  کارشناسی

17
مهدی نیکی کارمند فوق دیپلم

18
جواد نیک سرشت آزاد دیپلم

19
میثم نوابی پور  آزاد کارشناسی ارشذ  

20
سید حسین یدالی  بازشسته زیر دیپلم

 

نویسنده : : ۱٠:٤٢ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/۳/٢
Comments نظرات () لینک دائم

مقام معظم رهبری: هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست

شورای شهر کم از ریاست جمهوری ندارد

نامزد اصلح کسی است که جامع‌نگر، دلسوز بوده و از تخصص لازم برخوردار باشد؛ افزون بر این، مورد اعتماد مردم و فردی امین و با صداقت باشد.
نویسنده : : ۳:۱۳ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/۳/٢
Comments نظرات () لینک دائم

 

یالاترین افتخار و لذت و شادی برای من پیگیری حل مشکلات و ازمینه ایجاد زندگی بدور از هر تبعیض و بدور از هر

نویسنده : : ٢:۳٦ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/۳/۱
Comments نظرات () لینک دائم

راه نجات

تنها راه نجات فرهنگی در شهر ما روحیه فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت است.

نویسنده : : ٢:۳۳ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/۳/۱
Comments نظرات () لینک دائم

سفرتامه ویژه نوش آباد

گزارشی مستند و با موضوع معرفی جاذبه های گردشگری  نوش آباد امروز حدودا 18:30 از شبکه اصفهان قسمت دوم آن پخش می شود و تکرار ان فردا ساعت 10صبح خواهد بود.

جهت پیگیری زمان پخش برنامه می توانید از کاندکتور شبکه سیمای اصفهانمطلع شویذ:

http://isfahan.irib.ir/tvconductor

نویسنده : : ۸:٤۱ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/۳/۱
Comments نظرات () لینک دائم