نوش آباد وطنم

نظر رهبری درباره آنهایی که رد صلاحیت شدند

نظر رهبری درباره آنهایی که رد صلاحیت شدند

نویسنده : : ۱:٤٩ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/۳/۱
Comments نظرات () لینک دائم

فهرست نامزدهای تائید شده رسما اعلام شد

نویسنده : : ۱:٢٥ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/۳/۱
Comments نظرات () لینک دائم

در فراق امام مهدی (عج)

به طاها...به یاسین...به معراجِ احمد...
به قدر و...به کوثر...به رضوان و طوبی...

 

به وحی الهی...به قرآنِ جاری
به تورات موسی...و انجیل عیسی
بسی پادشاهی کنم در گدایی
چو باشم گدایِ گدایان زهرا
چه شب ها که زهرا، دعا کرده تا ما
همه شیعه گردیم و بیتاب مولا
غلامی این خانواده، دلیل و مرادِ خدا بوده از خلقت ما
مسیرت مشخص...امیرت مشخص
مکن دل دل، ای دل...بزن دل به دریا
که دنیا...که دنیا...که دنیا...به خسران عقبی، نیرزد
به دوری ز اولاد زهرا نیرزد...
و این زندگانیِ فانی...جوانی...خوشی های امروز و اینجا...
به افسوس بسیار فردا...نیرزد
اگر عاشقانه هوادار یاری
اگر مخلصانه گرفتار یاری
اگر آبرو میگذاری به پایش
یقینا...یقینا...خریدارِ یاری
بگو چند جمعه گذشتی ز خوابت
چه اندازه در ندبه ها زاریاری
به شانه کشیدی...غم سینه اش را
و یا چون بقیه تو سربارِ یاری
اگر یک نفر را به او وصل کردی
برای سپاهش تو سردارِ یاری
به گریه شبی را سحر کردی یا نه
چه مقدار بیتاب و بیمارِ یاری
دل آشفته بودن...دلیل کمی نیست
اگر بیقراری بدان یارِ یاری
و پایان این بیقراری...بهشت است
بهشتی که سرخوش ز دیدارِ یاری
نسیم کرامت وزیدن گرفته
و باران رحمت چکیدن گرفته
مبادا بدوزی نگاه دلت را...به مردم که بازار یوسف فروشی در این دورهِ بد...شدیدا گرفته
خدایا به روی درخشان مهدی...
به زلف سیاه و پریشان مهدی
به قلب رئوفش که دریای داغ است
به چشمان از غصه گریان مهدی
به لب های گرم علی...یا علیش
به ذکر حسین و حسن جان مهدی
به دست کریم و نگاه رحیمش
به چشم امیدِ فقیران مهدی
به حال نیاز و قنوت نمازش...
به سبحان...سبحان...سبحان مهدی
به برق نگاه و به خال سیاهش
به عطر ملیح گریبان مهدی
به حج جمیلش...به جاه جلیلش
به صوت حجازیه قرآن مهدی
به صبح عراق و شبانگاه شامش
به آهنگ سمت خراسان مهدی
به جان داده های مسیر عبورش
به شهد شهود شهیدان مهدی
مرا دائم الاشتیاقش بگردان
مرا سینه چاک فراقش بگردان
تفضل بفرما بر این بنده بی سر و پا
مرا همدم و محرم و هم رکاب
سفرهای سوی خراسان و شام و عراقش بگردان
یا مهدی...یا مهدی...مددی
نویسنده : : ۱٢:۳۱ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/٢/۳۱
Comments نظرات () لینک دائم

شیوه های فریبنده تبلیغاتی انتخاباتی

این روزها متداول می شود افرادی برای جلب نظر مردم یا نشان دادن حضور و نفوذ و کارآیی خود از شیوه های مختلف عکس یادگاری با افراد و مسولین می گیرند و طوری که بیشتر به جوک و خنده تبدیل می شود.

مدلهای مختلف زوایای قابل بررسی  لبخندها  حرکات سر و صورت آنقدر زیبا و حساب شده که انسان را به حال و هوای انتخابات برده و این چهره و تصویر تا پای صندوقهای رای در ذهن مردم نقش می بندد.

البته این مدلها مسبوق به سابقه است و از این رفتار عوام فریبی درعصرهای پارینه سنگی هم کار برد داشته است.

یک دوره  در کره زمین زندگی کنیم زندگی مان و فعالیتهایمان بر روند توسعه چرخش افلاک تاثیر نداشته باشد و  در طول مدت همزیستی با مردمبا انها نتوانسته باشیم رضایتشان را با خدمت صادقانه و خدمت بی ریا جلب کنیم چطور می توانیم در یک مقطع 1 ماهه دست به فریب کاری بزنیم و احساس کنیم ملت نمی فهمند و بخواهیم خودمان را بر ملت غالب کنیم بعد هم که امورات را در اختیار گرفتیم یک دوره که گذشت ببینیم که همه انهایی که توانسته بودیم با عوام فریبی اعتمادشان را جلب  کنیم جز لعن و نفرین و نارضایتی چیز دیگری را برای کارنامه حضور سیاسیمان در فعالیتهای شهر به جا نگذاشته و اعتبار و انتظار ناچیزی را هم که در حد اداره مدرسه موشها داشتیم از دست دادیم و محقق نشد.

بعضی ها فکر می کنند شیوه اداره امور شهر باید بر اساس سیاست و مدیرت مدرسه موشها که زمانهای قدیم در تلویزیون پخش می شد باید تدوین شود.

 

 

سطح آگاهی مردم آنقدر بالا رفته که در انتخابات خود توان تشخیص بالایی را نشان خواهند داد. دو مرحله انتخابات و تجربه ناموفق را بر سرشان آوردیم فکر نمی کنم دیگر ملت این سرزمین بر روی احساسات و فریب و تزویر و دروغ و وعده های بی پایه اساس به کسی اعتماد کنند.

شیوه های متداولی که از لحاظ روانشاسی اجتماعی می شود بر اساس رفتار شناسی اهداف و نیات تشنه های قدرت و ریاست را تشخیص داد را باز گو می کنیم تا حتی جمله ای و حتی حرکتی و رفتاری از یک نامزد سر زد ملت بتوانند محکم و با صلابت تشخیص و انتخاب و تصمیم درست را حتی در شرایط بد اتخاذ نمایند.

تاریخ ثابت کرده کسانی که با فریب و تقلب و تزویر رای اعتماد آورده  چون رای واقعی پشتوانه شان نبوده نتوانستند یک دوره را تا پایان برسانند و همین موجب موج شدید اعتراضات و مشکلات و بحران در سطوح مختلف شهر شاهد هستیم.

آنهایی که در گذشته نتوانستند خدمت مفیدی برای پیشرفت شهر و یا حتی سوابقی مفید در سطح اجتماعی ندارند چطور می توانند ادعا کنند که می توانند برای شهر و مردمش تصمیم گیری کنند یا افرادی که هر بار از طریق قانون دستشان از منافع ملی کوتاه می شود و در مقابل قانون قرار می گیرند می خواهند امین مردم باشند.

آنهایی که نتوانسته اند امانت دار خوبی باشند یا در رفتار و کردارشان صداقت نداشته اند قطعا گزینه خوبی برای وکالت نخواهند بود.

ادامه دارد...

نویسنده : : ٩:٢٩ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/٢/۳۱
Comments نظرات () لینک دائم

آیا مطابق قانون عمل کردن عدالت است

دوستی می‌گفت متاسفانه در کشور ما طوری شده است که اگر با کسی  براساس قانون برخورد شود احساس می کند عدالت در باره او رعایت نشده است.

واقعا مشکل کجاست؟ چرا هر وقت بر اساس قانون با مردم برخورد می شود پیش خود فکر می کنند به آنها ظلم شده.

آیا قوانین ناقص هستند، مردم قانون مدار نیستندو یا قانون شکنی یک امر بدیهی و عرفی در جامعه ماست.به این نمونه ها دقت کنید.

- شما در خیایان ماشین خود را دوبله پارک کرده اید و پلیس شما را  بر اساس قانون جریمه می کند.

- شما بدلیل مشکل مالی در مترو جنس می فروشید و پلیس اجناس شما را ضبط می کند در حالی که همان شب باید بدهی تان را به برادرتان پرداخت کنید.

- بدلیل مشکلات شدید اقتصادی توان پرداخت مالیات و بیمه و ... را ندارید از طریق قانونی شما ممنوع الخروج می شوید.

منبع:یادداشت های  یک آدم معمولی

نویسنده : : ۸:٥۸ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/٢/۳۱
Comments نظرات () لینک دائم

جاذبه های گردشگری شهرستان آران و بیدگل

Slide Show 
نویسنده : : ۱٢:٥٠ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/٢/۳٠
Comments نظرات () لینک دائم

جاذبه های گردشگری شهرستان آران و بیدگل

Slide Show 
نویسنده : : ۱٢:٥٠ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/٢/۳٠
Comments نظرات () لینک دائم

بنگاههای خبر پراکنی و همسویی همپیمانان آنور آبی

اگر در گوگل عبارت شهر زیر زمینی نوش آباد تعطیل گردید را سرچ کنید متوجه می شوید که این خبر خوراک چه سایتها و وبلاگهایی شده و با انتشار این خبر در یکی از سایتهای داخلی شهر کاشان به اهداف پشت پرده برای دست یابی به اهدافی که دل مخالفان و معاندین به نظام را شاد می کند اقدام نمودند.

نظراتی همراه با کنایه و توهین را در ذیل اخبارشان برای به چالش گذاشتن اعتقادات دینی و مذهبی مردم منتشر کردند و خواست قانونی مردم و پیگیری آن توسط دستگاه قضایی نیازمند مجوز و حکم خواستند و به ضابط قضایی خورده گرفتند که بدون روئیت حکم اقدام به بستن شهر زیر زمینی نمودند.

حال اینکه در مدتی که همپیمانان این افراد در نوش آباد در زمینه گردشگری موقعیت را در دست گرفته و برای مردم بروز مشکلات نموده و بنای تاریخی و شهر زیر زمینی به لحاظ ورود غیر اصولی و حجم بالای گردشگر مشکلاتی را برای بنا و مردم محلی فراهم نموده بودند اقدام به خبرسازی ننمودند اما بستن دو روزه شهر زیر زمینی برای جلوگیری از اقدامات خلاف قانون عده ای و ساماندهی آن اقدام به جو سازی و خبر پراکنی نمودند و برای شهر و مردم شهر دایه عزیز تر از مادر شدند.

آنها با این اقداماتشان چند هدف را دنبال می کردند که بر هیچ فرد آشنا برمسائل اجتماعی رسانه ای و فرهنگی پوشیده نیست.

مردم نوش آباد بیدارند از فتنه گر بیزارند

برای نمونه بازتاب خبر انتشار این سایت مغرض که دستمایه وبلاگهای معاند و ضد انقلابی شد

مرگ بر جمهوری اسلامی: شهر زیرزمینی نوش آباد تعطیل شد

mohammadsadeghnajafi.blogspot.com/2013/05/blog-post_5.htmlذخیره شده
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. – شهر زیرزمینی نوش آباد تعطیل شد شهر زیرزمینی نوش آباد، اثری تاریخی که به "اویی " معروف و بزرگ‌ترین شهر زیرزمینی جهان نام گرفته است، بر ...
نویسنده : : ۱٠:۳٧ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/٢/۳٠
Comments نظرات () لینک دائم

بخشی ازبیانات مقام معظم رهبری درباره انتخابات دردیدار باخانواده شهدا,و ایثارگر

...در همه‌ى دنیا، انتخابات پرشور، مظهر زنده بودن و حضور بااراده و عزم راسخ یک ملت در عرصه‌هاست. هر جا انتخابات با شرکت گسترده‌ى مردم باشد، این نشانه‌ى این است که ملت در آن کشور بیدارند، هوشیارند و با نظام خود همراهند. میخواهند این را از دست ملت ایران بگیرند. همه‌ى این صدها و هزارها و - اگر این رسانه‌هاى تازه پدیدآمده‌ى اینترنتى را هم محاسبه کنیم، سر به میلیونها میزند - میلیونها رسانه را به کار انداختند، براى اینکه مردم را دلسرد کنند. گاهى گفتند مردم شرکت نمیکنند، گاهى گفتند تحریم میکنند، گاهى گفتند تقلب میشود، گاهى گفتند چه و چه؛ براى اینکه مردم پاى صندوق رأى نیایند، دلسرد بشوند. آنى که من احساس میکنم و از لطف الهى احتمال قوى میدهم که اینجور بشود، این است که ملت ایران در روز جمعه‌اى که مى‌آید، یک سیلى سخت‌تر به چهره‌ى استکبار خواهد زد.

دست خدا با شماست. هدایت دلها و جانهاى ما به دست خداست. «ازمّة الأمور کلّا بیده»؛ همه چیز دست خداست. وقتى دل ملت، دل مسئولین، دل دلسوزان با خدا باشد، خدا راه را آسان میکند، تسهیل میکند، راه را باز میکند، توفیق میدهد و ان‌شاءاللّه این توفیق نصیب ملت ایران خواهد شد.

حقیقتاً انتخابات، سیلى به چهره‌ى دشمنان این ملت است. آنچه مهم است، این است که مردم حضور پیدا کنند؛ البته این هم مهم است که به نامزدهاى صالح رأى بدهند. هر دو مهم است، لیکن حضور در درجه‌ى اول است. هرچه حضور مردم بیشتر باشد، پشتوانه‌ى مجلس شوراى اسلامى قوى‌تر باشد، مجلس محکم‌ترى، تواناترى، شجاع‌ترى تشکیل خواهد شد؛ صداى عموم مردم را میتواند با قدرتِ تمام به گوش دنیا برساند. این است که این حضور، حضور بسیار بااهمیتى است؛ حضور بسیار باعظمتى است. و من تصورم این است که این دفعه، این نوبت انتخابات، حساسیتش از دفعات قبل هم شاید بیشتر است؛ به خاطر اینکه تیرهاى موجود در ترکش استکبار علیه شما مردم تمام شده. هرچه میتوانستند، ضربه زدند؛ هرچه داشتند و به عقلشان رسیده، فعالیت کردند؛ این تیرهاى آخر است. باید بایستید؛ باید به توفیق الهى، به فضل الهى، اراده و عزم خود را به رخ دشمن بکشید تا بفهمد که در مقابل این ملت نمیتواند مقاومت کند. ...(2)

خداوند به شما خیر بدهد. خداوند ان‌شاءاللّه برکاتش را بر ملت عزیز ایران، بر شما جوانان عزیز نازل بفرماید. من بار دیگر به همه‌ى شما خیرمقدم عرض میکنم، مقدم شما را گرامى میدارم؛ مخصوصاً خانواده‌هاى عزیز شهدا، مخصوصاً جانبازان عزیز و خانواده‌هاى آنها. امیدوارم ان‌شاءاللّه همه‌ى شما مشمول الطاف الهى بوده باشید.

والسّلام علیکم و رحمةاللّه و برکاته‌

نویسنده : : ٩:۳۸ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/٢/۳٠
Comments نظرات () لینک دائم

وبلاگهایی که مطالبشان خوراک خبرگزاری های معاند و ضد انقلابی آنور آبی شده

دو هفته قبل دستگاه قضایی شهرستان آران و بیدگل اقدامی قانونی را برای بستن و رسیدگی به مشکلات شهر زیر زمینی در دستور کار خود قرار داد سایت کاشان نوزنوز اقدام به خبرپراکنی و جوسازی نمود و تیتر و مصاحبه ای جنجالی و چالشی را در وبلاگش قرار داد که دستمایه و تیتر اخبار سایتهای ضد انقلابی قرار گرفت.

گردانندگان کاشان نوز توصیه می شود به جای دلسوزی برای نوش آباد و مسائل و مشکلاتش فکری برای زادگاهتان برزک بکنید و خود را و اعصابتان را برای برنامه های شهر نوش آباد خراب نکینید.

2.شما که آماده اید به مصداق بنگاه دروغ پراکنی دست به اخبار حاشیه ساز می زنید و نظراتی که حاوی مطالبی است که مذهب و اعتقادات و دین و باورهای مذهبی منطقه را به چالش گذاشته اند منتشر می کنی و برای بسته شدن شهر زیر زمینی مجوز قضایی می خواهی چرا زمانی که مردم و شهروندان ساکن در محور این اثر در بحران مشکلات و معضلات گردشگر نماها و بازدیدکنندگان بودند و عفت عمومی را جریحه دار می کردند و به مقدسات و اعتقادات و ارزشهای مردم توهین می کردند خبر نزدی و نگران نشدی.

زمانی که حجم بالای گردشگر بر بنای تاریخی و روند گردشگری خسارت وارد می کرد خبرسازی نکردی

چه شده شما را که اینقدر برآشفته و نگران شدید؟

اگر در گوگل تیتر خبر (( «اویی» شهر زیرزمینی نوش آباد تعطیل شد  )) را وارد کنید می بینید چه سایتها و خبرگزاری هایی همسو با این خبرگزاری شدند و از برخورد با بی حجابی فقان سر دادند و دین و کشور و تاریخ را در خطر دیدند و از دست رفته

برادر دست بردار از این رفتار تا خشم انقلابی مردم این شهر شما را گرفتار نکرده است.

مطمئن باش مردم شهید پرور این شهر در قبال این رفتارها سکوت نخواهند کرد و تا پای جان در قبال این توهین ها خواهند ایستاد.

و اگر لازم باشد بیانیه ای در مجامع عمومی شهر بر علیه این رفتارها قرائت و انزجارمان را از کسانی که فصد توهین به اعتقادات و قصد ترویج فساد غربی دارند و دل دشمنان انقلاب را با این رفتارهایشان شاد می کنند نشان خواهیم داد.

نتیجه خوراک دادن به ضد انقلابها این می شود به مطالب منتشر بعد از خبر کاشان نیوز دقت کنید:نتایج جستجو در گوگل

 • begoonaah.wordpress.com/.../پلمب-بزرگ‌ترین-شهر-..
 فریادگر - شهر زیرزمینی نوش آباد بازگشایی شد
 • و
 • * شهر زیرزمینی نوش آباد تعطیل شد * بازداشت دو فعال کارگری در سنندج
  • و به تعداد زیا قابل مشاهده می باشد.این آب به آسیاب دشمن ریختن نیست؟
  • هدف ندارید؟قصدی ندارید؟دلسوزید؟
  • فکر کردی وکالت داری بلدی قانون را دور بزنید دست بر هر کار بخواهید بزنید؟
  • سال 88تجربه خوبی شد برای کسانی که از خیلی از شما گردم کلفت تر بودند
  • نظام و ولایت و رهبری انها را بر سر جایشان نشاندند.
  • پس سر جایتان بنشینید تا مردم سر جایتان ننشاندنتان.
  •  
نویسنده : : ٢:۳۳ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/٢/۳٠
Comments نظرات () لینک دائم

روایاتی از محل کشف شهر زیر زمینی

از ابتدای کشف و شناسایی شهر زیر زمینی اقدام به مستند نگاری و تصویر و تهیه فیلم نمودم و در سال 83 فیلمی را با دوربین پاناسونیک3500که آن روزها برای فیلمبرداری از مجالس و مراسم هیئت استفاده می کردم تهیه و به شبکه استانی استان اصفهان ارسال کردم .

از قدیم گفته اند خشت اول چون نهد معمار کج تا سریا می رود دیوار کج

رابط صدا سیما آقای دانش متاسفانه به نقل قول از فرماندار خبر این کشف را برای اولین بار در رسانه های ملی اعلام و هیچ سخنی از کاشف آن  اشاره نشد و سند را بنده ارائه کردم دیگران سوء استفاده کردند تا الان که بیش از 11سال از زمان کشفش می گذرد به مراتب شاهد گزارشات کذب و ارائه اطلاعات نادرست توسط راهنماها و مستند سازان و رسانه هایی بودم که قداست کاری خود را نادیده گرفتند و حاضر به انعکاس واقعیت نشدند.

در سال90 هم در آدرس ذیل گزارش مستندی از مجموعه محل کشف و چاه منزلم که ورودی آن بود تهیه و در سایت سیمای اصفهان به نمایش قرار دادند.

http://isfahan.irib.ir/webvideoprod/442/7833-شهر%20زیر%20زمینی%20نوش%20آباد

و مطلبی هم در ذیل آن مبنی بر اتفاقی بودن کشف آن ذکر کرده اند.

حال نکته قابل تامل این است پس هر کسی که پدیده ناشناخته ای را که شاید در طول سالها در پیرامون ما بوده و هیچ کسی به اهمیت آن پی نبرده و شخصی وقت و هزینه صرف می کند مستند به گزارش کشف و اهمیت آن پرده برداری می کند مگر می شود اتفاقی باشد.

هر چند در این گزارش دو نفر در این مستند بیشتر مجذوب فضای داخل آن شده اند تا اهمیت بنا پس انتظاری نباید داشت به حقوق دیگران در انتشار اخبار واقعی احترام بگدارند.هدفشان دیدن خودشان و تفریح و بازی گوی بوده تا نعرفی اثر

 تا سال 89 در مجموعه حضور مستمر داشتم تابلوهایی برای معرفی بنا در قسمتهای مختلفش از جمله چاه محل کشفی که به حیاط منزلمان راه دارد نصب و در این مستند کهدوربین به ان اشاره می کند با توجه به توضیحاتی که در تابلو نوشته ام و جزئیات ان را تشریح کردم و مستند ساز قطعا آن را مطالعه نموده باز دست به تحریف زده چون توسط شهرداری شهر برای تهیه گزارش به محل آمده بودند و در آن زمان شهرداری با تمام توان در صدد تحریف کشف و کاشف آن بود پس بعید نیست تحت تاثیر القائات فریبنده این افراد قرار گرفته باشند.

نکته بعدی اینکه گزارشگر از این کاشف مخلوقات و ذرات و اجرام آسمانی سوال می کند  چگونه اینجا کشف شد در دقیقه 3 و 24ثانیه فیلم  و دقت کنید جواب این کارشناس را 

و دقیقه 4 و10ثانیه شیوه نفس کشیدن گزارشگر را دراین فیلم ببینید خعلیی خالب ناک است 

ضمنا در طی یک درگیری که مامور شهرداری برای انسداد چاه منزلمان اقدام نموده و موفق نشد با ناراحتی وارد مجموعه شده بود و هر چه تابلو که در زیر ان نام کاشف و نگارنده توضیحات داده شده بود کنده و با تمام ناراحتی در محلی دفن کرده بود در ان زمان سیر مراحل قضایی که انجام شد بنده به اتهام درگیری با مامور تبرئه و قرار مجرمیت برای این آقا به جرم توهین و مزاحمت صادر و قرار بازداشتش صادر گردید که نهایتا با رضایت بنده پرونده مختومه گردیدکه حکم و سند گفتار موجود است.و با توافقی که در فرمانداری انجام دادیم قرار شد بنده درب چاه ورودی را مسدود به شرطی که زمینه اشتغالم در شهرداری فراهم شود اما با توجه به عدم اجرای مفاد تفاهم نامه بنده برای حفظ آبروی شهر و بنای تاریخی و با توجه به پشتوانه قانونی که داشتم اقدام به بازگشایی چاه نکردم و در جای دیگری دنبال اشتغالم را گرفتم.

شهردار و رئیس شورا و این آقا هم تحت فشارها ناچار به رها کردن پست و موقعیتی شدند که با رفتار توهین آمیز بر علیه خانواده شهیدو کاشف شهر زیر زمینی  انجام دادند و در صدد فریب دستگاههای قضایی و مسئولین بودند.

و در این مستند فردی را نشان می دهد که با روسیاهی از محیط شهری و اداری شهرداری شهرمان اخراج و حتی در شهرهای دیگر هم امکان دوام و ماندگاری را به خاطر رفتارهایش پیدا نکرد.ایشان در سال 88 از سخنگوهای سران فتنه در کاشان بود و هر کسی که از ولایت دم می زد در صدد حذف و نابودی اش را می گرفت که خوشبختانه دورانش در این شهر دوامی نیاورد حتی در شهر دیگر هم که رفت از پستش ساقط شد.

این شخص از سرمایه های بیت المال برای مطرح کردن خود و تثبیت شغلی اش متوسل شد و هزینه های هنگفتی را بر دوش شهرمان گذاشت.

یکی از اقداماتش دخالت در مرمت و فضاسازی محوطه آب انبار چاله سی بود که طرحی را با هزینه میلیونی تهیه کرد ولی در اجرا به دلیل ناکارامدی بودن طرح و مغایرت داشتن با ضوابط میراث نیمه تمام ماند.

همچنین در سال 90اقدام به ورود برای لایروبی ورودی 3شهر زیر زمینی در محله شیخ آباد نموده و با دخالت در حیطه کاری باستان شناسان نهایت به تخریب بخش عمده ای از محل کارگاهی شد و خسارت 50میلیونی عملا بی نتیجه رها گردید.

یکی از آرزوهای این افراد از میان برداشتن بنده از سر راه و مطرح کردن خودشان برای دستیابی به پستهایی از قبیل کارشناس میراث در نوش آباد، رئیس گردشگری شهر و یا مدیر پایگاه پژوهشی که تمامی این تلاشها ناکام ماند.

در طول این مدت با چنین افراد نو ظهوری زیاد برخورد کردم که خیلی از وقت و زمانم را صرف دفع انها نمودم در حالی که روند پیشرفت در اوایل کار که افراد مزاحم کمتری بودند دستیابی به اهداف و رشد و توسعه مجموعه روند بالایی را در بر داشت.

در حال حاضر هم به دلیل استقبال گسترده گردشگران برای بازدید در ایام عید 2سالی است افراد و گروههایی تمام توانشان را خرج می کنند تا خود را بر حق دانسته و برای بهره بردرای از سود بالای درآمد ان وارد این عرصه نمایند.

روند تخریب بنا به خاطر بالا بردن آمار گردشگر در چند سال گذشته که هیچ توانی برای کنترل آن نبوده بسیار زیاد است و اثر به این مهمی بازیچه برنامه های زیاده خواهی افرادی می شود که هیچ شناختی از گردشگری و بهره برداری اصولی از بناهای تاریخی ندارند.

نمی دانم این چه حکایتی است که در کشور ما امتیارات را به کسانی می دهند که شایسته و سزاوار آن نیستند و حقوق کسانی که عمرشان را صرف کشف و شناسایی و نگهداری آن کردند نادیده می گیرند.و در صدد حذف افرادی می شوند که می دانند توان مقابله و رویارویی با انها را ندارند.

افرادی  که مدعی توسعه آن هستند اگر واقعا توانایی چنین کاری را داشتند حتما باید درحوزه کاری شان به مانند بنده از چاه فاضلاب خلاقیتی نشان داده و چنین حرکت و اقدامی که بازتاب جهانی را در برداشته صورت می دادند.

در طول این چند سال تجارب خوبی را فرا گرفتم.

دانستم کسانی که توانایی اداره نانوایی را هم ندارند ادعای مدیریت کلان کشوری را از خود بروز می دهند وقتی کارها را دست گرفتند زحمات گذشتگان را نیز بر باد می دهند.

از اقداماتی که این کارشناسان فرهیخته از خود به جای گذاشتند طراحی آب نما بر روی سقف راه پله های همین آب انبار بود که با رسانه ای کردن آن جلوی این اقدام را گرفتیم.2.گود برداری با لودر و کامیون بر روی سقف شهر زیر زمینی برای ایجاد فضای سبز بر روی مجموعه تاریخی3.تخریب بادگیر 700ساله و نصب درب آهنی بر آن برای سهولت ورود مصالح به داخل آب انبار جهت مرمت داخلی سقف

و...

نمی دانم چرا آنهایی که مسئولند و می بینند برایشان درس عبرت نمی شود باز این تکرار اشتباهات و خسارات مالی و فرهنگی بر گرده بیت المال چه حکمتی در کار است

خدایا این کشور را از گزند جاهلان نجات بده

خدایا به مریضان شفای عاجل عنایت فرما

توصیه می شود حتما فیلم را با دقت ببینید و این فرصتی که این آقا برای انجام مسئولیتی که بنده بر عهده داشتم و ارائه توضیحات در حال شعف و دوستی که در کنارش از صدا سیما با ذوق زدگی تمام وی را همراهی می کند.

زمانی که این کارشناس به نوش آباد آمده بود نمی دانست اویی یعنی چی خالا به ارائه توضیحاتی می پردازد که حتی مواردی را که به ان اشاره می کند ندیده وصرفا از مقالات بنده و توضیحات و اطلاعاتی است که بنده در نشریات منتشر کرده بودم .

به هر حال آرزویی بود که چند سالی که برای چنین روزهایی که یکی را از گردونه حذف کنند خودشان را نشان دهند.

والا به خدا من برای جلو دوربین قرار گرفتن در سال 81 وارد این فضا نشدم.

کجا بودید که گاز گرفتگی و آوار و برق گرفتگی مرا تنها در این فضا گرفتار کرده بود.

خدایی زور دارد.یکی نیست بگوید کار بلد شما که نیاسر بودی می ماندی با این همه استعداد و نبوغ بی کار بودی شاخ تو شاخ من کله شغ کنی آخر بازی هم ببازی از این شهر بروی

همه می دانند شاید مدتی از چزخه کنار بروم محال است  برای دفاع و دستیابی از حقم عقب نشینی کنم.

آقایان صدا سیمایی بس است اینهمه خوش نامی  یک بار ملی عمل کنید بر واقعیات تکیه بزنید اعتماد از دست رفته را باز گردانید.

والا ما که در قابلمه نداریم ولی هر کجا می رویم یک در قابلمه بالا پشت بامشان قرار داده اند.

روراست باشید و صادق .انعکاس دهنده واقعیات باشید.

نویسنده : : ۱٢:۳۱ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/٢/۳٠
Comments نظرات () لینک دائم

مستندی از محل کشف شهر زیر زمینی

از ابتدای کشف و شناسایی شهر زیر زمینی اقدام به مستند نگاری و تصویر و تهیه فیلم نمودم و در سال 83 فیلیم را با دوربین پاناسونیک3500که آن روزها برای فیلمبرداری از مجالس و مراسم هیئ استفاده می کر

نویسنده : : ۱٢:۳۱ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/٢/۳٠
Comments نظرات () لینک دائم

امام جمعه آران وبیدگل: رد صلاحیت شده های انتخابات باید تابع قانون باشند

امام جمعه آران وبیدگل: رد صلاحیت شده های انتخابات باید تابع قانون باشند

نویسنده : : ٤:٥٥ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٢/٢/٢٩
Comments نظرات () لینک دائم

تکذیبیه

قابل توجه خوانندگان عزیز جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می رساند عده ای معلوم الحال به هدف تخریب و قرار دادن سازمان میراث فرهنگی در مقابل بنده که وبلاگ شخصی ام با نام حسین مطلب می نویسم می رساند مطالبی را بنده با نام حسین در وبلاگم منتشر کردم و هیچ مطلبی در وبلاگ کاشان نیوز با اسم و نام و موقعیت شغلی در بخش نظرات قرار نداده ام و عده ای مریض به هدف تشویش و هوچی گری با نام بنده مطلب را با دست کاری و به هدف شیطنت قرار دادند تا شاید با این کار بتوانند اعتبار از دست رفته شان را برگردانند.

افرادی تفکراتی ضد دینی و مخالف نظام و انقلابند به قولی منافق صفتانی که برای از دست دادن منافع نامشروعی که تصاحب شده بودند و توسط قانون از دست دادند و مسبب آن را بنده حقیر می دانند و در حاشیه ان سایتهاو وبلاگهای همسو با این افراد آنها را همراهی می کنند.

مطلب را به دلیل شائبه ای که برای دوستان ایجاد شده بود اصلاح کردم تا زحمات دوستانمان در نگهداری و حفظ و حراست از مجموعه های با ارزش فرهنگی که بعضا دچار حوادثی طبیعی می شوند دچار خدشه نشود و مطالب بنده و اخبار و دیدگاه های بنده دستمایه افراد منافق صفت نگردد.

آنچه که با فرامین و دستورات مقام معظم رهبری و شرع و قانون و ارزشها مغایرت داشته باشد اصلاح و برای نابودی فتنه و تداوم نظام و انقلاب تمام تلاش و کوششم را خواهم نمود و اجازه نخواهم داد عده ای ورشکسته سیاسی اقدام به هوچی گری نمایند آنهایی که روزیشان را با دروغ و جوسازی بدست می آورند.

آنهایی که خود را در مقابل نظام و رهبری قرار دادند حال با سیاه نمایی درصددند شرایط را به گونه ای جلوه گر نمایند که از یک طرف نظارت بر ورود گردشگر را مانعی بر  توسعه وپیشرفت اقتصاد و فرهنگ می دانند از طرفی طوری وانمود می کنند که معضل بی حجابی و فرهنگ غربی همه گیر شده و کاری از دست کسی هم بر نمی آید.

این افراد درصدد بزرگنمایی ضعفهایی هستند که خود بر بدنه نظام تحمیل و زمانی که در راس قدرت بودند کشور را در بحران این بی فرهنگی ها قرار دادند.

امید است درس عبرتی بگیرند و مردم از دسیسه های این افراد آگاهی پیدا کنند و خود را در دام این تفکرات قرار ندهند.

حسین راهنمای محلی و فعال گردشگری و کاشف شهر زیر زمینی است که اجازه نداده گروهی ورشکسته افرادی که توسعه گردشگری بدور از رعایت فرهنگ بومی و احترام به اعتقادات مذهبی و انقلابی را بر شهرمان تحمیل کنند.

بی شک این افراد دست به هر اقدام بی شرمانه ای خواهند زد.

اینجانب اگر دیدگاهی داشته باشم وبلاگی دارم و نیازی به انتشار آن با نام و اسم و موقعیت شغلی در وبلاگ هایی باشد  که همسو با افرادی است که منافعشان را در این نظام از دست داده اند نخواهم داشت.

کاش مدیر این وبلاگ ها رعایت ادب را به جا می آورند و قبل از انتشار و با بررسی از صحت و سقم نویسنده آن این نظر را منتشر می کرد.

اینگونه بر می آید به هدف به چالش گذاشتن حسین میرزاجانی و قرار دادن آن در مقابل میراث مطلبی از وبلاگ اینجانب با دخل و تصرف و تحریف با عنوان کارمند میراث منتشر کردند و با این کار هدف و ماهیت این حرکت زشتشان بر هیچ کسی پوشیده نیست.

خداوند شفای عاجل شما را عنایت نماید.

ناگفته نماند افرادی در مقابل مواضع مسئولین شهر نوش آباد و هشدارهایی که در جلسات به دستندرکاران گرشگری داده بودند انها باغ فین را بهانه می کردند و بنده با تیتر خدا باغ فین را بست کنایه به کسانی که بی حجابی را امری فراگیر و عادی در جامعه دانسته و با تفکرات غربی در صدد تحمیل فشار و توجیه کردن زمینه بی حجابی را در نوش آباد بودند که نقشه هایشان بر آب شد.

خداوند دشمنان ما را از جاهلین آفرید.

نویسنده : : ۱:٥٩ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٢/٢/٢٩
Comments نظرات () لینک دائم

صفات بارز منافقین از دیدگاه قرآن و نهج البلاغه

تحقیقی در مورد منافقین و صفات و ویژگی‏های فکری و اخلاقی و رفتاری ایشان از منظر علی (ع) است. نویسنده سعی دارد تا دیدگاه قرآن و نهج ‏البلاغه در باب ویژگی‏های منافقین و خطرات ایشان برای نظام اسلامی را مطرح کند و موضع‏گیری پیامبر (ص) و علی (ع) را در مورد آنان ارزیابی نماید. به عقیده او مبارزه با منافقین به مراتب سخت‏تر از مبارزه با کفار است زیرا آنان در لباس اسلام و در جامعه مسلمین هستند و به همین دلیل مبارزه با منافقین معمولا به شکست انجامیده است. صفات و ویژگی‏های بارز منافقین که در آیات قرآن و تعبیرات امیر المومنین در نهج ‏البلاغه آمده است، به قرار ذیل می‏باشد: خطرناک‏ترین دشمن، برخورداری از ظاهری آراسته و باطنی مریض و خطرناک، دروغگویی، پیمان‏شکنی، کارشکنی‏های داخلی، اصرار بر باطل تا حد مرگ، هم‏پیمان ‏شدن با بیگانگان و دشمنان اسلام، ورود به صحنه با پوشش‏ها و فعالیت‏های ظاهرا اسلامی، انجام امر به منکر و نهی از معروف، اعمال مکر و حیله در صورت‏های مختلف.

نویسنده : : ۱۱:٥۸ ‎ق.ظ ; شنبه ۱۳٩٢/٢/٢۸
Comments نظرات () لینک دائم

الهم صل الی محمد و آل محمد

شمس جمال وجود نازنین آقا صاحب الزمان و ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای صلوات

ای رهبر آزاده آماده ایم آماده  

نویسنده : : ۸:٢٧ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳٩٢/٢/٢٧
Comments نظرات () لینک دائم

آسیب به درختان کاشان در طوفان

به گزارش اداره امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان روز گذشته طوفان شدیدی با سرعت 97 کیلومتر معادل 27 متر در ثانیه شهرستان کاشان را در نوردید. مطابق با گزارشات موجود نزدیک به 500 اصله درخت از باغها و فضای سبر کاشان در این طوفان شدید دچار آسیب و شکستگی شدند، که در این میان به چندین اصله از درختان قدیمی باغ فین کاشان آسیبهائی وارد شد. با توجه به این نکات، کارشناسان فضای سبر و حفاظتی میراث فرهنگی از ابتدای صبح امروز جهت احیاء و حفاظت از درختان آسیب دیده وارد عمل شده اند و تا لحظه تحریر این گزارش 3 اصله از درختان فوق الذکر مجددا در جای خود قرار گرفته اند.

نویسنده : : ۱٢:۱٢ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳٩٢/٢/٢٧
Comments نظرات () لینک دائم

بازخوانی روند نابسامان شهرک صنعتی انصار نوش آباد

مطلبی که بهمن ماه سال 90 به آن پرداختم و در آرشیو وبلاگ قابل دسترسی است می توانید به ادرس و لینک ذیل رجوع نمایید:

خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل

نویسنده : : ۱۱:۱۱ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/٢/٢٦
Comments نظرات () لینک دائم

آزمون استخدامی

چهارمین مرحله آزمون استخدامی شهرداری های سراسر کشور که از روز یکشنبه 22/2/92 آغاز می گردد جهت ثبت نام به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

www.sanjesh.org

نویسنده : : ٩:٢۸ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/٢/٢٦
Comments نظرات () لینک دائم

تکذیبیه

قابل توجه خوانندگان عزیز جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می رساند عده ای معلوم الحال به هدف تخریب و قرار دادن سازمان میراث فرهنگی در مقابل بنده که وبلاگ شخصی ام با نام حسین مطلب می نویسم می رساند خبر ذیل را بنده با نام حسین در وبلاگم منتشر کردم و هیچ مطلبی در وبلاگ کاشان نیوز با اسم و نام و موقعیت شغلی در بخش نظرات قرار نداده ام و عده ای مریض به هدف تشویش و هوچی گری با نام بنده مطلب را با دست کاری و به هدف شیطنت قرار دادند تا شاید با این کار بتوانند اعتبار از دست رفته شان را برگردانند.

افرادی تفکراتی ضد دینی و مخالف نظام و انقلابند به قولی منافق صفتانی که برای از دست دادن منافع نامشروعی که به دست آورده و توسط قانون از دست دادند و مسبب آن را بنده حقیر می دانند و در حاشیه ان سایتهاو وبلاگهای همسو با این افراد آنها را همراهی می کنند.

مطلب را به دلیل شائبه ای که برای دوستان ایجاد شده بود اصلاح کردم تا زحمات دوستانمان در نگهداری و حفظ و حراست از مجموعه های با ارزش فرهنگی که بعضا دچار حوادثی طبیعی می شوند دچار خدشه نشود و مطالب بنده و اخبار و دیدگاه های بنده دستمایه افراد منافق صفت نگردد.

آنچه که با فرامین و دستورات مقام معظم رهبری و شرع و قانون و ارزشها مغایرت داشته باشد اصلاح و برای نابودی فتنه و تداوم نظام و انقلاب تمام تلاش و کوششم را خواهم نمود و اجازه نخواهم داد عده ای ورشکسته سیاسی اقدام به هوچی گری نمایند آنهایی که روزیشان را با دروغ و جوسازی بدست می آورند.

آنهایی که خود را در مقابل نظام و رهبری قرار دادند حال با سیاه نمایی درصددند شرایط را به گونه ای جلوه گر نمایند که از یک طرف نظارت بر ورود گردشگر را مانعی بر  توسعه وپیشرفت اقتصاد و فرهنگ می دانند از طرفی طوری وانمود می کنند که معضل بی حجابی و فرهنگ غربی همه گیر شده و کاری از دست کسی هم بر نمی آید.

این افراد درصدد بزرگنمایی ضعفهایی هستند که خود بر بدنه نظام تحمیل و زمانی که در راس قدرت بودند کشور را در بحران این بی فرهنگی ها قرار دادند.

امید است درس عبرتی بگیرند و مردم از دسیسه های این افراد آگاهی پیدا کنند و خود را در دام این تفکرات قرار ندهند.

حسین راهنمای محلی و فعال گردشگری و کاشف شهر زیر زمینی است که اجازه نداده گروهی ورشکسته افرادی که توسعه گردشگری بدور از رعایت فرهنگ بومی و احترام به اعتقادات مذهبی و انقلابی را بر شهرمان تحمیل کنند.

بی شک این افراد دست به هر اقدامی خواهند زد.

اینجانب اگر دیدگاهی داشته باشم وبلاگی دارم و نیازی به انشار آن با نام و اسم و موقعیت شغلی در وبلاگ هایی باشد  که همسو با افرادی است که منافعشان را در این نظام از دست داده اند.

کاش مدیر این وبلاگ ها رعایت ادب را به جا می آورند و قبل از صحت و سقم بودن فرد نظر دهنده و با بررسی از صحت و سقم آن این نظر را منتشر می کرد.

اینگونه بر می آید به هدف به چالش گذاشتن حسین میرزاجانی و قرار دادن آن در مقابل میراث مطلبی از وبلاگ اینجانب با دخل و تصرف و تحریف با عنوان کارمند میراث منتشر کردند و با این کار هدف و ماهیت این حرکت زشتشان بر هیچ کسی پوشیده نیست.

خداوند شفای عاجل شما را عنایت نماید.

ناگفته نماند افرادی در مقابل مواضع مسئولین شهر نوش آباد و هشدارهایی که در جلسات به دستندرکاران گرشگری داده بودند انها باغ فین را بهانه می کردند و بنده با تیتر خدا باغ فین را بست کنایه به کسانی که بی حجابی را امری فراگیر و عادی در جامعه دانسته و با تفکرات غربی در صدد تحمیل فشار و توجیه کردن زمینه بی حجابی را در نوش آباد بودند که نقشه هایشان بر آب شد.

خداوند دشمنان ما را از جاهلین آفرید.

و اما اصلاحیه خبر:

در پی طوفان عصر روز دوشنبه گذشته در کاشان که سرعتی بالغ بر 90 کیلومتر در ساعت داشت 15 اصله درخت از جا کنده و از ریش درآمد که 3 اصله ان را به حالت اولیه در جای خود با سیم بکسل مهار نموده و 12 اصله آن غیر قابل احیا بوده و به کلی از چرخه درختان تنومند و تاریخی باغ خارج گردید.

سال 86 نیز در پی یخبندان طولانی و شدید زیر 30 درجه تعداد زیادی از درختان کاملا خشک گردید.

بر اثر سقوط چند اصله درخت در دو روز قبل دربهای باغ فین به روی بازدید کنندگان بسته است.

چند روز پیش در پی بسته شدن شهر زیر زمینی به دستور دادستان عده ای باغ فین را بهانه کرده بودند که اگر مسأله شهر زیر زمینی مشکل بی حجابی است پس باید درب باغ فین را هم ببندند.

کجایند آنهایی که فریاد وا مصیبتا سر می دادند بشتابید که دو روز است در باغ فین را باد بست.

چرا بر علیه باد هیچ جو سازی و هوچی بازی راه نمی اندازید.

وَأَنِیبُوا إِلَی رَبِّکُمْ وَأَسْلِمُوا لَهُ مِن قَبْلِ أَن یَأْتِیَکُمُ الْعَذَابُ ثُمَّ لَا تُنصَرُونَ

 و به سوی پروردگارتان بازگردید و تسلیم او شوید پیش از آن که عذابش به سراغ شما بیاید و آن گاه یاری نشوید.

نویسنده : : ۱٢:٤٠ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/٢/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

آقای علی خیری برگزیده نهمین دوره جشنواره بین المللی خوشنویسی کشور ترکیه شد.

به گزارش اداره امور فرهنگی، روابط عمومی و امور اجتماعی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان ، آقای علی خیری از همکاران اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان و از هنرمندان خوشنویس اصفهان، برگزیده نهمین دوره جشنواره بین المللی خوشنویسی کشور ترکیه شد.

بنابراین گزارش ، این جشنواره هر 3 سال یکبار توسط مرکز پژوهشهای هنر اسلامی در کشور ترکیه با حضور 50 کشور اسلامی در رشته های ثلث ، نسخ، نستعلیق ، کوفی، محقق، مغربی، رقاع، دیوانی، رقعه برگزار می گردد.

در این دوره از جشنواره 6 نفر از جمهوری اسلامی ایران در خط نستعلیق ، یک نفر در خط کوفی و یک نفر در خط ثلث برگزیده شدند که علی خیری جزء برگزیدگان در بخش نستعلیق ، انتخاب گردید.
داوران این جشنواره هشت نفر از چهره های شاخص و بین المللی خوشنویسی کشور های اسلامی هستند که از جمله این داوران استان جاسم البغدادی، استاد داوود بکتاش و استاد عثمان طاها و استاد جلیل رسولی از ایران را می توان نام برد.

نویسنده : : ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/٢/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

آقای علی خیری برگزیده نهمین دوره جشنواره بین المللی خوشنویسی کشور ترکیه شد.

به گزارش اداره امور فرهنگی، روابط عمومی و امور اجتماعی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان ، آقای علی خیری از همکاران اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان و از هنرمندان خوشنویس اصفهان، برگزیده نهمین دوره جشنواره بین المللی خوشنویسی کشور ترکیه شد.

بنابراین گزارش ، این جشنواره هر 3 سال یکبار توسط مرکز پژوهشهای هنر اسلامی در کشور ترکیه با حضور 50 کشور اسلامی در رشته های ثلث ، نسخ، نستعلیق ، کوفی، محقق، مغربی، رقاع، دیوانی، رقعه برگزار می گردد.

در این دوره از جشنواره 6 نفر از جمهوری اسلامی ایران در خط نستعلیق ، یک نفر در خط کوفی و یک نفر در خط ثلث برگزیده شدند که علی خیری جزء برگزیدگان در بخش نستعلیق ، انتخاب گردید.
داوران این جشنواره هشت نفر از چهره های شاخص و بین المللی خوشنویسی کشور های اسلامی هستند که از جمله این داوران استان جاسم البغدادی، استاد داوود بکتاش و استاد عثمان طاها و استاد جلیل رسولی از ایران را می توان نام برد.

نویسنده : : ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/٢/٢٥
Comments نظرات () لینک دائم

طوفان شدید به بیش از 300 اصله درخت در کاشان خسارت زد

نویسنده : : ٦:٤٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/٢/٢٤
Comments نظرات () لینک دائم

گزارش تصویری

ورود معاون وزیر بهداشت به شهرستان آران و بیدگل

تقدیر از دکترمنوچهر آریانپور کاشانی مولف فرهنگ آریانپور (لغت نامه انگلیسی به فارسی و بالعکس)

شکستن درختان در کاشان به دلیل تند بادی با سرعت بالای 80کیلومتر در روز گذشته

وقتی دو تا پا را در یک پاچه کردی  اینجوری می شه

غروب در کویر در میان ابرهای باران زا

منطقه توریستی دیزین

بدون شرح

امامزاده غریب شهر

صبحی زیبا روبه پیست دیزین در هتل دیزین

نویسنده : : ٤:۱٧ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/٢/٢٤
Comments نظرات () لینک دائم

آمدیم تا

آمدیم تا در یک حضور پر شور سیاسی

حماسه ای اقتصادی را رقم بزنیم.

ان شاء الله

نویسنده : : ۳:٥٧ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/٢/٢٤
Comments نظرات () لینک دائم

خبری آمد

بر جمال دلربای مهدی(عج الله تعالی فرجه شریف)
صلوات
 
خبر آمد خبر آمد خبری در راه است سر خوش آن دل که از آن آگاه است

شاید این جمعه بیاید شاید پرده از چهره گشاید شاید

دست افشان پای کوبان می روم بر در سلطان خوبان میروم

میروم بار دگر مستم کند بی سرو بی پا و بی دستم کند

میروم کاز خویش تن بیرون شوم برده یه لیلا رخی مجنون شوم

هر که نشناسد امام خویش را بر که بسپارد زمان خویش را

با همه لحن خوش آواییم دربدر کوچه تنهاییم

ای دو سه تا کوچه زما دور تر
 

ای دو سه تا کوچه زما دور تر نغمه تو از همه پر شور تر

کاش که این فاصله را کم کنی محنت این قافله را کم کنی

کاش که همسایه ما می شدی مایه آسایه ما می شدی

هرکه به دیدار تو نایل شود یک شبه حلال مسایل شود

دوش مرا حال خوشی دست داد سینه ما را عطشی دست داد

نام تو بردم لبم آتش گرفت شعله به دامان سیاوش گرفت

نام تو آرامه جان من است نامه تو خط امان من است

ای نگهت خواستگه آفتاب برمن ظلمت زده یک شب بتاب

پرده بر انداز زچشم ترم تا بتوانم به رخت بنگرم

ای نفست یارو مدد کار ما کی و کجا وعده دیدار ما؟

دل مستمندم ای جان به لبت نیاز دارد به هوای دیدن تو هوس حجاز دارد

به مکه آمدم ای عشق تا تو را بینم تویی که نقطه عطفی به اوج آیینم

کدام گوشه مشعر کدام کنج منا به شوق وصل تو در انتظار بنشینم

روا مباد که بر بنده ات نظر نکنی روا مباد که ارباب جز تو بگزینم

ای زلیخا دست از دامان یوسف باز کش
...
ای زلیخا دست از دامان یوسف باز کش تا صبا پیراهنش را سوی کنعان آورد

ببوسم خاک پاک جمکران را تجلی خانه ی پیغمبران را

خبر آمد خبری در راه است سر خوش آن دل که از آن آگاه است

شاید این جمعه بیاید شاید پرده از چهره گشاید شاید
 
 مرحوم آغاسی
نویسنده : : ۳:٤٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/٢/٢٤
Comments نظرات () لینک دائم

رعايت قانون

افشا گري مستندات يك نامزد رياست جمهوري بر عليه ديگري كه از رد صلاحيت شدنش مطمتن است چه نيازي به جنجال سازي

جز به التهاب كشاندن جامعه و خوراك تبليغاتي دشمنان شدن چه در بر دارد؟

نویسنده : : ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/٢/٢٤
Comments نظرات () لینک دائم

صفات منافقین

حدود یک ماه پیش بود شخصی بدون نشان و اسم و رسم نظری داد مبنی بر اینکه اگر دلسوز شهری بیا شورا شرکت کن و فلان و بهمان

این هم نظر:شنبه، ٢۴ فروردین ۱۳٩٢  - ٧:۴٠ ‎ق.ظ

(ببین وبلاگت رو هر روز می خونم .تو که دلسوز شهرتی و می گی خاکش کفنته خوب بیا کاندید شو فرزند شهید هم که هستی یه مدرک بالاتر حسابت می کنن. می گی که مردم هم طرفدارت هستند. ولایتی هم که هستی خوب بیا برو توی شورا راحت کلک بدخواهان شهر را بکن. کنار گود نباش بیا وسط ببینیم چه کاره مردی؟ هیچ نظری هم که تو وبلاگت نیست.)

سفارش دوستان را اجابت کردیم بر حسب وظیفه و تکلیف در شورا هم ثبت نام کردیم هنوز مراحل بررسی صلاحیت ها تایید نشده توی نانوایی حکم رد صلاحیت ما را صادر کردند.

حال که نتیجه بررسی ها انجام شد و تاییدیه ها هم اعلام همین آفایان می گویند با التماس و پارتی قانون را دور زدیم

و این هم نظر این دوستان:

(سلام شنیدم رد صلاحیت شدی؟؟؟؟ و با لاتماس و پارتی قانون رو دور زدی   درسته ؟؟؟ یا نه)
نویسنده: دوستدا تو

حتما وقتی هم رای بیاورم و وارد شورا شوم خواهند گفت که تقلب کردم و باید نوش آباد را به آشوب کشید و تظاهرات راه  اندازی کرد.

چنین رفتاری را سران همین قماش در سال 88 در داخل و خارج از کشور در سطحی وسیع تر انجام دادند و مدتی کشور را به التهاب کشاندند.ته مانده ای هم در نوش آباد دست و پا می زنند.

البته جای بسی خرسندی است که افراد قدری در منطقه رد شوند نتوانند از موقعیت و امتیازات و نفوذشان برای رفع رد صلاحیت شدنشان استفاده کنند اما من توانستم کار بزرگی صورت گرفته پس می توانم وادعای حضور در شورای شهر را هم داشته باشم.

این در حالی است که شرایط اقتصادی و اعتباری شهرداری و شهر نوش آباد چنان وخیم و اوضاع بحرانی است که بارهای زمین مانده و کارهای نیمه تمام و غیر کارشناسانه برای افرادی که وارد شورا شوند جز دردسر و تلاش بی وقفه برای بهبود اوضاع و قرار دادن امورات شهر در روندی متعادل و عادی چیز دیگری در بر ندارد.

نویسنده : : ٩:۱٤ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/٢/٢٤
Comments نظرات () لینک دائم

گزارش تصویری پارک ملی کویر

در این سفر تصاویری از دوربین همراهان از جمله پرندگان و جبیر و جانوران کویری ثبت کردیم که به محض دریافت در ادامه خواهم اورد.

نویسنده : : ٩:٠٩ ‎ق.ظ ; شنبه ۱۳٩٢/٢/٢۱
Comments نظرات () لینک دائم

بازدید فرماندار شهرستان آران و بیدگل از پروژهای ورزشی شهرستان

نویسنده : : ٥:٠٢ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/٢/۱۸
Comments نظرات () لینک دائم

من حسینی ام و از یزیدیان بی واهمه

لا حول ولا قوه الا با الله العلی العظیم

من زیر بیرق حسینی سینه زدم و در دامان مادری بزرگ شدم که اشک و شیر بر هم آمیخته عزای حسین بر من چشانده شد.

نوای درسهای حسینی در گوشم زمزمه شده که جز آزادگی و ایستادگی در مقابل یزیدیان و حمایت از مظلومان تن به هیچ نوایی و تهدیدی تن نخواهم داد.

امده ام و آماده ام تا از مظلومیت مردمی حرف بزنم که خود جزئی از انها حقوقم و آسایشم را و سایه سرم را برای استقلالشان از دست داده ام دفاع کنم و جز حرف حق و دفاع از حقیقت هیچ نگویم.

سختی و مشکلات را در انقلابی دیدم که بهترین کسانم را برای آزادی اش فدا کردم.

با دشمنی مقابله خواهم کرد که در هر دوره ای جز نفاق و عافیت طلبی و تزویر و نان به نرخ روز خوری و صفات آفتاب پرستی پیشه نکرده و چون زالوان از خون مردمان زادگاهم شکم سیر کرده اند.

من اسفندیار نی ام تا در قبال رستم سکوت کنم .

من غلام حسینی هستم که اگر سرش هم بر سر نیزه برود از حرفش و هدفش و رسالتش دست بر نخواهد داشت.

آمدم تا در زیر سایه ولایت و در کنار خدمتگزاران کشورم زمینه رفاه و شادی و آسایش و آزادگی را برای مردم شهرم  به ارمغان آورم.

من زاده سر زمین کوروش و آرش و کاوه آهنگرم من از نسل یاران و وارث سربدارانم.

سر بدار می شوم تن به ذلت نمی دهم

نویسنده : : ٤:۳٧ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/٢/۱۸
Comments نظرات () لینک دائم

کی مایه ننگ است؟

حتما این مطلب را خواهی خواند یا خبرت می کنند تا بخوانی روزی که پشت گوشی گفتی شما آبروی ما را بردی رفتم ببینم رهبرم درباره ما چه می گوید اینگونه فرمودند:

خانواده های شهدا به ملت ایران آبرو و حیثیت دادند.

دیدم دیدگاهت با رهبری خیلی فاصله دارد اگر اینچنین نبود دفاع از قانون وتلاش برای اجرای قانون را افتخار می دانستید نه مداخله زمانی دیدم که عکس یادگاری با کسانی می گیرید که با ولایت و نظام فاصله دارند گفتم افتخارم این باشد افرادی چون شما ما را مایه آبرو ریزی بدانند.

ما راه پدرانمان را در پیش گرفته ایم نه از مرگ هراسی داریم نه زیر بار ذلت می رویم حالا ببین باید با ما چه کرد؟

نویسنده : : ٢:۱٦ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٢/٢/۱٥
Comments نظرات () لینک دائم

تلالویی از خورشید

شما جوانان عزیز شاهد و فرزندان شهدا یک امتیازی به همه دارید و آن امتیاز این است که یک پیوند خونین با اسلام، با قرآن، با انقلاب بین شما بوجود آمده است.

به این امتیاز افتخار می کنیم و به وجود مبارک رهبری فرزانه و سرفراز 

باز یاوه گویان بگویند داریم سو استفاده می کنیم شما بودید چه می کردید؟

همه امتیازات دنیایی که دارید با این امتیاز عوض نمی کنیم شما به دنیایتان دلخوش باشید ما توی دنیا به رهبرمان

نویسنده : : ٢:۱٠ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳٩٢/٢/۱٥
Comments نظرات () لینک دائم

نخستین نشست بررسی نقش جوانان در تحقق جنبش عدم تعهد

14 اریبهشت ماه 92 نخستین نشست بررسی نقش جوانان در تحقق جنبش عدم تعهد در سالن سران اجلاس در حال برگزاری است.

بصورت آنلاین در بخش کافی نت سالن در حال بروز رسانی این یادداشت می باشم.

این نشست تا بعد از ظهر امروز ادامه دارد درپایان مراسم نتیجه نشست را قرار خواهم داد.

نشست با برنامه های با کیفیت بسیار خوبی برگزار گردید.

این نشست سران و سفرای کشورهای غیر متعهد هم بودند که سخنرانی دبیر همایش نقش بسزایی در حضور پررنگ و همبستگی انها برای جلوگیری از حاکمان زور بیان شد .مطالبی ارزنده که میهمانان و سران را به فکر فرو برد.

کشورهایی که به خاطر عدم همبستگی در جهان افرادی بر ملل مسلمان زور و ظلم می کنند.

در این حضور توفیق ملاقات و همصحبتی با ریاست محترم جمهوری کشور نصیبم شد و افتخاری بود که توجه ایشان به اقشار و افراد فعالی که مورد بی توجهی و ظلم و جفا قرار گرفته اند را از نزدیک شاهد باشم.

فردی که با شعار عدالت پا در عرصه امور کشوری پرداخت که با حضورش منافع عده ای به خطر افتاد اما قاطعانه در مقابل احقاق حقوق تضییع شده مظلومین ایستادگی کرد و مورد فشارها و تخریب ها قرار گرفت.

کافی است که مظلومی و ستمدیده ای خودش را در مقابل این مرد خستگی ناپذیر قرار دهد و دادخواهی و قاطعیت در رسیدگی به حق مظلوم را ببیند.

جسارت و شجاعتش ستودنی است و قابل ستایش

و برای دیدن تصاویر این نشست روی متن کلیک کنید.

و سخنان رئیس جمهوری و رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد در اجلاس

نویسنده : : ٩:٥٥ ‎ق.ظ ; شنبه ۱۳٩٢/٢/۱٤
Comments نظرات () لینک دائم

رئیس آموزش و پرورش آران و بیدگل گلی به گوشه جمالت

این روزها بچه مدرسه ای ها هم بازیچه دست افراد طماع و ریاست طلب شده اند.

هر روز به بهانه ای یک بار برای برپایی مراسمی فرهنگی روز بعد برای حضور وزیر در شهر و ...

فضای کاذب  برای نشان دادن استقبال پر شور مردمی آن هم با حضور بچه مدرسه ای معصوم چه گیرتان می آید.

خجالت بکشید فضای آموزشی را با سیاست آلوده نکنید بس است خدمت صادقانه کردید رشد چشم گیر مدارس  در ابعاد مختلف نشان از درایت شما دارد همین حوزه را نگهدارید مردم راضی اند.

چه کار به طفل معصوم مردم دارید اینها امانتند دست شما چه گناهی کرده برای یک اقدام تبلیغاتی این بی گناه هارا ساعتها معطل و سرپا نگه می دارید

اگر قدرت اداره امور شهر بدست شما افتاد خاک بر سر مردم افتد هر روز باید برای مثبت نشان دادن کارهای نکرده شما در خیابانها دست به سینه منتظر وزیر و وکیل و مستشار باشند.

بگذارید مردم به درد خود بمیرند بیش از این به شهر و تمدن و ارزشهایش لگند نزنید.

نویسنده : : ٢:٢٥ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/٢/۱٢
Comments نظرات () لینک دائم

از درآمد شهر زیر زمینی تا برگزاری همایشهای تبلیغاتی انتخاباتی

آنهایی که از قبل برنامه های خود را حول جلب اعتماد مردم برای کسب کرسی شورا صرف کرده اند از هر ابزاری برای جلب رای و اعتماد سازی ها استفاده می کنند.

دریافت هزینه های میلیونی که از اساس خلاف قانون و مقررات جاری است که در اختیار یک گروه قرار می گیرد و فعالیت اقتصادی می کنند تا  این از درآمدها با برپایی میتینگ و همایش و جلسات در سطح شهر قصد دارند اینگونه القا کنند که از درآمدهای حاصله صرف توسعه و پیشرفت شهر می کنند این در حالی است که با القا و دروغ پردازی و عوام فریبی می خواهند برای شهری تصمیم بگیرند که مردمش در صف مقدم رهبری صف آرایی کرده و با حضور پر شورشان در برنامه های عبادی سیاسی شهر در پشت سر نماینده ولی فقیه معادلات و نقشه های شوم فتنه را بر هم زدند.

مردم هوشیاری که دیگر در دام فریب افرادی که با خط ولایت و رهبری مشکل دارند نمی خورند و با بیداری و هوشیاری هر نقشه و دسیسه ای را در نطفه خفه می کنند.

ملتی که میی دانند رفتارها و وعده ها و برنامه های در هوای انتخاباتی جز فریب کاری چیزی در بر ندارد.

و افرادی که با فریب و دروغ می خواهند سکان مدیریت شهر را به دست بگیرند بدانند جز روسیاهی و شرمساری برای خود و گروهشان چیزی عایدشان نخواهد شد.

این را مردم در دو دوره گذشته نشان دادند.

مردم تشنه صداقت و خدمت صادقانه و بدور از هر فریب کاری و وعده های توخالی هستند.

ما بر خود لازم و واجب می دانیم که واقعیات را برای مردم بازگو کنیم تا بین حق و باطل را بهتر تشخیص دهند.

آنهایی که بر توسعه امامزاده محمد شهر سنگ می زنند

ببینید چطور از درآمد گردشگری شهر، مردم را رنگ می زنند

نویسنده : : ۱۱:٠٢ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/٢/۱٢
Comments نظرات () لینک دائم

اوضاع و احوال نامزدها...

وبلاگ در حوالی کویر

نیروهایی هم که در ده – پانزده ساله ی اخیر به شهرداری و شورا رفته اند آنقدر  مجبور بوده اند به نظرات ناکارشناسانه ی عده ای گوش دهند که ترجیح داده اند دور این گونه مسائل را خط بکشند

نویسنده : : ۸:٠۳ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/٢/۱۱
Comments نظرات () لینک دائم

حضور پررنگ وزیر،وکیل،هنرپیشه ،خواننده، فوتبالیست و وزنه بردار برای شورای شهر تهر

حکایت31 صندلی و نزدیک به 4 هزار نامزد برای شورای شهر...

برگرفته از وبلاگ بیدار شهر

برای مشاهده  روی گزینه ادامه مطلب کلیک کنید

نویسنده : : ٧:٤٠ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/٢/۱۱
Comments نظرات () لینک دائم

خلیج همشه پارس Persian Gulf

Happy National Day of Persian Gulf over Iran

روز ملی خلیج پارس بر ایرانیان مبارک

نویسنده : : ۱۱:۳٤ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳٩٢/٢/۱٠
Comments نظرات () لینک دائم

دردی نیست که درمان نداشته باشد

مرد را دردی اگر باشد خوش است

درد بی درمان علاجش آتش است.

نویسنده : : ۱۱:٢٤ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳٩٢/٢/٦
Comments نظرات () لینک دائم

دردی نیست که درمان نداشته باشد

مرد را دردی اگر باشد خوش است

درد بی درمان علاجش آتش است.

نویسنده : : ۱۱:٢٤ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳٩٢/٢/٦
Comments نظرات () لینک دائم

وارث سربداران

سبزیم که از نسل بهاران هستیم

پاکیم که از تبار باران هستیم

دور است ز ما تن به مذلت دادن

ما وارث خون سربداران هستیم

نویسنده : : ۱۱:٢٠ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۳٩٢/٢/٦
Comments نظرات () لینک دائم

مصادف با سفرهای استانی رییس جمهوری

روز گذشته در پی سفرهای استانی رئیس جمهوری به استان اصفهان نمایندگانی از طرف هیئت دولت به شهرهای استان اعزام تا پیگیر و تهیه گزارشات مراحل پیشرفت مصوبات قبلی باشند و در این میان نمایندگانی را هم برای حل مشکلات مردم به نقاط مختلف اعزام نمودندد

در این میان در بخش ایثارگری نماینده نهاد ریاست جمهوری به همراه مسئولین شهرستان از جمله فرماندار محترم فرمانده سپاه پاسداران شهرستان ریاست بنیاد شهید شهرستان از جمله هیئتی بودند که برای تجلیل از مقام شامخ شهدا در شهر نوش آباد به دیدار خانواده شهید میرزاجانی به منزل این شهید بزرگوار آمده و برای حل مشکلات این خانواده قول پیگیری نمودند و با اهدا لوح یادبود از خانواده شهید دلجویی نمودند.

در پایان از حضور فرزند کوچک شهید که در سال 81 اقدام به کشف و شناسایی و پایه گذاری گردشگری در شهر شده بود و برای خلق حماسه سیاسی و اقتصادی در این مرحله از انتخابات شوراهای شهر نوش آباد اعلام نامزدی کرده و پا در عرصه رقابت گذاشته ابراز خرسندی و آرزوی موفقیت نمودند.

همچنین در ادامه برای ادای احترام از خانواده های ایثارگر شهرستان از جمله بخش سفید شهر و آران و بیدگل و ابوزید آباد  بازدیدهایی را انجام دادند.

صبح دیروز هم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به هیئت همراه برای ادای احترام به مقام شامخ شهدا وارد گلزار شهدای شهر نوش آباد شده و مورد استقبال مردمی و خانواده شهدا گردیدند.

نویسنده : : ۱٠:٠۱ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/٢/٥
Comments نظرات () لینک دائم

سقوط 3 اصله درخت‌ باغ فین کاشان

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان از سقوط 3 اصله درخت‌های کهنسال باغ تاریخی فین کاشان خبر داد.

نویسنده : : ٩:٥۱ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/٢/٥
Comments نظرات () لینک دائم

پرورش گل محمدی در دشت کویری نوش آباد ، چهار ساله شد

پرورش گل محمدی و تولید گلاب در دشت کویری نوش آباد برای چهارمین سال پیاپی، به بار نشست.

نویسنده : : ٩:٥٠ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/٢/٥
Comments نظرات () لینک دائم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درجمع مردم نوش آباد:

 
پی نوشت:
روزی به فرمانداری رفته بودم و اعلام کردم بنده حاضرم نوش آباد را بخش کنم و خیلی هم راحت است کار خاصی ندارد گفتند چه طور
با دستانم نوش آباد را اینگونه بخش کردم      نوش  آ   باد    
نویسنده : : ٩:٠٥ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/٢/٥
Comments نظرات () لینک دائم

تشنگان خدمت

مردم تشنه خدمتند، از شیفتگان قدرت بیزار

آنچه که در دو دوره انتخابات پشت سر گذاشته شده شورای اسلامی شهر مشخص گردید نحوه مدیریتی و عملکرد اعضا شورا مطلوب ارزیابی نگردیده و چنانکه انتظار می رفت رضایتمندی خوبی را در مصوبات و مدیریت شهری به جا نگذاشتند هر چند کارهای خوبی در سطح شهر انجام شد.ولی در اطلاع رسانی ضعیف عمل کردند و در دروه اول خیلی از فرصتها و سرمایه ها به کارهای عمرانی غیر ضرور صرف گردید که با گذشت زمان فشارهای این گونه سیاست اداره امور شهر بر مردم و شوراهای بعدی بروز می کند.

شورای دوم هم به دلایلی نتوانست کارنامه موفقی را پشت سر بگذارد و تمامی اعضا از شرکت در انتخابات سومین برای شهر (نوش آباد)انتخابات شورای شهر اجتناب کردند تا 6سال دوره پر فراز و نشیبی را بر تاریخ شهر بر جای بگذارند.

جابجایی 3مرحله ریاست شورا استعفای 2عضو شورا و برکناری 3شهردار در طول 6سال از مهمترین اتفاقاتی بود که در دوره دوم صورت گرفت و نشان داد بیشترین وقت شورا به جای پیگیر مطالبات مردم بر اختلافات درونی صرف شد و این یکی از عوامل دلسردی مردم در این دوره گردید.

رکود در اجرای پروژه های عمرانی و شهری و عدم موفقیت در تکمیل و راه اندازی پمپ بنزین و توسعه و زیر ساختهای گردشگری و بروز مشکلات در اداره امور شهری و تلاش برای حذف و بر اندازی تشکلهای مردمی و میدان داری و دادن امتیاز به تشکل هایی که با دیدگاه و خط فکری آنها سازگاری داشت و قرار دادن فرصت های درآمدی آن برای جلب اعتمادی که در ورودشان از آنها حمایت شده بود.

عدم موفقیت در ادامه روند کمیسیونهای فرهنگی و ورزشی و عمرانی و عدم تمایل نیروهای متخصص و کارآمد در کنار اعضا شورای شهر و ناتوانی در انسجام و ایجاد وحدت یک پارچه بین اقشار و گروهای فعال و سازنده در سطح شهر.

در یک کلام در طول 6سال عمر شورای شهر در کنار کارهایی که انجام شد و در اطلاع رسانی ضعیف عمل شد آنچه که بیشتر به چشم آمد وقت و زمان بیشتر صرف حذف و برکناری و استعفا و اختلافات درون شورای شهر سپری شد.

امید است مردم  شهر نوش آباد با توجه به تجربه 2دوره انتخابات در دوره گذشته بتوانند افراد واجد شرایطی را انتخاب کنند که بدور از هر مسائل قومی و محلی و اختلافات درونی تمام وقت و توانشان را در آبادانی شهری بردارند که شایسته خدمت است و مردم هم جز این از نمایندگانشان انتظاری ندارند.

نویسنده : : ٧:٠۳ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/٢/٥
Comments نظرات () لینک دائم

میان عاشق و معشوق رمزی است چه داند آنکه اشتر می چراند

سری به سایت شرکت ذوب آهن زدم اسامی را که برای ادامه مراحل استخدامی مراجعه نکرده بودند دیدم یاد لحظاتی افتادم که به عشق میراث و تاریخ و تمدن شهرم از بهترین لحظات و فرصت های پیش آمده صرف نظر کردم 

زمانی که برای مراحل گزینش به ذوب آهن رفته بودیم از فضای محل کار بازدید کردیم شهری بزرگ از آهن و صنعت دلم گرفت و همانجا آرزو کردم که درهمان لحظه کاش می شد در ماسه های کویر راه می رفتم.

تمامی مراحلی را که خیلی ها آرزوی ورودش را داشتند پشت سر گذاشتم ولی در آخرین مراحل که از شرکت بازدید داشتیم به فکر رفتم که چرا باید در کشور کسانی که توانایی کاردیگری را دارند زمینه شغل دیگری را برایشان فراهم کنند.

تصور کنید که در ذوب آهن مشغول می شدم ولی هیچ علاقه ای به این شغل نداشتم چه پیامدهایی در تولید و راندمان کار شرکت پیش می آمد.

حال از انتخابم در این شغل هیچ ناراحت نیستم چرا که همه سرمایه و جوانی ام را در این راه میراث پر حاشیه از دست دادم.

در راهی قدم گذاشتم که با پایه گذاری حرکتی توریستی روز بروز شاهد ورود سرمایه و ایجاد اشتغال و تحول در اقتصاد شهرم را شاهدم.

همین که جوانانی در ایام مختلف سال به صورت پاره وقت مشغول به کار می شوند و از دریافت حق الزحمه شان کمک خرجی تحصیل و زندگی برایشان فراهم می شود خوشحالم از اینکه زحماتم به بار نشست و روز به روز هم رو به پیشرفت است.

یکی از همکاران هفته گذشته برای انجام کاری به ذوب آهن رفته بود خیلی از این بابت که برای ادامه مراحل استخدامی در ذوب آهن انصراف دادم سرزنشم می کرد.

چندین مرحله از شرکت برای انجام مراحل تکمیلی در سال گذشته تماس گرفتند و دلایلی را و بهانه هایی را آوردم در جواب گفت می دانی برای ورود به این شرکت چقدر سرو کله می شکنند.

به همه این فرصت ها پشت پا زدم تا بگویم برای آبادانی شهرم و لبخند شاد و نشاط زندگی سراسر امید بر لبان فرزندان و مردمان دیارم حاضرم هر سختی و تهمت و تخریبی را تحمل کنم و در این شهر زاده شدم در این شهر زندگی کردم و در این خاک دفن خواهم شد.

زمانی را می بینم که مردم با درامد حاصل از گردشگری و فرصت های شغلی پیش آمده از این حرکت دیگر نه فقری وجود خواهد داشت نه جوان بی کاری هر چند در مسیر راه کار در اختیار افرادی ناکارآمد و فرصت طلب می افتد ولی ماندگار نیست.

از کودکی مزه تلخ یتیمی و فقر  را کشیدم و با تن و پوستم حس کردم اجازه نخواهم داد فرزندان این سرزمین دردی را دچار شوند که من دچارش بودم.

امیدوارم زنده باشم و مردمان شهرم را در رفاه و آسایش و بدور از هر کینه و تنگ نظری در کنار هم با صلح و آرامش زندگی کنند ببینم.

فرصت هایی در ادامه راه وجود دارد و چراغ امیدی که ایمان دارم چنین روزهایی محقق خواهد شد حتی اگر به خواب هم ندیده باشیم.

ماموریتی است که در سال 81  به من محول شد و مطمئنم موفقیت پیش روی این خطه کویری و فراموش شده است.

آدرس ذیل متعلق به لیست اسامی نیروهای در حال استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان است که اسمم درآن قید شده که از ادامه مرحله استخدامی صرف نظر کردم

http://www.escoazmoon.ir/List911206TebSanati.aspx

 و فردا برای ملاقات حضوری با رئیس جمهوری به اصفهان می روم بدخواهانی که قدرت نفوذ و شانتاژ بازی دارید بی کار ننشینید دارم برای توافق بر سر پیشرفت شهرم با شخص اول کشور بر سر میز مذاکره می روم شتاب کنید تا جا نماندید.
از کجا می دانی شاید بتوانید این ملاقات را بر هم زدید از شیطان هر کاری بر می آید.
در ضمن هفته گذشته همایشی 100 هزار نفری برای تجلیل از خادمان نوروزی در ورزشگاه آزادی بر گزار شد همه بودند جز گروهی که درآمد شهر زیر زمینی را صدقه سر همکاری دولت بدست آوردند.
نویسنده : : ۱٠:٢۱ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/٢/٢
Comments نظرات () لینک دائم

قو علی خدمتک جوارحی

با استعانت از خداوند متعال و در راستای دینی که برای شرکت در برنامه های سازندگی شهرم احساس کردم امروز برای شرکت در چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر وارد عرصه ای شدم تا توانایی ام را همچون گذشته برای خدمتگزاری به مردمی که لایق و شایستگی خدمت هستند در خلق یک حماسه سیاسی به منصه ظهور برسانم.

 امروز شاهد چهره های متفاوتی در محل ثبت نام نامزدها بودیم که در لحظات پایانی محل اعلام شده وارد فرمانداری شده بودند.

تا بعد از ظهر 8نفر برای شرکت در انتخابات رسما اعلام آمادگی و اقدام به ثبت نام کرده بودند.

نامزدها از تاکتیک دقیقه نودی بهره جسته و با توجه به اینکه یک هفته برای نام نویسی فرصت بود بیشتر نامزدها در ساعات پایانی اقدام به ورود به این عرصه نموده بودند.

تا بعد از ظهر اطلاعی که دارم افراد ذیل اقدام به نام نویسی برای شرکت در چهارمین انتخابات شوراها در نوش آباد نمودند:

1.ابوالفضل رافعی ف عزیز ا...

2.علی هوشمند ف محمد

3.سید جعفر فاطمی ف سید قوام

4.سید اکبر سادات الحسینی

5.شبانی

6.قاسم کوهی

7.رئیسی

8.حسین میرزاجانی

9.محمدتقی منصوری

10.ناصر محرابی

11.عبدا... رئوفی

12.

نویسنده : : ۱٢:٠٠ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/٢/٢
Comments نظرات () لینک دائم